Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Овертайм із Сажком
Añadido 14 jul. 2024

Овертайм із Сажком

@overtime_sazhko
Número de suscriptores: 2 096
Fotos: 3,570
Videos: 208
Enlaces: 2,170
Descripción:
Особистий блог заступника головреда Tribuna.com Олександра Сажка. Про український футбол - без цензури і з великою долею сарказму та дурних жартів Мій фб: https://www.facebook.com/alexandr.sazhko/ Моя інста: https://www.instagram.com/oleksandrsazhko/
Fuente

Овертайм із Сажком | Можливо, футзальна збірна України ще не встигла дістати фанатів невдач...

Logotipo de la comunidad de telegram - Овертайм із Сажком Овертайм із Сажком @overtime_sazhko
1 070 Vistas/Alcance 2026-01-23 15:36 Mensaje №5624
Можливо, футзальна збірна України ще не встигла дістати фанатів невдачами - після поразки від Вірменії критика була дуже помірною, а багато хто взагалі захищав команду та навіть не вважав програш дебютанту Євро проваломЗвичайно, окремі персонажі й тут є, які лайкою криють й зневажають команду. Але це дуже точково.Страшно уявити, якби свій стартовий матч на Євро у статусі фаворита програла збірна України. Та чого там уявляти - вона й програвала буквально на останньому чемпіонаті Європи румунам. І хоч там, напевно, різниця між Україною і суперником була меншою, ніж в матчі футзальної збірної з Вірменією, але чітко пам’ятаю, як нашу команду просто знищили.Звичайно, з Румунією і результат був більш ганебним, з великою різницею, що заграло роль. Але чомусь здається, якби програли 1:2, мало що б змінилося. Можливо, головне тут, що футзальна збірна не засмучувала так часто рівнем гри, як футбольна - і очевидно ще має право на помилку, бо немає того накопичувального ефекту, як в команди Реброва. Можливо, просто тому, що масштаби футболу і футзалу зовсім різні.Але ось ця доволі м’яка реакція на програш Вірмені вчора стала не меншою несподіванкою, ніж сама поразка, яка суттєво ускладнила життя збірній України на Євро.Наприклад, дуже позитивні відгуки отримав пост Асоціації футзалу України, де вони буквально просили підтримки - і отримали її з великою кількістю позитивних коментарів.Цікаво, чи буде так, якщо раптом збірна України не зможе вийти з групи?