Я їздила на Апгрейд вже не вперше, і після останньої паті зробила собі певні висновки:1. Це сама комфортна паті зі всіх що зараз існуютьТуди дійсно їдеш за атмосферою, за крутими виступами , за хорошою організацією2. Не можу не сказати це , але туди їздиш також за доволі приємними цінами за участьНа звичайних змаганнях платиш мінімум 700 грн за один номер, тому Апгрейд дає дуже круту можливість потанцювати не в одному номері і не лишитись бомжом3. Чесно, локація стала такою вже рідною, шо в інше місце не хочеться їздити, а цей момент з роздягальнями, ну таке, це дійсно нормальні речі , я згадую як їздила на змагання у інші міста, і там було так само або ше гіршеІ крали речі, і губили, вони були брудними бо так само в зимовий сезон все в болоті і нічо, всі все прекрасно розуміли і знаходили виходи з цих ситуаційМи спали під колонками бо не було місця де себе дітиЦе все було нормою, завждиІ якщо навіть організаторам брати локацію якусь іншу, то участь буде вже не по 300 грн, а так само по 700 і вищеЧи всі готові до цього? Думаю ні4. Львівський фандом кожен раз радує своєю підтримкою, навіть якщо тебе не знають то все одно підтримаютьВідчувається трудний вайб кпоп паті як було до карантину5. Нормальна організація програми і батли нормальні, не те шо було на релоаді Ви мене вибачте, але то було дуже дивно, і не зрозуміло нашо Я абсолютно не зрозуміла суті батлів на релоаді, певно думали шо буде цікавіше чи шо, ну то такеОрганізатори молодці,
шановні друзі, маю цікаву (принаймні для мене) тему для обговорювання.я ж не одна помітила що українські дуже відомі команди просто почали робити жахливі кавери (не всі, але більшість). іноді кавери нових команд виглядають цікавіше, маштабніше, заморочніше ніж кавери вже відомих команд у яких багато підписників у соц мережах. які ваші думки на цей рахунок? як на мене, популярні команди зараз працюють не на якість, а на швидкість (бо так классно коли у тебе кривий, тяп-ляп кавер, але на обкладинці щось типу «перший кавер на цю пісню на ютубі»🤩🤩🤩) і це я не кажу до когось конкретного, а взагалом. от реально, детальніше подивіться теперішні кавери (особливо з такою обкладинкою) і ви побачите як вони виглядають не синхронно, не до кінця вивчений ліпсінг, монтаж зроблений на швидку руку і все це тільки для того щоб по швидше. не спорю що у таких команд є справді хороші кавери, але їх дуже мало. памʼятаю як в 2023 тільки познайомилась з каверами однієї відомої (і на той час, і зараз) команди і була просто взахваті від якості, картинки, чіткості, ідеї. зараз же я дивлюся кавери цієї ж команди і розумію що це вже не те. в старих каверах було навіть видно як людям подобається це, як вони приклали багато зусиль і кайфують, зараз я ніби просто бачу маску цього «кайфу». і навіть зараз, коли я передивляюся той самий кавер, який мене так вразив, я розумію що він до сих пір викликає захоплення. в жодному разі я не знецінюю працю цих команд, але якщо ви відома команда – тримайте цю планку, робіть якісні, цікаві, заморочні кавери, з вас беруть приклад нові команди, а з такою постійною халтурою ви просто губитесь серед всіх інших команд. мені буде дуже цікаво послухати ваші думки на цей рахунок.всіх цьомаю.💋
дорогі каверденси, цім повідомленням я хочу змінити вашу концепцію про каверденс або просто хоча б змусити задуматися. В каверденсі ми всі намагаємося якомога більше скопіювати рухи айдолів шо я вважаю не правильно, бо давайте будемо чесними, половина айдолів не вміють танцювати і не будемо забувати шо в кожного своя тілобудова і ну намагатися робити під копірку не вийде в деяких рухах. Думаю багато хто вже про це задумалися але я хочу щоб всі це усвідомили. Якщо ви бачили як хореографи танцють хорео котрі вони поставили для айдолів, ви б помітили шо айдоли недороблюють половину або всіх рухів. Кпоп хореографії це не якийсь окремий стиль, це мікс з хіп хоп, джаз, комершал, афро, вог та інших стилей. А танці - це