Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - sNaked Diary #УкрТґ
Añadido 14 jul. 2024

sNaked Diary #УкрТґ

@painpleasure
Número de suscriptores: 3 861
Fotos: 72
Videos: 2
Enlaces: 509
Descripción:
Пишу, тому що не можу не. БДСМ зсередини і знизу вВерх. Зв'язатися: *зі мною - @sNakedPrincess *анонімно - https://s.surveyplanet.com/zIxHqGUN
Fuente

sNaked Diary #УкрТґ | Якщо вже продовжувати розмову про розчіску, то я відчула її дію на соб...

Logotipo de la comunidad de telegram - sNaked Diary #УкрТґ sNaked Diary #УкрТґ @painpleasure
1 660 Vistas/Alcance 2026-03-20 20:02 Mensaje №3012
Якщо вже продовжувати розмову про розчіску, то я відчула її дію на собі ледь не на наступний день.Я як раз ділилась з Дормом тим, як ми проводили час з Анат, і, звісно ж, згадала розчіску.А потім якось так закрутилось, що я опинилась дупцею вгору на колінах Дорма. Він питав, що такого я зробила, щоб заслужити порку, я відгукувалась і отримувала болісні удари по сідничках.Я не скажу, що розчіска це особливо злючий девайс, але в співвідношенні зусилля/звук/відчуття, б'є багатьох конкурентів. Головне пороти стороною з зубцями. Це гостро і багато одночасно. Від цього відчуття хочеться втекти і, в той же час, дуже хочеться підставитися. А ще мені дуже сподобався контекст - Дорм поров мене за брудні фантазії і за бажання їх реалізувати. За те яка я розпусна, і яка хтива.А потім він ще й додав дощечкою, так що я була дуже порота і дуже щаслива.І тепер розумію, що я навіть погано пам'ятаю "про що" ми трахались після. Тільки те, що було дуже добре і дуже солодко. Я була чутлива, сіднички горіли, Дори навалювався, входив сильно і безжально, продовжуючи випитувати мої брудні думки.Дуже-дуже солодко.Мабуть, я все ж таки попливла від самої порки, бо мені згадуються лише поштовхи і мій дуже затраханий стан. Той самий, коли тобі в цілому досить, але ти ще продовжуєш отримувати задоволення і тебе уносить все сильніше і сильніше.Ду-уже добре.І хочу ще.