Fuente
Громада❗️Разом❗️ | Шановні мешканці Чернігівщини, бажаю здоров’я! Надходить зараз дуже ба...
511 Vistas/Alcance
2022-11-25 10:09
Mensaje №809
Шановні мешканці Чернігівщини, бажаю здоров’я! Надходить зараз дуже багато скарг щодо графіків відключень, які застосовують на Чернігівщині. Сьогодні ми намагаємося застосовувати графік 6:3 і від того дуже багато людей дзвонять і скаржаться. Ще раз хочу всім нагадати, що в країні війна і що ворог наніс черговий удар по нашій енергетичній системі. Я в цьому відео-зверненні хочу подякувати всім енергетикам, за те, що Чернігівщина має можливість так швидко застосовувати графіки 6:3, а не сидить взагалі без електропостачання. Енергетики роблять все, щоб відновити енергетичну систему. Енергосистема країни нестабільна. Ми точно забуваємо зараз про графіки 4:4 і готуємося до аварійних відключень. Зараз розгортаються Пункти незламності, у яких люди можуть обігрітися, зарядити свої телефони, інші гаджети і отримати першу допомогу. Прошу всіх, закликаю всіх до терпіння. Поки відповідні служби працюють на відновлення стабільного електропостачання в нашій області. З вірою в Бога і в Збройні Сили України. Всі до роботи!