Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Овертайм із Сажком
Añadido 14 jul. 2024

Овертайм із Сажком

@overtime_sazhko
Número de suscriptores: 2 096
Fotos: 3,570
Videos: 208
Enlaces: 2,170
Descripción:
Особистий блог заступника головреда Tribuna.com Олександра Сажка. Про український футбол - без цензури і з великою долею сарказму та дурних жартів Мій фб: https://www.facebook.com/alexandr.sazhko/ Моя інста: https://www.instagram.com/oleksandrsazhko/
Fuente

Овертайм із Сажком | Фанати знищують Полісся за легкий тролінг Ашура. Тим часом Маркевич: «...

Logotipo de la comunidad de telegram - Овертайм із Сажком Овертайм із Сажком @overtime_sazhko
1 570 Vistas/Alcance 2025-12-22 17:00 Mensaje №5578
Фанати знищують Полісся за легкий тролінг Ашура. Тим часом Маркевич: «Минулого року «Карпати» підписали близько півтора десятка гравців. 80% з них – гімно»«Я півтора року намагався нічого не говорити на їхню адресу, але зараз мені вже наболіло. Минулого року клуб підписав близько півтора десятка гравців практично з усього світу. І відразу скажу, що 80% з них – гімно.Цих іноземців намагалися всунути в команду, коли я був головним тренером. Звісно, побачивши їхню кваліфікацію, я відмовився. Тому Гліб Корнієнко, який був і, можливо, є на посаді шеф-скаута «Карпат», дав зрозуміти, що в такому випадку нікого не куплять, поки я перебуваю біля керма команди. Тобто, зробили все для того, щоб я пішов.Потім це «сміття», вибачте за вираз, хотіли засунути в «Полісся», коли командою керував Імад Ашур. Але добре, що завчасно цим махінаціям завадив президент житомирського клубу Геннадій Буткевич. Тому знову повернулися до «Карпат». Як я вже сказав, в цьому замішаний Корнієнко, Гліб Платов, а ідейним натхненником всіх цих схем був генеральний директор клубу Андрій Русол. Єдиний футболіст, кого можна назвати більш-менш кваліфікованим у всій цій компанії, це Бруніньйо».***От минулого сезону грали, ледь не потрапили в єврокубки одразу після Першої ліги, й не були гімном, а тут раптом всі стали гімном - воно ж так працює у футболі. Мовчав півтора року, але більше нема сил терпіти ці пекельні борошна!