Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Новини м. Обухів [Підслухано]
Añadido 03 sep. 2021

Новини м. Обухів [Підслухано]

@overhear_Obukhiv
Número de suscriptores: 19 275
Fotos: 3,140
Videos: 427
Enlaces: 1,400
Descripción:
🇺🇦Новини міста Обухів🇺🇦 🔗Телеграм-канал, де лише важлива інформація без зайвого. ✅Будьте в курсі подій нашого міста!
Fuente

Новини м. Обухів [Підслухано] | З метою спростування недостовірної інформації, яка активно зараз розпо...

Logotipo de la comunidad de telegram - Новини м. Обухів [Підслухано] Новини м. Обухів [Підслухано] @overhear_Obukhiv
6 600 Vistas/Alcance 2025-05-29 16:40 Mensaje №3557
З метою спростування недостовірної інформації, яка активно зараз розповсюджується у соціальних мережах та телеграм-групах повідомляю, щоб всі володіли достовірною інформацією - я НЕ працюю в ПРАТ «ОБУХІВСЬКЕ АТП 13238». Рішення по АТП я не приймаю. Це питання мене звісно хвилює, тому буду разом з мешканцями свого округу розбиратися в ситуації, що склалася. На даний час маю наступну інформацію. Так, дійсно АТП направило лист до КП «Обухівводоканал» про розірвання договору оренди свердловини, яка була та залишається власністю АТП, та перебуває в оренді у водоканала. Багато років тому, коли «Золотий Мандарин» прийняв рішення не забезпечувати населення водою, до АТП звернувся діючий на той час мер, Мельник В.О. з проханням допомогти вийти із ситуації та АТП пішло на зустріч і погодилось передати водоканалу в оренду свердловину, щоб він міг надавати воду для населення. Наразі, я так зрозуміла, є непорозуміння з новою владою. АТП мене завірило, що готове вислухати пропозицію водоканалу по даті розірвання договору і не наполягає саме на 30 червня 2025 року, проте на даний час будь-якої відповіді від водоканалу АТП ще не надійшло. АТП готове до діалогу, але, як стає зрозумілим, водоканал і міська влада хоче не діалогу, а ще більшого тиску на підприємство з допомогою людей. На сьогоднішній сесії був мій виступ по земельному питанню за зверненням АТП, яке міська рада навмисно не затверджує з жовтня 2024 року без законної аргументації. Запис сесії у відкритому доступі, тому всі бажаючі можуть почути актуальну ситуацію. Міська влада ініціює та підтримує розповсюдження неправдивої інформації, зокрема, й намагається поливати мене брудом. Сподіваюсь, що всі розберуться в ситуації та питання буде вирішено. Моя позиція однозначна , жителі мають бути забезпечені водопостачанням.Тому завдання міської влади знайти порозуміння з підприємством, яке є власником свердловини, та не чинити перешкод його діяльності.Завжди на зв'язку.Наталія Щеголенко🇺🇦Новини м. Обухів | Запропонувати