Fuente
Panic Counterattack | Якщо ви таке ж ліниве як я - завжди купуйте пафосні макарониТі, що заз...
66 Vistas/Alcance
2026-06-21 14:11
Mensaje №644
Якщо ви таке ж ліниве як я - завжди купуйте пафосні макарониТі, що зазвичай трошки дороще і типу з італії, ага. Не тому що кулінарним снобом бути круто, це просто економить ваш час і нерви. Як відрізнити гарну пасту: • більш білий колір в порівнянні до звичайної, як на фото (якщо вона не якась сочевична цільнозірнова вотевер)• виглядає ніби її притрусили мукою • менш smooth тестура • час приготування вказаний на упаковці стартує від 10 хвилин Це все відноситься виключно до європейської пасти, не азійської. Ціна і походження з Італії насправді не мають значення. Барілла ось теж італіська, вона така собі. Тепер я спробую вас переконати чому вона вартує зайвих 5 хвилин варки. Крім того, що вона часто обʼєктивно смачніше. Справа в тому, що швидка жовта паста за долі секунди переходить з ок стану до перевареної гажі. Якщо ви хочете норм їжу, вам треба стояти над каструлею і безперервно тикати в макарони виделкою. А потім швидко злити і швидко зʼїсти, бо через 5 хвилин вона навіть без води перевариться, а на наступний день смакує як слайм. Що абсолютно ок, якщо ви готуєте макарони рівно щоб зараз зʼїсти. Але якщо ні - гарної якості паста просто більш forgiving. Ви можете варити її рівно той час, що вказано на пакуванні. Ви можете забути зняти її з вогня вчасно і вона буде скоріше за все ок. Ви можете готувати one pot страви, що зберігають купу часу і посуду. Ви можете кинути пасту в гарячий соус і забути її там. Ви можете запхати її в мікрохвильовку. Ви можете поставити її до холодильника і забути до завтра. Ви можете витащіть її з холодильника, ще раз розігріти на пательні і вона буде ок. Скоріше за все. В неї є свої ліміти. Ніякого "ой я вже закинув пасту в соус, але він зарідкий, треба ще пару хвилин потримати на вогні, але паста перевариться". Конрінтуїтивно, але чим краще ви готуєте, тим більше бенефітів від жовтої пасти. Я її використовую коли хочеться швидко поїсти і рівно необхідну порцію. Бо вона вариться швидше і я можу просто пролити її холодною водою за потреби.