Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Дмитро Орлов - Енергодарський міський голова
Añadido 14 jul. 2024

Дмитро Орлов - Енергодарський міський голова

@orlovdmytroEn
Número de suscriptores: 14 121
Fotos: 5,500
Videos: 985
Enlaces: 1,450
Descripción:
Міський голова Енергодара

👥 Número de suscriptores

14 121
Promedio/Día:: -6
Promedio/Tiempo:: -21
Promedio/Mes:: -144

👁️ Vistas promedio por mensaje

5 402
Promedio/Día:: 5,010
Promedio/Tiempo:: 3,374
ERR: 38.26%

📊 Mensajes por Día

2.4
Último día: 4
Promedio semanal: 2.3
Promedio por día: 2.4

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Родини українських енергетиків, яких росія незаконно утримує після захоплення Запорізької атомної електростанції, провели у Відні серію зустрічей із дипломатами та представниками міжнародних організацій.Мета візиту — привернути увагу до долі цивільних працівників станції та домогтися активнішої міжнародної участі у процесі їхнього звільнення.Дводенну адвокаційну поїздку організувала громадська організація «Обʼєднання родичів політвʼязнів Кремля». Центральною подією став спеціальний захід у штаб-квартирі МАГАТЕ під назвою «Людський вимір окупації ЗАЕС: історії російських заручників з Енергодара». Його приурочили до четвертих роковин захоплення станції та міста, а також до засідання Ради керуючих МАГАТЕ, що має відбутися на початку березня. Подію проведено за сприяння Постійного представництва України при міжнародних організаціях у Відні та Представництва Європейського Союзу.Відкриваючи зустріч, Постійний представник України Юрій Вітренко та Постійний представник ЄС Карл Халлергард наголосили: окупація ЗАЕС створює не лише безпекові ризики глобального масштабу, а й супроводжується грубими порушеннями прав людини. За їхніми словами, гуманітарний вимір ситуації має залишатися у фокусі міжнародної спільноти.У заході взяли участь представники дипломатичного корпусу з країн Європейського Союзу, Північної Америки, а також держав Азії, Латинської Америки та Близького Сходу. Серед присутніх були й представники Секретаріату МАГАТЕ.Ключовими спікерами стали родичі незаконно ув’язнених працівників станції — Світлана Бражник, Наталія Спартесна, Владислав Лаврик — а також заступник міського голови Енергодара Іван Самойдюк, який провів у російському ув’язненні 333 дні.Родини розповіли про обставини затримань Руслана Лаврика, Олексія Бражника, Сергія Спартесного, про тривалу відсутність зв’язку з ними та застосування фізичного і психологічного тиску. За їхніми словами, працівників примушували підписувати контракти з «Росатомом» і отримувати російські паспорти. Нині відомо щонайменше про 35 цивільних заручників, серед яких 14 — співробітники ЗАЕС і 10 — жінки.Іван Самойдюк публічно засвідчив пережите під час ув’язнення. Він повідомив, що став свідком чотирьох смертей серед утримуваних людей — вони загинули внаслідок травм, отриманих під час катувань.Голова Організації молоді Атомпрофспілки Христина Левченко наголосила, що переслідування працівників станції пов’язане з їхньою відмовою співпрацювати з окупаційною адміністрацією та збереженням професійної позиції щодо ядерної безпеки. Дослідниця правозахисної організації Truth Hounds Еліс Мі представила результати дослідження, яке фіксує системні порушення прав людини на окупованій станції та вказує на роль представників «Росатома» у створенні механізмів тиску.Під час заходу також ішлося про міжнародну петицію із закликом до генерального директора МАГАТЕ Рафаеля Гроссі сприяти звільненню ув’язнених енергетиків. Станом на 27 лютого вона зібрала понад 50 тисяч підписів.