Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - [☧]Перший Панцирний ✙△
Añadido 14 jul. 2024

[☧]Перший Панцирний ✙△

@pancernyi
Número de suscriptores: 1 117
Fotos: 2,140
Videos: 17
Enlaces: 1,050
Descripción:
Український погляд на мілітарну історію. Приймальня - @PacyrHelpBot Підтримати канал фінансово - https://donatello.to/pancyrnyi Дати буст каналу - https://t.me/pancernyi?boost

👥 Número de suscriptores

1 117
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -4
Promedio/Mes:: -30

👁️ Vistas promedio por mensaje

373
Promedio/Día:: 376
Promedio/Tiempo:: 343
ERR: 33.39%

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de nombre

[☧]Перший Панцирний ✙△ 2024-08-09
[☧]Перший Панцирний ✙ 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

🇺🇦 Головний Отаман УНР Симон Петлюра прибуває у звільнений від більшовиків Фастів, серпень 1919 року Кінець літа 1919 року. Українські війська тиснуть на окупований більшовиками Київ з заходу. На Лівобережжі до української столиці наступають російські "білі" з числа Збройних сил Півдня Росії.👤 Головний Отаман зі своїм штабом рухається у бік Києва, 29 серпня він прибуває у Фастів. За планом, українські війська мають прорватись до столиці раніше "білих", захопити мости через Дніпро та зайняти оборону в районі Дарниці та Борисполя, щоб зупинити просування росіян.🏳️ Як планувалось, вже завтра Києвом пройде святковий парад, приурочений до його визволення з-під більшовицької окупації. Та, на жаль, цим задумам не судилось здійснитись. Українцям дійсно вдалось звільнити Київ 30 серпня. Та вже на наступний день стало зрозуміло: українським військам не вдалось зупинити "білих", і в Київ по мостам з Лівобережжя рушають колони росіян.⬆️В той же день, 31 серпня спроба переговорів з "білими" провалилась й військам УГА та УНР довелось відступити з міста. Ці дні увійшли в історію під назвою "Київська катастрофа".–•–#фото#україна#унр#цікавинка–•–[✙]Пᴇᴩɯий ᴨᴀнциᴩний[✙]Зʙ'яɜᴀᴛиᴄя ɜ нᴀʍи
•На честь початку збору рідних земель - Української Реконкисти.•Милують очі степи, ліски та пагорби Східної Слобожанщини, що потом та кров'ю багатьох українських поколінь були вгамовані та підкорені людині. Та давно вже не чув цей терен рідної пісні, давно вже не ходять степами козацькі полки. Століття у розпачі шепотіла вітром і бурями ревла Курщина, що гріховно була відірвана від рідної домівки. Не сумуй ти, рідний краю...Бригади йдуть на схід. Слідами колонізаторів та полків, гучним ревом гармат та стрілів крокує Українська Реконкиста. Сьогодні, в силу великої необхідності та задля загального блага усіх українських земель, будеш ти вільна, земля-мати, що так довго стогнала під ногами східних орд. Під знаком Трійці йдуть твої святі визволителі, що спитають ворога за страшний гріх, скоєний над тобою. Так дай же козакам видіти ворогів своїх, що сховались у твоїх лісах! Направ же українські стріли в панцирники та залізні птахи ординські! Підготуй же тверду землю для українських воїнів та потопи ворога в своїх болотах, ріках та озерах. Дозволь же, Курщино, втіленню планів твоїх братів рідних, і будеш ти вільна від сьогодні та довіку![🤩]Пᴇᴩɯий ᴨᴀнциᴩний спільно з [🤩]Ꭺнᴦᴀᴩᴛою
🦁 Медична служба Української галицької армії, 1918-19 рік Медична та санітарні служби УГА в умовах постійних боїв, нестачі лікарських засобів та епідемій відігравала надзвичайно важливу роль.⚪️ Служби мали розгалужену та розвинену систему: перша медична допомога на лінії фронту, медична допомога при транспортуванні та медична допомога в міських чи польових лікарнях та госпіталях.📍 В перші дні Листопадового чину 1918 року, головним "хабом" медичної служби УГА був Личаківський гарнізонний госпіталь у Львові, куди потрапляли поранені безпосередньо з лінії фронту, після стабілізації стану пацієнта, його транспортували у госпіталі запілля: в Бережани, Підгайці чи Тернопіль.🔁 В 1919 році була дещо реорганізована медична служба в УГА. Були створені польові, запасні та окружні госпіталі. Польові госпіталі мали рухомий характер та переміщались з військом. Запасні госпіталі знаходились у великих населених пунктах. Окружні госпіталі обслуговували гарнізони з військових округів, а також приймали до себе поранених з запасних та польових госпіталів, у випадку їх переповнення. Проте, ймовірно ця система не була в повній мірі реалізована, адже вже в 1919 році на фоні епідемії тифу в рядах УГА, значно скоротився особовий склад медичної служби, а лікарських засобів критично не вистачало для великої кількості хворих та поранених. На той час ресурс медичної служби міг забезпечити одночасне лікування до 2 тисяч хворих та поранених, проте в жовтні 1919 року вже було більше 18 тисяч хворих на тиф.–•–#уга#фото–•–[✙]Пᴇᴩɯий ᴨᴀнциᴩний[✙]Зʙ'яɜᴀᴛиᴄя ɜ нᴀʍи