Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Овертайм із Сажком
Añadido 14 jul. 2024

Овертайм із Сажком

@overtime_sazhko
Número de suscriptores: 2 096
Fotos: 3,570
Videos: 208
Enlaces: 2,170
Descripción:
Особистий блог заступника головреда Tribuna.com Олександра Сажка. Про український футбол - без цензури і з великою долею сарказму та дурних жартів Мій фб: https://www.facebook.com/alexandr.sazhko/ Моя інста: https://www.instagram.com/oleksandrsazhko/
Fuente

Овертайм із Сажком | От що ще не можу зрозуміти по Шахтарю та Пушичу.Купують нападника за 1...

Logotipo de la comunidad de telegram - Овертайм із Сажком Овертайм із Сажком @overtime_sazhko
934 Vistas/Alcance 2025-04-28 07:49 Mensaje №4591
От що ще не можу зрозуміти по Шахтарю та Пушичу.Купують нападника за 17 мільйонів. І він з 12 матчів один раз лише виходить в старті та 6 разів взагалі на поле не з'являється. При цьому в Пушича: з Динамо - 4 заміни, з Колосом - 4 заміни, з Оболонню - взагалі три заміни.Потім Пушич виходить та розповідає, що його команда втомилася та не витримала другий тайм. Або буде розповідати, що багато молодих гравців, які помиляються.Те ж саме ж було у 2024-му. Коли постійно не використовувалися заміни, ротації. І коли продали Сікана та Зубкова, відпустили Степаненка, виявилося, що бразильці не готові стабільно давати результат. А як вони можуть бути готові, якщо вони могли отримати значно більше часу на полі, щоб розвиватися - і не отримали.Зараз все по колу з Еліасом. І не треба мені розповідати, що це молодий гравець, йому потрібен час та адаптація. Це не АПЛ. Де йому ще грати, як не в УПЛ - помилятися, набирати потрібні хвилин, щоб зростати та адаптовуватися. Але ніт, Пушич і результат не дає, і не розвиває гравців.З опорником же ситуація ще абсурдніша. Віддали Степаненка, Срна розповідав, як у них все добре та позиція укомплектована, три гравці (Криськів, Назарина, Марлон), і зрештою тепер там грає центрбек Матвієнко. Бо, як виявилося, все ж опорник має вміти відбирати м'ячі та покривати простір в захисті. А не тікі-таку грати. Ну, абсурд же.