Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Освітній хаб Хмельниччини
Añadido 14 jul. 2024

Освітній хаб Хмельниччини

@osvitniyhab
Número de suscriptores: 408
Fotos: 2,150
Videos: 44
Enlaces: 1,180
Descripción:
Проєкт реалізується Інститутом модернізації змісту освіти МОНУ і Асоціацією інноваційної та цифрової освіти Комунікація @NatPid
Fuente

Освітній хаб Хмельниччини | Останній дзвоник — як символ надії!По всій країні сьогодні лунають зву...

Logotipo de la comunidad de telegram - Освітній хаб Хмельниччини Освітній хаб Хмельниччини @osvitniyhab
53 Vistas/Alcance 2025-05-30 09:17 Mensaje №2169
🔔 Останній дзвоник — як символ надії!По всій країні сьогодні лунають звуки, яких ми чекали з тривогою, надією і вірою — останній дзвоник.Цей навчальний рік був непростим. І це не вперше... Але кожен день навчання для кожного з нас — це маленька перемога!Асоціація інноваційної та цифрової освіти (AIDE) висловлює щире захоплення та безмежну вдячність кожному, хто щоденно реалізовував проєкт - НАВЧАЛЬНИЙ 2024-2025 РІК:⚔️ Дякуємо Збройним силам України — за можливість навчатися. За кожен ранок, коли перше, що бачить дитина - школа, ноутбук або телефон, але не тривога й руйнування👩‍🏫 Дякуємо освітянам. Ви тримаєте фронт знань, витримки і любові. Навчаєте в укриттях, онлайн, у центрі турботи — але завжди з палким і люблячим серцем.🎒 Дякуємо учням. За вашу витримку, наполегливість і мрії. За те, що ви продовжуєте вчитися — попри тривоги, темряву, страхи. Ви — наше майбутнє. І воно світле.👨‍👩‍👧‍👦 Дякуємо батькам. За довіру, за віру, за нескінченну підтримку. Ви — тил, який дає дітям опору.🤝 Дякуємо партнерам - з Вами нам реалізувати освітні процеси було на порядок простіше! Ви наша підтримка і віра — разом ми створюємо простір можливостей, де кожна дитина має шанс на розвиток, безпеку і майбутнє.🌿 Попереду — літо 🤩☀️ Нехай воно буде мирним, насиченим, цікавим для усіх: і дітей, і дорослих.💙 Літо — для когось це канікули, для когось відпустка, для когось робота чи вступна кампанія, але ми хочемо нагадати - літо у будь-якому випадку - час для відновлення, росту і радості.💛 Що ж зробити влітку?⛹️‍♂️ Рухайтеся: спорт, прогулянки, танці — усе, що змушує серце битися швидше.📚 Читайте: у книжках ховається інший світ — він безпечний, розумний і надихає.🎨 Творіть: малюйте, майструйте, готуйте, доглядайте рослини — відчуйте життя в деталях.🪂 Пробуйте нове: вивчіть нову гру, іноземну мову, спробуйте те, на що не зважувалися раніше — літо створене для досвіду.☀️ Зустрічайте кожен день літа з вдячністю. І нехай перший дзвоник у вересні пролунає вже під мирним небом.🔔 З останнім дзвоником, Україно! 🇺🇦 Ми разом! Ми вчимося! Ми незламні!#AIDE #ОстаннійДзвоник #ДякуємоЗСУ #ВчителіГерої#ДітиУкраїни #Літо2025