творчість, повністю копіювати кожен рух айдолів вбиває ваш творчість потенціал та характер. Звісно це не означає що можна нехтувати шо там відбувається в хореографії і кожен танцює різний танець, треба знати той грань де можна робити так сказати и в своєму стилі. Рекомендую всім дивитися cortis- fashion, хто вже дивився, подивіться ще раз бо це іменно те шо я маю на увазі в кожного свій стиль але це виглядає так гармонічно й захоплююче, а також рекомендую ходити на класи з інших стилем, камін, у нас є Ваня петрушевський і ще десятки інших єбейших хореографів. Просто думайте ширше. Гарного вам дня🙏
Норм чи стрьом брехати людям в палаті?Відповідаю на цей пост https://t.me/palataua/23682Я є учасницею проєкту, в якому була ця дівчина, і можу запевнити, що майже все неправда. Почнемо з того, що пройшов майже рік, і незрозуміло, для чого було починати це зараз.Далі, ніхто не сміявся і не цькував людину. Так, можливо, всі були трохи роздратовані, бо не всім подобається ставити легкий проєкт протягом двух місяців і при цьому витрачати по 4 години репетицій, щоб навчити дівчину робити хоча б приблизно правильні рухи. І ні — не один рух, а ВСІ.Коли людина обіцяє, що буде повторювати вдома, бо 4 години тільки на неї одну, ще й коли за зал заплатили всі, — це не дуже добре. А потім вона приходить із запізненням або не приходить взагалі, бо в неї «справи», які насправді були іншим проєктом, по якому ще навіть репетицій не було. Вона не ходила, бо чисто теоретично в неї може бути репетиція з того проєкту ☺️ І вона приходить так само нічого не знаючи, і знову потрібно все пояснювати на пальцях.Доходило до того, що всі виходили з залу, щоб її навчала одна людина в тиші і без зайвого тиску, але нічого не допомагало, ми просто марнували час. До сліз ніхто спеціально не доводив, не кричали, не знущалися. Погодьтеся, ти не дуже радий, коли людина не може повторити звичайні рухи це справді починає бісити, вся команда була просто максимально виснажена. У мене особисто склалось враження, що людина просто знущається, бо начебто в інших проєктах в неї було все нормально, та коли все ж таки чистили інших вона тупо дивилась іншу хорягу🙃.Проблеми були і з костюмами. Вони коштували 400 гривень, бо замовляли з тему. У неї було достатньо грошей, щоб вчасно заплатити й замовити, але ні вона вирішила купити іншу річ (яка не була сильно потрібною) і тягнула близько тижня. Звісно ж, костюми не встигали приїхати вчасно. Перенести зйомку ми не могли, бо оператор їде на місяць 🤷♀️Звісно, ми не знали, що робити, як переносити і кого брати, ще й дівчина взагалі не знала танцю. Навіщо було робити нам таку паніку? Ми вже навіть змирилися, але вчасно знайшли заміну та НОРМАЛЬНО попросили піти з проєкту (пруф на фото). Це її ж повідомлення від лідерки в її ж тг каналі. Також там були інші повідомлення про те, як над нею знущалися, як вона ненавидить дівчину, яка їй нічого не зробила (перше фото), і які ми всі погані, але скрінів, на жаль, не маю.Про те, що її не відпускали додому. У чаті проєкту було закріплене повідомлення з графіком тренувань. Дівчина каже, що залишилось 2 хвилини, на що лідерка їй відповідає, що репетиція закінчується через годину. І справді у чаті було саме так і написано.Усю репетицію всі займалися чисткою однієї дівчини, а не відпрацьовуванням усім разом чи чисткою когось іншого. Тому нам потрібно було хоча б прогнати номер усім разом перед тим, як піти додому. Але ж, бляха, це твоя провина, що ти не прочитала чат і не побачила, що час на годину довший, ніж зазвичай.Ми прогнали хоча б 1–2 рази і відпустили дівчину додому і не сильно її затримували. Так, можливо, кд це просто хобі і не так серйозно, але ти ж не можеш, наприклад, піти додому з роботи, бо ти проєбався з графіком і з кимось посварився. Це як мінімум некрасиво, і про таке потрібно попереджати.Сподіваюсь все прояснила, бо мені дуже не подобається коли люди так брешуть і всі їм одразу вірять у коментах.
