Fuente
Овертайм із Сажком | Хочу поговорити з вами серйозно з приводу вчорашнього поста про поразк...
901 Vistas/Alcance
2025-04-09 10:25
Mensaje №4512
Хочу поговорити з вами серйозно з приводу вчорашнього поста про поразку Реала та Куртуа.Я жодного слова не написав про Луніна, а такий срач розпочався з його згадуваннями, що аж страшно стало. І тут, і в інстаграмі мені кілька людей писали у відповідь на цю сторіс про Луніна (до речі, підписуйтеся - там може бути не тільки футбол, а й гітара, книги та наше сумне сьогодення. по суті інстою активно став користуватися останні кілька місяців, хоча був там років 10 напевно).Ну, не подобається мені саме Куртуа - чисто по-людськи. Незалежно від того, хто в нього конкурент.Ну, набрид мені Реал на пізніх стадіях Ліги чемпіонів. Не обов'язково все має зводитися до одного Луніна. Якби хотів порівняти його з Куртуа, то першим вам би кинув цей чудовий текст Діми Ватраса, який чітко пояснює, чому Андрій - гірше за Тібо:🧐 У чому Лунін гірший за КуртуаІ насправді розумію, що оскільки пишу тут переважно про українській футбол - комусь могло здатися, що це пост на захист українського гравця. Але, можливо, не варто надумувати зайвого. Принаймні можна завжди уточнити в коментарях, що я маю на увазі. Бо кожну тезу не маю можливості розжувати - особливо якусь коротку емоцію після матчу. Але готовий спілкуватися з вами завжди, коли є час. І намагаюсь читати всі коментарі та хоча б точково відповідати. Або, як зараз, навіть реагувати на якісь історії в коментарях постами.Ось ця біда часто буває, коли висновки робляться не з того, що сказано, а з того, як люди хочуть додумати самі, що не сказано. І твердо вирішують, що це думка автора, хоча це не так. І від цього зайві емоції, сварки, які не потрібні зовсім.