Fuente
Овертайм із Сажком | Віктор Скрипник вважає, що це нормально відправляти гравців в дубль бі...
1 240 Vistas/Alcance
2026-01-21 19:20
Mensaje №5619
Віктор Скрипник вважає, що це нормально відправляти гравців в дубль бігати по колу, якщо вони не продовжують контракти з клубом 😳«Перемовини ведуться, хлопці розмовляють з керівництвом, тренуються з командою. Немає нікого, хто бігає по колу.Я знаю, що і Вантуху, і Мичину запропоновані нові контракти. Я як тренер був би радий, якби вони залишились. Але це їхня кар’єра, не моя. Там же ж така робота – агенти, все таке.Не думаю, що ми переписуємо футбольну історію і робимо якось по-іншому. Повірте, так само і у «Барселоні» по колу бігають, і у Німеччині. Коли гравця, який не хоче продовжувати контракт, трохи прибирають у бік. Тому що потрібна зарядженість на гру.А він трошки побігав по колу, потім потренувався у другій команді – і повернувся у першу. Це нормальний процес, коли футболіст хоче покинути клуб. Бо навіщо на них тоді увагу звертати? Так, є такі, що незамінні – тоді вони йдуть на підвищення і ти це розумієш, тому використовуєш їх до кінця.А є такі, що їм з різних причин некомфортно. Не хочеш – окей, ми тепер звертаємо увагу більше на інших футболістів, тому що вони виходять на перший план. Я не про «Зорю», я загалом кажу. У будь-яких закордонних командах, навіть дуже відомих, бігають по колу. І не по одному гравцеві. Я сам це переживав, коли грав і тренував, бачив це та знаю. А у нас це якось возвеличується. Можливо, тренери неправильно пояснюють, чому це робиться. Це не виховні заходи», - сказав Скрипник в інтерв’ю Трибуні. Повне інтерв'ю ось тут:Віктор Скрипник: «У Німеччині теж по колу бігають. Гравця, який не продовжує контракт, трохи прибирають»