Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Пастор Грін
Añadido 06 dic. 2025

Пастор Грін

@pastorgrin
Número de suscriptores: 603
Fotos: 298
Videos: 35
Enlaces: 174
Descripción:
Імʼям Ісуса Христа ✝️

👥 Número de suscriptores

603
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -5
Promedio/Mes:: -11

👁️ Vistas promedio por mensaje

157
Promedio/Día:: 130
Promedio/Tiempo:: 158
ERR: 26.04%

📊 Mensajes por Día

0.5
Último día: 0
Promedio semanal: 0.7
Promedio por día: 0.5

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 124 26-02-05 16:37
Списки Епштейна: духовне значення для насДумаю, що усі в курсі, що це за дядько і що за списки.Хочу сказати, що моя особиста духовна боротьба полягає в усвідомленні власної гріховності, розумінні, що як грішник я заслуговую на озеро вогняне…Лк. 5:8: Побачивши це, Симон‑Петро припав до колін Ісуса, промовляючи: Відійди від мене, бо я грішний чоловік, Господи! …Але саме через це я усвідомлюю, що тільки один Ісус здатний мені допомогти та спасти мене і тому відчайдушно намагаюсь схопити Його пронизану руку.Мт 9:21: 21 бо казала сама собі: Як тільки приторкнусь до краю одежі Його, то спасусь. І знаєте, «списки» мотивують мене тим, що найменше хочеться розділити участь в озері з такими людьми, як Епштейн і бути якомога далі від цього, сховавшись за спиною Христа в Новому Єрусалимі.До речі, на питання журналіста, ким Ісус є для вас, Епштейн сказав: тесляр.Іронічно, що у фільмі Нефаріус, біс сказав, що падші ангели не можуть вимовляти Імʼя Христа, натомість кажуть зневажливо «тесляр».Дії 4:10-12: 10 то хай буде всім вам і всьому народові ізраїльському відомо: Ім’ям Ісуса Христа, Назарянина, Якого ви розіп’яли. Його Бог воскресив із мертвих; це Він зцілив того, хто стоїть перед вами. 11 Він є камінь, знехтуваний вами, будівничими, — камінь, що став наріжним. 12 І в нікому іншому немає спасіння, бо під небом немає іншого імені, даного людям, яким належить нам спастися!
👁 165 26-01-31 04:28
Кажуть одного разу у ресторані до Мішель Обами підійшов власник. Після розмови з ним Барак запитав дружину хто він і про що вони говорили. На що дружина сказала, що колись він проявляв до неї зацікавленість. Барак на це сказав: «Тоді б ти стала дружиною власника ресторану.» «Ні, просто він би став президентом США, а от ким би ти став, я, чесно кажучи, не знаю» 😅Не знаю наскільки правдива ця історія, але принцип точно описує суть подружніх стосунків.Тому оскільки перший допис я присвятив Богу, то цей хочу присвятити своїй дружинці 🫶У пасторському житті неможливо досягти успіху без підтримки дружини і я дякую Богу, що Він подарував мені саме Світланку 😇Адвентистська пасторська сімʼя - це сім’я, яка час від часу має переїжджати - і якщо дружина у якийсь момент скаже «годі», то подальше служіння просто стає неможливим. Кажуть переїзд рівнозначний пожежі, з дружиною ми потушили вже 5 пожеж за 6 років, за що я їй дуже дякую і так, слава Богу, ми ще разом 🥹Сидіти зі мною тривалий час без світла, думати як зробити з дітей людей, допомагати мені після заходів навести порядок у церкві, коли сестри вже зробили усе зі свого боку і фізично не встигають усе доробити, разом зі мною кочегарити котла серед ночі, щоб кожен з нас трохи поспав, вийти разом прибрати снігу і згадати студентські роки, мати підробіток, щоб закрити власні потреби та дати більше можливостей дітлахам, і ще нести на собі два відділа в громаді, організовувати та проводити заходи і на додачу до всього терпіти его свого чоловіка та виховувати його - це тільки вершина айсберга 🫡 Але я думаю автоматично надає можливість моїй дружині отримати грін карту у Царство Небесне ❤️На днях спитав її: у тебе не виникає накопичувальна відраза від тієї рутини, яку ми зараз маємо? (Ну, знаєте, як той пухір, який може колись вибухнути, і є випадки, коли дружина пастора настільки втомлюється, що йде не тільки зі служіння, але й від чоловіка 😞). Але Світланка сказала, що поки що все ок ❤️Тому я дуже щасливий, що поруч саме вона, та, яка розуміє, підтримує, допомагає, каже, що вона думає і продовжує любити 😍 Усі благословіння, які я описав у попередньому дописі - легко можуть стати тягарем, а може навіть і прокляттям, якщо поруч не та людина, і я дійсно тішусь, що поруч саме та дружина, з якою усе це дійсно стає благословінням в повному сенсі цього слова 😌Дякую тобі, моя дорога Світланка 💫
👁 176 26-01-26 18:49
