Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - osint.air monitor
Añadido 14 jul. 2024

osint.air monitor

@osintairmonitor
Número de suscriptores: 4 259
Fotos: 1,230
Videos: 250
Enlaces: 334
Descripción:
Власні догадки Випадкові співпадіння Високо інтелектуальні попередження небезпеки з повітря. Словник каналу https://telegra.ph/NEBESNIJ-ZOOPARK-HUJNІ--VERSІYA-SHEFA-04-18 Дані беремо з відкритих джерел. По бажанню приєднуємося. @osintairmonitor
Fuente

osint.air monitor | Бажаю міцного,товариство!Короче, у підерів до ракетного-комбінаційного...

Logotipo de la comunidad de telegram - osint.air monitor osint.air monitor @osintairmonitor
776 Vistas/Alcance 2026-02-06 07:42 Mensaje №58816
Бажаю міцного,товариство!Короче, у підерів до ракетного-комбінаційного удару готово: по стратегах.✈️До 7/10 ТУ-95МС з аеродромів (Оленья/Енгельс-2/Белая), ✈️4х ТУ-160 (Енгельс-2/Українка),4х корита ракетоносії КРМБ «Калібр» загальний залп до 24х ракет🚀.✈️6/9-бортів МІГ-31К.⚠️До 6 бортів ТУ-22М3 з (Оленья/Дягілево) можливо по півночі 🚀.І також, KN-23/Іскандер-М/К з різних напрямків.По «Шахедах» сенсу немає писати самі все знаєте і бачите кожен день, їх валом.Під атакою можуть опинитися захід/північ туди можуть застосувати «Х-101»/«Калібр»/«Шахи»/«Кинджали».Ціль ворога самі знаєте що енергетична/критична інфраструктура України а саме ймовірно добити енергетику на Київщині.Також, наголошення цивільному населенню, ідіоти можуть десь промазати, тому краще під час тривоги в укриття.🔴Червоний сигнал на 72 години.Ми спостерігаємо і все будемо казати на зв'язку.Від вас вимагається не панікувати, сприйняти це повідомлення як попередження, щоб бути готовим до будь-якого розвитку подій: резервне електроживлення, вода все по класиці жанру.Доповідь закінчили.Ваш Шеф та Шефиня.🫡