Можливо, це лише моя думка, але номер Wannabe на Asianish Winter Fest залишив дуже дивне враження. Танцювально нічого особливого: рухи прості, емоційно не дотягнуто, пісня звучала значно сильніше, ніж виглядав сам виступ. Хотілося більше емоцій, а не просто набір рухів. Про костюм окрема розмова, дешевий, не сценічний, виглядав як випадковий набір чорних речей, ніби людина не розуміє, що таке образ для виступу.І ще момент, який кинувся в очі: реакція судді. Дуже активні оплески, яких не було щодо інших учасників. Не знаю, чи це знайомство, чи особиста симпатія, але з боку це виглядало досить неоднозначно.Під час нагородження суддя обіймала її на сцені, дуже тепло й демонстративно. При цьому дівчину, яка зайняла перше місце, вона навіть не обійняла і не посміхнулася їй. Це нормально взагалі? Це що, новий формат оцінювання? Виглядає максимально крінжово і незріло. Якщо вже виходиш на сцену, то навчися хоча б базової етики. Бо поки що виглядає так, ніби друге місце було заслужене не танцем
хелоу, хотілось би висловитись з приводу азаніш фесту. Претензій достатньо 👐🏻1. Орієнтовно за тиждень до фестивалю я трохи змінила свій трек, та написала особисто організаторам з проханням замінити початковий трек на новий(пісня та сама, просто інший ремікс) , все узгодили і все було супер. В результаті на моєму виступі увімкнули початковий вигляд треку, так ще і під кінець виступу був дзвінок на телеграм(наскільки я розумію на ноуті з якого виводився звук в зал) і паралельно з моїм треком було чутно рингтон дзвінка, що збило мене(я ахуєла єслі чесно). Коли пізніше я підходила до людини, відповідальної за звук, реакція була типу «моя хата скраю, я нічо не знаю😔». Організованість єбєйша, х2 пройоби зі звуком за один виступ. 2. Категорії. Чи окей пхати в одну категорію людей з достатньо великим досвідом та починаючих? Як це можливо оцінювати? Таке було і в командних, і в соло. Можна було хоча б якось розділити? 3. Суддя Як може судити всього одна людина….? Це тупо без коментарів🤩4. Рос. сайтБог його знає, чим думали організатори, але блять, ви спочатку закликаєте закидати донати на збір, а потім, під час розіграшу відкриваєте сайт російською. Якого взагалі???5. Вивести телеграм на проектор на весь зал це було дуже сміливо…Особливо коли там крупним планом на весь зал було видно стікер «Ебать».Нагадую, що на фесті було достатньо дітей)6. Ну і таймінгТе що він запізнюється, це база всіх фестів/чемпів. Але тут він шось взагалі поплив. Мк/чайні церемонії які мали відбуватися зазначений час(наприклад там один мк 40хв, церемонія годину) по факту проводилися «як піде», деякі взагалі відмінились. Як люди можуть розраховувати коли їм виступати, якщо умовно оголошують, що зараз буде мк, який триватиме годину, а в результаті він триває 30хв і потім одразу наступна категорія виступів?Я розумію, що це їх перший фест, і якісь дрібні деталі були б пробачливі, але ну в деяких моментах проєбались по крупному. Сподіваюсь, вони займуться організованістю.
Ай ем соу сорі, але як же хочеться висловитися з приводу цих постів про епіфані і руснюОдразу вставка - я в душі не їбу хто такі епіфані (без хейту), тож захищати їх мені немає сенсуМене одночасно і смішать і бісять виправдовування по типу «тик ток якимось чином дав мені відео русні в реки»То пролистуйте одразу?? А ви звідкілясь знаєте там кожен рух, ще й запамʼятали, згадали під час виступу команди і зараз це обсмоктуєтеТобто наприклад поширювати пісні там Кардів, Еверглоу і тд не можна, бо вони повʼязані з рашкою і ми їх не пропагандуємоАЛЕ ДАВАЙТЕ ЗАРАЗ ПРИДІЛЯТИ ТАКЕ ЗНАЧЕННЯ ВИСТУПАМ РУСНІТипу, ви блять кажете випадково видали реки цей відос, але вам не важко зайти, скопіювати посилання і кидати під постиТобто кпоп гурти ми не просуваємо за їх звʼязок з рашкою, а відео самої рашки сука ми будемо просувати?Правильно, хай же всі зайдуть, подивляться, перегляди накрутятьЦе пиздець, люди… ви своїм бажанням когось захейтити зарили самі ж себеЯ от жодного каверу рашки не знаю, і навіть якщо захочу - всеодно не пригадаю жодногоБо коли тт таке видає - я просто ставлю «не показувати більше» і гортаюП. С. І чогось доречі він мені таке випадкове більше не пропонує)