За підсумками зустрічі дипломати висловили солідарність із родинами та підтвердили готовність порушувати питання незаконно утримуваних працівників ЗАЕС у межах засідань Ради керуючих МАГАТЕ та інших міжнародних форматів.Організатори наголошують: без звільнення цивільних працівників станції неможливо говорити ані про повноцінну ядерну безпеку, ані про дотримання міжнародного гуманітарного права. Захід відбувся за підтримки Фонду «Аскольд і Дір», що адмініструється ІСАР Єднання в межах проєкту «Сильне громадянське суспільство України — рушій реформ і демократії» за фінансування Норвегії та Швеції.Фото: ГО "Об'єднання родичів політв'язнів Кремля"
❗️ В Енергодарі, як і на інших окупованих територіях України, російські загарбники продовжують вилучати житло громадян та визнавати його «безхазяйним». У подальшому окупанти планують всі такі об'єкти нерухомості передати у власність окупаційних адміністрацій. У зв'язку з цим зростає кількість звернень і запитів, що надходять від енергодарців, з питаннями - як діяти, якщо окупанти захопили житло і визнали його "безхазяйним"?➡️ В першу чергу, ні в якому разі не варто їхати на окуповані території, щоб підтвердити своє право власності на квартиру чи інше майно, продати його або переоформити.Окрім того, що поїздка на ТОТ безперечно несе за собою значні ризики для безпеки і свободи наших громадян, важливо пам'ятати: українці не зобов’язані підтверджувати своє право власності або надавати будь-які докази окупаційним адміністраціям. Їхнє право власності зареєстроване в українському Державному реєстрі прав на нерухоме майно. Будь-які підписання документів з "органами влади" чи установами рф не мають ніякої юридичної сили з точки зору українського законодавства. ℹ️ Що варто зробити? Зібрати усі документи, які підтверджують право власності на нерухомість (оригінали або копії свідоцтва на право власності, договору купівлі-продажу, витяг з реєстру речових прав на нерухоме майно, свідоцтво на спадщину, на підставі якого людина набула права власності, фото чи опис помешкання, комунальні рахунки); За можливості зафіксувати факт захоплення, вилучення чи «націоналізації» житлаЗберіть всю інформацію із соцмереж, сайтів окупаційних адміністрацій або від родичів, сусідів, знайомих, які перебувають на ТОТ. Перевірити інформацію про нерухомість в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майноЦе можна зробити в Дії.Якщо власність не зареєстрована в Держреєстрі прав на нерухоме майно, це унеможлює звернення до Міжнародного Реєстру збитків. Звернутися із заявою до українських правоохоронних органівЗаяву про захоплення чи конфіскацію житла на ТОТ можна подати особисто до Національної поліції, Служби безпеки України або прокуратури:✔️ Національна поліція України - 📱 0-800-21-21-51, 0-800-50-02-02 (цілодобово).✔️ Служба безпеки України - 📱(044) 256-99-91, е-пошта: [email protected].➡️ Після звернення до правоохоронних органів, ваша заява буде внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР).ℹ️ Важливо не зволікати з подачею заяви. Звернутися до правоохоронців можна, навіть якщо немає документів, що підтверджують право власності на житло. Подати заяву до Міжнародного реєстру збитківЗараз в реєстрі відкрита категорія А.3.6 «Втрата доступу та контролю над нерухомим майном на тимчасово окупованих територіях». ▪️ заяви подаються онлайн через портал «Дія» за посиланням.▪️ форми заяв, покрокові інструкції, відповіді на поширені запитання та правила подання документів розташовані на офіційному вебсайті Реєстру збитків для України - за посиланням.❗️ Нагадуємо: будь-які дії, документи та вимоги окупаційної влади є незаконними та не мають жодних юридичних наслідків. Кожен злочин має бути зафіксований. Кожна втрата – відшкодована.
