Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Овертайм із Сажком
Añadido 14 jul. 2024

Овертайм із Сажком

@overtime_sazhko
Número de suscriptores: 2 096
Fotos: 3,570
Videos: 208
Enlaces: 2,170
Descripción:
Особистий блог заступника головреда Tribuna.com Олександра Сажка. Про український футбол - без цензури і з великою долею сарказму та дурних жартів Мій фб: https://www.facebook.com/alexandr.sazhko/ Моя інста: https://www.instagram.com/oleksandrsazhko/
Fuente

Овертайм із Сажком | Динамо не потрапило навіть в топ-5 за відвідуваністю, Епіцентр - неспо...

Logotipo de la comunidad de telegram - Овертайм із Сажком Овертайм із Сажком @overtime_sazhko
1 440 Vistas/Alcance 2025-12-24 12:44 Mensaje №5581
Динамо не потрапило навіть в топ-5 за відвідуваністю, Епіцентр - несподівано другий в першій частині сезону УПЛПри тому, що Епіцентр не грає вдома, як в той же Шахтар чи багато інших клубів. Такий результат досягли завдяки матчу ще 1-го туру проти Шахтаря, який встановив рекорд за глядачами після початку повномасштабного вторгнення - майже 10 тисяч. Тоді було порушені всі можливі обмеження за кількістю глядачів.Саме обмеження за глядачами суттєво впливають й на саму відвідуваність, й, можливо, навіть на ті цифри, які потрапляють у протоколи від клубів. Тому варто тримати в голові, що за інших умов картина могла б бути іншою, тут – лише офіційні дані від УПЛ.Наприклад, частину осені в Динамо був дозвіл на лише 1800 глядачів на трибунах стадіону імені Лобановського – й лише 20 жовтня квоту збільшили до 4333 глядачів. «Динамо» провело 4 з 7 домашніх матчів з новою квотою. Але, за офіційними даними від УПЛ, все одно у підсумку навіть не змогло побити у середньому стару квоту.Знову ж, варто повторити, що це офіційні дані, і тут можуть бути нюанси.Детальніше тут