Учасники Місійного Зимового Зльоту слідопитів ЦК "Покликані літати", який відбувся 23-25 січня 2026 р. в Білій Церкві, були поділені на місійні команди, заздалегідь навчені і підготовлені.Слідопити проводили богослужіння та здійснювали місійне служіння в громадах Б.Церкви, Узина, Фурсів, Безугляків, Тетіїва, Богуслав та Фастова. Вони проводили різноманітні місійні проекти: дитячі програми, поїздка в дитячий будинок, вуличний євангелизм, відвідували людей поважного віку. Велика подяка громадам, за вашу гостинність і допомогу в проведенні заходів. Варто відзначити посвячене служіння пасторів, пресвітерів і керівників клубів ЦК: Андрій Бородюку, Андрій Гриненко Андрій Винниченко, Андрій Канцеру, Шаманіна Марина, Швагеріна Галина, Нєдєлько Ольга, Максим Карпенко,  Олександр Ковров, Назар Корещук, Микола та Альона Корякови, Віталіюґй Жарун. Особлива подяка адміністрації Центральної конференції Церкви АСД, адвентистській школі м.Біла Церква та їх директору Педченко Валентину, громаді АСД Біла Церква №2 і її пастору Ващиніна Євгену за надання приміщення та всебічну підтримку в проведенні Зльоту.А найбільша вдячність нашому Богу! Бо це він покликав нас літати і дав нам Свої крила! І неймовірно благословив в проведенні цього Зимового Місійного Зльоту.Інші фото та відео зі Зльоту шукайте тут t.me/+YAhAhYdVpJxkOTUyhttp://t.me/pathfinder_ua_ck
👁 130 25-12-28 08:01
І декілька слів від Елен Вайт:Ялинка може бути настільки високою та її гілки настільки широкими, наскільки це буде доречним за цих обставин: але нехай вона буде навантажена золотими та срібними плодами ваших благодій, і явіть це Йому як ваш різдвяний дар. ХД 482.2 Немає особливого гріха в тому, щоб поставити запашні вічнозелені ялинки в наших церквах. ХД 482.1 Нехай батьки не думають, що вічнозелена ялина, поставлена ​​в церкві, щоб дарувати веселощі учням суботньої школи, — це гріх, адже вона може принести велике благословення. Намагайтеся навіяти їм добрі наміри. У жодному разі не допускайте, щоб розвага була єдиною метою їх зборів. ХД 482.4 «Чи можна нам мати різдвяну ялинку? — Богові було б завгодно, якби на Різдво кожна церква мала різдвяну ялинку, на яку було б розвішано приношення, великі та маленькі, для наших молитовних будинків. ХД 482.1 І моє улюблене:Зал коледжу було підготовлено для зборів суботньої школи. Він був зі смаком оформлений вінками з кипарису, осіннім листям, вічнозеленими рослинами, квітами, великий дзвін із вічнозелених рослин висів над склепінним дверним отвором при вході. Різдвяна ялинка була прикрашена подарунками, які призначалися для бідних і для того, щоб допомогти організаторам придбати дзвін... Не було сказано і зроблено нічого такого, що могло б обтяжити чиєсь сумління.Дехто запитував мене: «Сестра Уайт, що ви думаєте про це? Чи погоджується це з вашою вірою? Я відповіла їм: «Це у згоді з моєю вірою». 15. ХД 504.2-ХД 504.3
👁 174 25-12-15 05:09
Пропоную іншу назву для панівної конфесії в нашій країні:Традиційна Церква УкраїниАргументація:1. Православність вказує на претензію славити Бога правильно. Але це можливо тільки за однієї умови: ґрунтувати прославлення на Біблії. Традиційна ж церква славить Бога згідно рішень соборів, які мають політизовану заангажованість догоджати язичникам попри чітку принциповість Бога викладену в Священному Писанні.2. На попередній пункт також вказує саме слово ортодоксія (православність), що вперше згадується не у відношенні назви християнського руху, а істинності вчення. Якого вчення? Саме так - Біблійного.3. Представники традиційної церкви здебільшого є представниками цієї церкви традиційно, за замовчуванням, бо їхні батьки були у цій вірі. Звідси здебільшого традиційні християни не піддають сумніву істинність своєї церкви і не мають глибоких переконань.Але позиція Бога чітка:1. Богу не треба, щоб Його діти славили Його та вірили Йому на підставі традиції. Сам Ісус став першим протестантом по відношенню до традиційного релігійного вчення свого часу - Юдаїзму. І ось, що Ісус сказав з цього приводу:Мр. 7:8: Залишивши Божу заповідь, ви тримаєтеся людських передань: [миєте глечики, чашки й робите багато чого іншого, подібного до цього].Мр. 7:9: І Він говорив їм: Ви вміло відкидаєте Божу заповідь, аби лише зберегти передання ваші.Мт. 15:3: А Він у відповідь сказав їм: Чому ж і ви порушуєте Божу заповідь через ваші передання?Мт. 15:8-9: Цей народ [наближається до Мене своїми устами], губами шанує Мене, серце ж їхнє далеко від Мене; та даремно поклоняються Мені, навчаючи людських заповідей. 2. Для Бога важлива не наша традиційність, а щирі глибокі переконання засновані на Його Слові:Ів. 4:24: Бог є Дух, і хто Йому поклоняється, повинен поклонятися у Дусі та істині.Ів. 8:32: і пізнаєте істину, а істина вас вільними зробить!Ів. 17:17: Освяти їх істиною [Своєю]! Твоє Слово — то істина.