ℹ️ УВАГА! Реєстрація дітей 9-17 років з ВАСИЛІВСЬКОГО району на відпочинок у 2026 роціІнформація для батьків, які проживають на території України, щодо участі дітей у культурно-оздоровчих подорожах в 2026 році. Для формування більш точних пропозицій, просимо охочих, відправити своїх дітей на відпочинок, заповнити реєстраційну форму.З боку приймаючої сторони забезпечуються:▪️проживання;▪️харчування;▪️розважальна програма.Вік дітей: 9-17 років.З боку батьків зазвичай передбачена оплата трансферу, харчування у дорозі та страхування. Орієнтовна вартість трансферу на відпочинок у дві сторони:- за кордон - 150-200€; - територія України - 1000-3000 грнОрієнтовна вартість страхування дитини:- за кордон - 750-1000 грн;- в Україні - до 200 грн.В окремих випадках ці витрати можуть бути відшкодовані за рахунок партнерів.ℹ️ УВАГА! Реєструвати необхідно КОЖНУ ДИТИНУ ОКРЕМОПросимо врахувати, що заповнення форми не гарантує участь Вашої дитини в культурно-освітніх подорожах. Відбір дітей для конкретного табору залежить від умов партнера.Врахуйте, що у разі відбору Вашої дитини до участі у подорожі, подальша комунікація з батьками буде проводитися в чаті на платформі WhatsApp. ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ
24 лютого 2026 року виповнилося чотири роки від початку повномасштабної війни, яку російська федерація розв’язала і веде проти України.Війна за Незалежність України проти росії триває вже 12 років, з лютого 2014 року - перших актів збройної агресії проти мирних громадян у центрі української столиці, перших зафіксованих перетинів державного кордону України російськими збройними силами.До 24 лютого 2022 року основні воєнні дії відбувалися на сході нашої країни. Протягом восьми років Збройні Сили України разом з численними добровольчими формуваннями ефективно стримували цей напад, зупинивши просування загарбників та звільнивши більшість захоплених територій. 24 лютого 2022 року світ став свідком розв’язання рф відкритої повномасштабної війни проти України.У березні 2022 року росія вчинила безпрецедентний злочин: озброєні окупанти захопили найбільшу атомну електростанцію в Європі - Запорізьку АЕС. З того часу і по сьогодні наш рідний Енергодар залишається в окупації. Десятки тисяч людей змушені були покинути рідне місто. Є чимало і тих, хто з різних причин лишився в окупації, однак теж чекає на звільнення.Маємо пам'ятати і шанувати подвиг всіх наших Захисників і Захисниць, які боролися і продовжують боротися за Україну на передовій. Пам'ятаємо всіх Героїв, які віддали свої життя на полі бою. Наш обов'язок - продовжувати підтримувати наші Сили Оборони, вірити та наближати перемогу України, звільнення всіх окупованих територій від ворога.
🔔 Підтримайте цивільних полонених - працівників Запорізької АЕС! Долучайтеся до міжнародної петиції!На платформі Avaaz відкрито збір підписів із вимогою звільнення незаконно утримуваних працівників Запорізької АЕС.❗️Йдеться про українських енергетиків, яких російські окупанти викрали, утримують у неволі, піддають тиску та фабрикують проти них кримінальні справи. Частину з них засуджено за надуманими звинуваченнями, доля деяких досі залишається невідомою.У тексті петиції міжнародну спільноту закликають не мовчати.Зокрема, звернення адресоване Генеральному директору МАГАТЕ Рафаелю Гроссі із проханням:🔹 використати свій мандат та міжнародний вплив,🔹 публічно вимагати від Кремля негайного звільнення українських працівників ЗАЕС,🔹 посилити тиск для захисту прав цивільних спеціалістів, які забезпечують ядерну безпеку.Це питання не лише справедливості — це питання безпеки всієї Європи та світу.⸻✍️ Як підписати петицію:1️⃣ Перейдіть за посиланням:👉 https://secure.avaaz.org/campaign/en/bring_znpp_workers_home_3_0/2️⃣ Натисніть кнопку Sign the petition / Add your name3️⃣ Заповніть коротку форму (ім’я, прізвище, email, країна)4️⃣ В деяких випадках на email приходить лист, в якому треба додатково підтвердити свій підпис. Це займає лише кілька хвилин.🤝 Але кожен підпис — це додатковий міжнародний голос за наших людей.⸻Прошу максимально поширити цей допис.Підписати. Передати далі. Нагадати світу.Українські атомники мають повернутися додому. 🇺🇦
