Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - osint.air monitor
Añadido 14 jul. 2024

osint.air monitor

@osintairmonitor
Número de suscriptores: 4 259
Fotos: 1,230
Videos: 250
Enlaces: 334
Descripción:
Власні догадки Випадкові співпадіння Високо інтелектуальні попередження небезпеки з повітря. Словник каналу https://telegra.ph/NEBESNIJ-ZOOPARK-HUJNІ--VERSІYA-SHEFA-04-18 Дані беремо з відкритих джерел. По бажанню приєднуємося. @osintairmonitor
Fuente

osint.air monitor | Руський підар знову включив свою улюблену хуєту, психологічний тиск. І...

Logotipo de la comunidad de telegram - osint.air monitor osint.air monitor @osintairmonitor
710 Vistas/Alcance 2026-05-25 18:28 Mensaje №64758
Руський підар знову включив свою улюблену хуєту, психологічний тиск. І на США лізе, і наш інфопростір намагається розкачати, бо прекрасно знає: достатньо вкинути якусь хуйню, і наші помийки самі розтягнуть це по всіх кутках так, ніби завтра вже кінець світу.ПОВТОРЮЮ ДЛЯ ВСІХ, ОСОБЛИВО ДЛЯ ТИХ, ХТО ЛЮБИТЬ ПАНІКУ НА РІВНОМУ МІСЦІ. НІЧОГО НОВОГО НЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ.Все це ми вже бачили сотні разів. Так, загрози по важливих об’єктах можливі, бо руський підар воює терором і бити по цивільній та інфраструктурі для нього це “перемога”. Але він уже давно застосовував проти нас практично всю свою номенклатуру озброєння, окрім ядерки.І кожен раз одне й те саме.“Ось зараз буде щось страшніше за все”.“Ось зараз буде перелом”.“Ось зараз всім пізда”.А по факту, Сили оборони, ППО, авіація, мобільні вогневі групи та всі відповідальні служби бачать обстановку значно краще за телеграмних клоунів і превентивно дають інформацію тоді, коли це потрібно.Тому менше жеріть цю інформаційну лапшу від довбойобів, які женуться за переглядами і сіють паніку. Русня тільки цього і хоче, щоб люди самі себе накрутили ще до тривоги.Тримайте голову холодною.Не ламайтесь.Не ведіться на цей дешевий психологічний цирк, бо Україна вже проходила набагато гірше лайно і стоїть далі.