ВІДБІР + КАСТИНГ ВИКЛАДАЧІВ WENMADЕ | 11 СІЧНЯу WENMADE — новий етап ✨кастинг викладачів + переїзд студіїми ростемо.і не тільки всередині — а й фізично 🫶попереду переїзд на нову локацію та формування ще сильнішої команди викладачів для вас !🌸 нова локація — більше комфортуми дуже хотіли, щоб заняття починались із відчуття турботиу вас тепер буде:– роздягальня з індивідуальними ключиками– лаундж-зона з водичкою та кавою– адміністратор, який зустрічає вас– зручніша локація (3 хв від м. Хрещатик)– коридор, де можна повторити хорео до або після класу– просторіша та естетичніша зала🎓 кастинг викладачів WENMADEщоб рости правильно, ми формуємо команду через відбір🫧 1 етап — онлайндо 8 січняперший крок — заповнення платформи (анкети).дуже просимо:– відповідати щиро– без поспіху– ці відповіді реально впливають на відбір8.01 ви отримаєте відповідь щодо участі в офлайн-кастингу(за можливості — раніше)🔥 2 етап — офлайн кастинг11 січня | 17:00–19:00у цей день буде:1. танцювальна презентаціядо 1 хвилини:– авторська хореографія– або k-pop– або міксмузику узгоджуємо особисто2. міні-майстер-клас для учнів– ~15 хвилин– учні вже будуть розігріті– завдання: навчити 2 вісімки– можна використати матеріал з презентаціїабо підготувати щось новетут для нас важливі:– подача– пояснення– комунікація– атмосфера– відчуття турботи про учнів✨ результат– буде відібрано 4 викладачі– але контакт зберігаємо з усіма,бо проєкти й формати зʼявляються постійно 🫶💿 напрямкими відкриті не лише до k-pop.головне — щоб напрям був трохи дотичнимдо k-pop культури або сценічної подачі.якщо відчуваєш, що це про тебе —будемо раді знайомству 🩷реєстрація —> https://forms.gle/Z3pULPdV749NmZ3e9
Епіфані, задумка виступу на дм цікава, а ось щодо реалізації є питання. Синхрон майже всюди поїхав, на сцені відбувався просто хаос, який неможливо було розібрати. За костюми і їх недоречність вже казали, тож я повторюватись не буду. Мені здається що ви переоцінили свої сили і намагались зробити те, що вам, нажаль, поки не під силу. Мені здається потрібно приділяти трішки більше часу і уваги чистці і напрацюванню синхрону. Також окреме слово щодо рухів деяких дівчат, особливо дівчинка у фіолетовому костюмі. Більшість рухів виглядали максимально незграбно та несуразно, так, наче вона ці рухи вперше в житті робить. Ідея з пілонами - клас, реалізація крінж. Ви стояли біля тих пілонів і не розуміли шо з ними робити взагалі, в чому була проблема потренуватись працювати з реквізитом, якщо ви вже придумали додавати його в виступ? Концепція виступу абсолютно повністю злизана з каверу русні, защітніки фас, да я знаю як виглядає кавер русні, бо алгоритми тіктоку якимось чином підкидували його мені в рекомендації)
Нот Ізі, хочу висловитись щодо вашого останнього каверу. Наголошую, що це моя особиста думка, з якою ви можете погоджуватись, або ні. Я оцінюю вас виключно як глядач. Локації — це те, на що завжди приємно дивитись у ваших відео. В цей раз також вони вас не підвели, молодці, дівчата. Ще, не можу не виділити монтаж. Він кульгає в декількох місцях, але на основну картинку це майже ніяк не впливає. Формат цієї зйомки мені сподобався, також вам великий плюсик. Ну і тема, яку тут вже підіймали мільйони разів — навички. Очевидно, що ви тільки початківці, і якихось шедеврально-складних хореографій від вас очікувати не варто. Не хочу виділяти на це забагато часу і бути схожою на людей, які поливають вас гниллю. Просто сподіваюсь, що ви самі розумієте що є проблеми, з якими треба розібратися. Ну і моя вам порада: беріть менше проєктів і виділяйте більше часу на чистку. Контроль тіла і синхрон — це те, чого вам не вистачає. Якщо будете доводити проєкт до ідеалу на регулярних репетиціях, то більше з цим проблем не виникатиме. Тож мій висновок: кавер не поганий, як для початківців, але роботи у вас ще багато.