🕯️20 лютого, об 11:30 у Києві, на Алеї Героїв Небесної Сотні, відбулася центральна подія всесвітньої тихої акції «Ангели пам’яті», започаткованої у 2014 році Анжелікою Рудницькою. З роками «Ангели пам’яті» перетворилися з невеликої київської ініціативи на масштабну народну акцію шани й любові по всьому світу. Сьогодні вже важко відстежити всі місця її проведення. Вона залишається тихою, без гасел і лозунгів, лише з молитвами, свічками та паперовими ангелами, але стала всесвітньою перекличкою своїх: від Австралії до Бразилії, від Норвегії до ПАР.Щороку 18–20 лютого українці в різних країнах розвішують на деревах паперових ангелів у пам’ять про загиблих за свободу України. У 2026 році до ініціативи долучилися громади як в Україні, так і за кордоном, зокрема у Великобританії, Німеччині та Казахстані.До заходу долучився й колектив нашого Центру, щоб вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні. Енергодар пам’ятає, яку ціну було заплачено за право жити у вільній країні. І збереже цю пам’ять для всіх наступних поколінь.
🇺🇦 Вчора відзвітував про роботу за 2025 рік.Це результат спільної роботи військової адміністрації та виконавчих органів міської ради в умовах повномасштабної війни й тимчасової окупації Енергодара. Попри всі виклики, ми продовжуємо працювати для мешканців громади.Повний текст звіту оприлюднений на офіційному сайті Енергодарської міської територіальної громади. Тут — про головне в умовах повномасштабного вторгнення. 🇺🇦 Пріоритет №1 — підтримка Сил оборони УкраїниУ 2025 році з бюджету Енергодара на потреби оборонного сектору спрямовано 655 729 000 млн грн.Ми системно забезпечуємо фінансову підтримку в межах спільних оборонних заходів — так само, як це робили протягом попередніх років.🇺🇦 На реалізацію Програми підтримки Захисників і Захисниць України та членів їхніх сімей (2024–2026 роки) у 2025 році спрямовано понад 64 млн 500 тис. грн.🇺🇦 Програма соціальної підтримки населення м. Енергодара профінансована на 9 млн 688 тис. грн.🇺🇦 Підтримка внутрішньо переміщених осіб: у 2025 році громада отримала гуманітарної допомоги на суму 17 743 158,05 грн.Видано: • 19 668 харчових наборів; • 2 119 гігієнічних наборів (1 834 — надіслано поштою); • 7 019 одиниць питної води; • 1 152 пляшки напою «Coca-Cola»; • 7 144 одиниці медичних препаратів; • 784 одиниці дитячого харчування; • 2 008 засобів індивідуальної гігієни для осіб з особливими потребами тощо Дякую нашим партнерам за підтримку енергодарців.Працюємо далі.Наші пріоритети незмінні.
🇺🇦👫Освітній простір для дітей дошкільного віку міста Енергодар, який декілька тижнів тому зазнав руйнувань внаслідок ворожої атаки, знову відновив свою роботу в Запоріжжі та відсьогодні приймає своїх маленьких відвідувачів.Попри складні обставини, ми доклали максимальних зусиль, щоб якнайшвидше знайти нове — безпечне приміщення. У максимально стислі строки освітяни підготували його до роботи: облаштували затишні кімнати, ігрові зони, створили атмосферу тепла й турботи, щоб дітлахи почувалися в оновленому просторі комфортно, спокійно та радісно.