Fuente
Овертайм із Сажком | Колись ми з моїм татом мали свій боксерський сайт. Будували його з нул...
1 050 Vistas/Alcance
2026-04-01 11:53
Mensaje №5962
Колись ми з моїм татом мали свій боксерський сайт. Будували його з нуля, з мінімальними фінансовими вкладеннями. Навіть домен у нас був «ру», тому що він був тупо найдешевший Але у нас було своє ком’юніті, доволі сильно розкачена сторінка у ФБ, яку я потім довів до бану через піратські відоси 🥲Тато створив цей сайт, бо хотів, щоб я у 14 років розвивався у сфері, яка мені подобається. Все ще безмежно вдячний батькам, що направили мене на цей шлях 🥰Так от, я як зараз памʼятаю ситуацію - прокидаюся зранку перед школою і перша новина, яка мені попадається: офіційно оголошено про бій Мейвезер - Пакʼяо, Котто та Канело проведуть бій в андеркарді. Супер-шоу на T-Mobile Arena, Офіційний постер, дата, все як не може бути14-річний пиздюк не здогадався піти пошукать першоджерела, тому я просто швидко під чай з бутербродіком дав цю новину і пішов до школи. Але є нюанс - вонюче перше квітня… прийшовши додому, я зрозумів, яке я теля. Аудиторія тоді зрозуміла, що це жарт, ми в коментах вибачилися і дописали, що це всьо через перше квітняІ от з того часу я ненавиджу цей день з професійної точки зору 👹Вулик Пасічника 🐝 | TWITCH-канал 🎮