Fuente
Овертайм із Сажком | Що Ребров міг зробити з цими буратінами? Питання, від якого мене все б...
961 Vistas/Alcance
2026-03-28 13:18
Mensaje №5934
Що Ребров міг зробити з цими буратінами? Питання, від якого мене все більше починає бомбитиЗбірна України не є топкомандою станом на зараз, й ми точно не можемо знімати відповідальність з гравців. Проте саме від головного тренера залежить, який настрій в гравців, які йому доступні, та чи будуть вони не набором індивідуальностей, більшість з яких грає в доволі непоганих клубах, а справжньою командою. Скільки разів в історії ви бачили, коли про команди говорили, що там поганий склад, грають одні буратини, там не врятує навіть Гвардіола, а після приходу нового тренера ножки раптом якось розправлялися, головки з квадратних ставали круглими, з'являлося бажання, дух, енергія, які як мінімум давали результат.Та як взагалі хтось може питати, що Ребров міг би зробити з тими буратінами, коли в Україні буквально перед очами є приклад, як прихід тренера змінює команду - не в контексті якості, а саме в контексті вайбу від неї, настрою та просто бажання битися за цього тренера. З тими ж самими буратінами.Є ж Динамо Костюка. І я останній, хто може вважатися фанатом цього тренера. Навпаки, вважаю це призначення величезною помилкою. Проте не можна не помітити, як з тим же набором гравців Динамо просто стало організованіше та живіше, який би склад в нього не був.Ось відповідь на питання, що міг зробити Ребров з цими начебто поганими футболістами.Ребров не міг, в тому й проблема. Ця збірна України мертва, вбив її саме цей тренер. Так буває - траплялося у футболі неоднорозово, коли тренер втрачав роздягальню. В збірній не було життя, емоції, серця, душі - повторююся, але це ж головний підсумок роботи цього тренера. Справа навіть не в тактиці.Проте це не значить, що з цим набором гравців збірна не зможе ожити. Точно може, хоч це й не гарантовано.Питання навіть не в рівні тренера чи гравців. А просто в новому баченні, свіжому диханні, покращенні атмосфери, що майже точно зробить ситуацію СУТТЄВО краще. Поза будь-якою тактикою, гравці мають бути командою, віддаватися та вірити в будь-яку ідею тренера, який би він не був геніальний чи ні тактик. І якщо тренер не впорався з тим, щоб в нього повірили гравці, все закінчено ще до того, як він оголошує план на гру.Бо це вже не команда, а просто 11 людей, які вийшли на поле робити вигляд, що вони команда.