Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Новини м. Обухів [Підслухано]
Añadido 03 sep. 2021

Новини м. Обухів [Підслухано]

@overhear_Obukhiv
Número de suscriptores: 19 275
Fotos: 3,140
Videos: 427
Enlaces: 1,400
Descripción:
🇺🇦Новини міста Обухів🇺🇦 🔗Телеграм-канал, де лише важлива інформація без зайвого. ✅Будьте в курсі подій нашого міста!
Fuente

Новини м. Обухів [Підслухано] | В ОБУХОВІ ВІДБУВСЯ АВТОПРОБІГ НА ПІДТРИМКУ ЗНИКЛИХ БЕЗВІСТИ ТА ПОЛОНЕН...

Logotipo de la comunidad de telegram - Новини м. Обухів [Підслухано] Новини м. Обухів [Підслухано] @overhear_Obukhiv
8 200 Vistas/Alcance 2025-05-17 14:11 Mensaje №3493
В ОБУХОВІ ВІДБУВСЯ АВТОПРОБІГ НА ПІДТРИМКУ ЗНИКЛИХ БЕЗВІСТИ ТА ПОЛОНЕНИХ17 травня 2025 року Обухів об’єднався у важливій і зворушливій події — мирній акції «Автопробіг на підтримку зниклих безвісти та військовополонених».Колона автівок проїхала вулицями нашого міста — Чумацький шлях, Київська, Каштанова, Миру та Малишка, несучи у серцях головне послання: ми не забуваємо і чекаємо кожного, хто ще не повернувся додому.Ця акція стала голосом родин, які щодня живуть у чеканні звістки про своїх синів, дочок, чоловіків і братів. На жаль, у нашій Обухівській громаді таких родин — багато. Як і по всій Україні. Їхній біль — наш спільний біль, а їхня надія — це наша спільна віра у те, що кожен зниклий безвісти, кожен полонений обов’язково повернеться додому.Ми разом. Ми підтримуємо одне одного у найважчі часи. І сьогодні кожен сигнал автівки під час пробігу звучав як обіцянка: ми не здамося, ми будемо боротися за визволення кожного українця і будемо чекати наших Героїв стільки, скільки треба.Віримо, що настане день, коли всі наші захисники і захисниці повернуться до своїх родин, а вулиці Обухова зустрічатимуть їх як справжніх героїв.🇺🇦Новини м. Обухів | Запропонувати