Для багатьох родин цей простір є надзвичайно важливим. Серед наших відвідувачів — чимало дітей із сімей працюючих батьків, які щодня тримають свій фронт — у лікарнях, установах, на підприємствах, у волонтерстві. Саме тому попит на роботу освітнього простору залишається стабільно високим. Батьки потребують впевненості, що їхні діти перебувають у безпечному середовищі, під наглядом досвідчених педагогів, мають можливість розвиватися, навчатися та спілкуватися з однолітками.Тут діти не лише граються — вони відкривають для себе світ, навчаються взаємодії, комунікації, підтримки одне одного. У спільних заняттях, творчості й щирому дитячому сміху народжується відчуття стабільності й нормальності, таке важливе в непростий час.Відновлення роботи цього простору — це більше, ніж просто відкриті двері. Це доказ того, що громада тримається разом, що ми здатні відбудовувати і продовжувати, попри будь-які виклики. Бо там, де звучить дитячий сміх, де діти розвиваються, спілкуються й мріють, — там перемагає життя.
ℹ️ Діти з інвалідністю підгрупи А мають право на отримання від держави портативних зарядних станцій➡️ Діти з інвалідністю підгрупи А належать до найбільш вразливих категорій населення, адже їхнє життя та здоров’я безпосередньо залежать від безперебійного електроживлення медичних апаратів, засобів реабілітації, пристроїв підтримки комунікації та дихання.🇺🇦 З метою забезпечення таких дітей резервними джерелами живлення КМУ ухвалив постанову №107 від 28.01.2026 «Про внесення змін до Порядку використання коштів державного фонду декарбонізації та енергоефективної трансформації», якою передбачено безоплатне надання портативних зарядних станцій родинам, що виховують дітей з інвалідністю підгрупи А.✔️ Відповідно до зазначеного рішення Уряду, одному з батьків, опікуну або законному представнику дитини необхідно подати заяву до сервісного центру Пенсійного фонду України.✔️ У заяві зазначаються дані одного з батьків, опікуна або законного представника, а також дані дитини з інвалідністю підгрупи А, якій на момент подання заяви не виповнилося 18 років. Крім того, необхідно вказати індекс поштового відділення, у якому заявник планує отримати портативну зарядну станцію, незалежно від місця реєстрації.Прийом заяв триватиме з лютого до 1 квітня 2026 року.➡️ Більше інформації - в інфографіці ПФУ ⤴️
👫Суботнім вечором Центр допомоги «Енергодар - це Україна», що в Запоріжжі, був наповнений веселим сміхом та нестримною дитячою енергією. Привід зібратися разом був гарним та вагомим: енергодарська малеча отримала подарунки - іграшки та солодкі смаколики - від нашого вже багаторічного партнера-благодійника БФ Global Empowerment Mission (GEM) в Україні.І мені особисто, і усім енергодарцям, які цього вечора зібралися в хабі, було дуже приємно побачити в Запоріжжі й зокрема в нашому Центрі англійську дизайнерку, аристократку, похресницю Короля Великої Британії Чарльза III і мати п'яти дітей Індію Хікс, яка долучилась до волонтерської місії GEM. Разом з керівником Запорізького та співкерівником Дніпропетровського напрямків фонду Global Empowerment Mission Ukraine Віталієм Кубушкою та своїм молодшим сином Конрадом Флінтвудом вона тепло поспілкувалась з дітьми та вручила їм подарунки. У час, коли дитинство українських дітей затьмарене війною, кожна мить радості має особливу цінність. Щирі усмішки, сміх і блиск в очах — це те, заради чого варто об’єднувати зусилля. Ми щиро вдячні благодійному фонду Global Empowerment Mission за постійну підтримку та надійне партнерство, яке триває вже не один рік, за уважність до потреб Енергодарської громади та віру в наших дітей. Окрема подяка — Віталію Кубушці за небайдужість, відкритість і постійну готовність бути поруч там, де допомога потрібна найбільше.