Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Весело та трішки страшно
Añadido 14 jul. 2024

Весело та трішки страшно

@osad4uk
Número de suscriptores: 1 216
Fotos: 1,700
Videos: 174
Enlaces: 459
Descripción:
Привіт, мене звати Максим. Живу в Україні, тут завжди весело та трішки страшно. facebook.com/osad4uk
Fuente

Весело та трішки страшно | Зараз скажу неприємну річ, зокрема й для багатьох моїх друзів і знайом...

Logotipo de la comunidad de telegram - Весело та трішки страшно Весело та трішки страшно @osad4uk
3 100 Vistas/Alcance 2024-07-09 06:57 Mensaje №2720
Зараз скажу неприємну річ, зокрема й для багатьох моїх друзів і знайомих. Логіка "я не йду в армію, але регулярно доначу та волонтерю мірою сил" цілком мала право на існування в 2022 р. і навіть до певної міри в 2023-му. Чоловіків, готових більш-менш добровільно взяти до рук зброю, було достатньо. Проблема полягала в тому, щоб їх належним чином екіпірувати, озброїти та навчити. Останнім часом, по відчуттях зсередини ЗСУ, ситуація змінилася не те, щоб на діаметрально протилежну, утім питання забезпечення, завдяки повільному та все ж виходу наших союзників з коматозу, вже не стоїть аж так гостро. Бракує насамперед особового складу. Люди, які їбашили всі ці роки на патріотизмі, фізично закінчуються. Боляче про це писати, та, до прикладу, з мого першого відділення в ОШБ "Айдар", що на сто відсотків складалося з добровольців, станом на сьогодні в живих лишився я один. Більшість загинули вже під час повномасштабки. Донати - це чудово, проте слід назвати речі своїми іменами: якщо ти, друже, не маєш суттєвих проблем з фізичним і ментальним здоров'ям, а також не є опікуном або батьком неповносправних осіб - прийшов час мобілізуватися. Зовсім не обов'язково в штурмовики: вакантів купа всюди на будь-який смак - пишіть в приват, як то кажуть. Інакше ми рано чи пізно програємо війну. І що найстрашніше - зробимо тим самим вже принесені кращими людьми цієї країни титанічні жертви безсенсовними, адже їхня справа, їхня віра, їхня надія помруть разом з Україною. Я боюся цього понад усе в житті. А ви?