Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Профспілка освітян
Añadido 06 dic. 2025

Профспілка освітян

@osvitiany
Número de suscriptores: 302
Fotos: 17
Videos: 4
Enlaces: 26
Descripción:
Ми об'єднуємо працівників освіти по всій Україні для захисту наших трудових та громадянських прав. Пишіть нам: @Rottersand
Fuente

Профспілка освітян | Сьогодні я, Мацибора Сергій Вікторович, вчитель історії Яворницького л...

Logotipo de la comunidad de telegram - Профспілка освітян Профспілка освітян @osvitiany
705 Vistas/Alcance 2025-11-25 21:12 Mensaje №71
Сьогодні я, Мацибора Сергій Вікторович, вчитель історії Яворницького ліцею Яворницької селищної ради, долучаюся до акції #ні_звуженню_прав #так_три_мінімальні, ініційованої Профспілкою працівників освіти і науки України. Це повільне вбивство освіти - тієї самої, на якій тримається країна.Ось що саме хочуть легалізувати у Бюджеті-2026:1️⃣Скасувати безстрокові договори.До 2026 року всіх змусять перейти на контракти на 1-5 років.Не підписав? Звільнення.Вчитель - не людина, а «зручний» або «зайвий»?2️⃣Підняти навантаження з 18 до 22 годин.Одна людина робить роботу двох.Менше ставок- більше звільнень.Економія на людях, а не «ефективність».3️⃣Урізати стаж.10-20 років? Надбавку ріжуть.5-6 років? Забирають повністю.Послання очевидне: твоя відданість нічого не варта.4️⃣Обнулити звання.«Методист», «старший учитель» - все це перестає мати будь-який сенс!Розвивайся безкоштовно, бо ніхто більше не цінує твоє зростання.5️⃣Врізати «престижність».Престиж професії офіційно зводиться до декоративної галочки.6️⃣Віддати уряду право вручну керувати всіма доплатами.Класне керівництво, зошити, кабінети - сьогодні є, завтра заберуть.Жодних гарантій. Жодної стабільності.7️⃣Запровадити 36-годинний робочий тиждень.Без поділу на уроки й іншу діяльність.Постійно доступний, виснажений, тихий - ідеальний «оператор» замість педагога.Так виглядає не модернізація.Так виглядає системне приниження вчителя!Але будь-яка країна, яка економить на вчителях, завжди платить дорожче: втраченими кадрами, зламаними людьми, виснаженими педагогами, які навчають наших дітей, падінням рівня суспільства.Ми не дозволимо вбити українську освіту.Ми не будемо мовчати.Ми не дамо перекреслити завтра тих, кого вчимо сьогодні.Лише протест і спільні активні дії можуть зупинити грабіжницьку реформу режиму Зе-мародерів.Не мовчіть!Протестуйте!Бо бунт завжди має рацію!#ні_звуженню_прав #так_три_мінімальні