Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Bodya500icq: актор дубляжу | стрімер 🤙🏾
Añadido 14 jul. 2024

Bodya500icq: актор дубляжу | стрімер 🤙🏾

@ozvu4kabodya500icq
Número de suscriptores: 1 024
Fotos: 1,370
Videos: 684
Enlaces: 1,610
Descripción:
По всім питанням - @bodya500icq Канал з Релізами: https://t.me/Bodya500icqrelease
Fuente

Bodya500icq: актор дубляжу | стрімер 🤙🏾 | Нарешті блять дійшли руки написати про Харків і Dragon Fest.Коротше, о...

Нарешті блять дійшли руки написати про Харків і Dragon Fest.Коротше, оце перша фотка, думав зніму хату в центрі міста буде норм, але навпроти була отака будівля😅 Але це такеСловом, бути прям ведучим нормального заходу мені довелося вперше. Було ахуєнно. Відчував себе як риба у воді і карась у маслі. Таке відчуття ще й завдяки гарній організації самого фесту. Але не без приколів звісно))). Перший прикол був зі звукарем(людина була не з людей організаторів, а з самого ХНАТОБу) шось там кучєряво харківський дєд почав заливати типу не кажемо номер учасників, хоча йшли по порядку і було і так все ясно. Але ок, це типу не складно, я розумію що тре підготуватися, не налажати, типу питань нема, але нашо ото дойобуватися.А 2 прикол був з чєлом шо вмикав типу фон учасникам, там була інфа про них і для виступу кортінка. Крч, в якийсь момент це діло з'їхало і фон був неправильний. Я думаючи, що балакаю тихо, почав висловлювати Suni свої емоції так би мовити. Пряма мова: " Та блять, шо за хуйня, шо за даун не може включити нормально блять", я всього не пам'ятаю, але десь так було😁 як потім сказали шо це всьо було в зал трохи чути 😅Загалом, по фесту враження дуже позитивні, дуже круто що знайшлися люди і змогли організувати Фест. Атмосфера в місті й так не віє великим позитивом на тлі війни і щоденних "прильотів". Чого вартий один з них в день фесту. Тому добре що є можливість десь "перевести дух" людям. Та і я радий, що вдалося долучитися до такого заходу.Багато було тих хто хотів сфоткатися, поспілкуватися, просто обійнятися. Так само була можливість повідповідати зі сцени на питання глядачів, бажаючих було прям дуже багато та й цікаві питання ставили. Також, вдосталь людей які прийшли чисто через "Amanogaw'у" на фесті. Особливо це відчулось коли в об'яві косплеєрів по Дандадану, я почав співати "Малесенькі долоньки", то зал швидко підхопив і співав в один голос зі мною. Це було неочікувано і круто.Словом, десь отакі враження були. В цю суботу буду в Києві на Альморі. Там нас вже просто як виступаючих запросили, тому шось там вам розкажемо цікаве, приходьте!