Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Орестократія
Añadido 14 jul. 2024

Орестократія

@orestokratiia
Número de suscriptores: 24 585
Fotos: 258
Videos: 73
Enlaces: 761
Descripción:
Авторський канал Ореста Сохара, шеф-редактора інтернет-видання «Оглядач» (Oboz.ua)

👥 Número de suscriptores

24 585
Promedio/Día:: -19
Promedio/Tiempo:: -127
Promedio/Mes:: -987

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 51,100 25-03-19 08:44
Кремлівський диктатор демонструє світові, що саме він контролює дозатор  дипломатичного успіху Трампа путін дав змогу главі Білого Дому продемонструвати «відчутний прогрес» у погашенні трирічного конфлікту. Але не настільки відчутний, аби 47-мий президент США зміг почувати себе домінантним лідером у цих стосунках. 🫵🏼 Трамп «програв» перший телефонний спаринг з путіним: переконати кремлівського диктатора на повне припинення вогню не вдалося.👉🏼 Лідер США неабияк розчарований розмовою, що навіть скасував підсумкову пресконференцію. Все тому, що його можливості впливу на кремль вочевидь переоцінені. 👉🏼 Головний підсумок — згода путіна на взаємне припинення обстрілів енергетики, також домовилися домовлятися про спрощення судноплавства в Чорному морі. Після створення «зернового коридору» це найсерйозніший крок до деескалації. Але зовсім не те, що анонсував «47-мий».  👉🏼 Хоча…забув згадати про персональну сатисфакцію бункерному: будуть ще хокейні матчі між командами НХЛ та КХЛ, улюбленого спорту путіна. Мо навіть побачимо двох президентів на одній трибуні, які хором скандуватимуть «шайбу-шайбу». 👉🏼 путін дає зрозуміти, що йому подобається ідея геополітичної угоди з Трампом, але він хоче укласти її на своїх умовах. Тому бліцкригу у Вашингтона може й не вийти, якщо США не позадкують під тиском РФ, читай  - не приймуть усі ультиматуми бункерного. 🫵🏼 Питання лише в тому, чи перейде Трамп до анонсованого  плану Б, де він залякує кремль, обкладає його санкціями і засипає Україну зброєю.  Наразі, як би не закипало політичне нутро "47-го", ззовні він випромінює героїчний оптимізм.
👁 7,700 24-11-08 08:24
📲 Бути в курсі легко! Вибір топових Telegram-каналів для щоденних новин🇺🇦єРадар — військово-аналітичний канал, моніторинг ситуації у державному повітряному просторі, попередження щодо ворожих повітряних ударів.😊 Український Наступ — це ми диктуємо мейнстримну повістку дня в #укртг. Долучайся до крутєйшого ком'юніті — і не пошкодуєш.OBOZ.UA — інформаційний канал, де кожен знайде своє. Оперативно і об'єктивно про війну, політику, економіку і соціалку, захоплююче та цікаво про шоубіз, спорт, науку, школу і не тільки!Канал "Орестократія" — це авторський проект Ореста Сохара, де аналітичні матеріали підкріплені інформацією надійних джерел. Це канал для тих, хто прагне глибше розуміти бурхливе сьогодення.👀 Новини Еспресо.TV — лише перевірена інформація без фейків та хайпу. Ексклюзивні коментарі, гаряча аналітика та звістки з фронту з перших уст.🇺🇦Спротив — реалії окупованих територій. Викриття та ліквідації зрадників. Поради як чинити спротив та дотримуватися інформаційної безпеки.Приєднуйтесь та діліться добіркою з тими, хто цінує корисну інформацію!
👁 69,500 24-09-11 16:42
Блінкен та Леммі привезли до Києва «далекобійний компроміс»: що треба знати про «прагматичний мирний план»Відомо, що в п’ятницю, 13 вересня у Вашингтоні прем’єр Великобританії Кір Стармер і президент США Джо Байден мають видати ліцензію ЗСУ на полювання в путінських територіальних угіддях західними далекобійними ракетами. Тут виникає логічне запитання: для чого тоді двоє поважних панів — держсекретар США Ентоні Блінкен та міністр закордонних справ Великобританії Девід Леммі летіли через півсвіту в Україну, коли все вже вирішено?!  Аби обговорити значно важливіші питання.🫵🏼  Судячи з натяків, Захід проситиме в Києва прагматичнішого підходу до формулювання стратегії оборонної війни.👉🏼 З одного боку, партнери підтримують довготривалу мету — повернення Україною контролю над усією територією в кордонах 1991 року. 👉🏼 З іншого, для перемоги українців над мордором — в нашому розумінні слова — Захід мав би виписати воєнний чек на сотні мільярдів доларів, чого ні Вашингтон, ні Європа в реальності зробити не спроможні. Тому НАТО потрібна проміжна мета війни, яку Сили Оборони збираються досягти воєнним шляхом. Це допоможе західним чиновникам переконати своїх виборців в доцільності допомоги Україні, в тому числі — і зброєю, — The Wall Street Journal.👉🏼 Оскільки очікування Києва не збігаються з фінансовими реаліями в кабінетах Брюсселя і Вашингтона, відтак  Блінкен днями заявив, що збирається разом з Леммі до України, аби уточнити, «як саме українці бачать свої потреби в цей момент… і що ми можемо зробити для підтримки цих можливостей». А потім  прозвітувати Байдену та Стармеру. До речі, не варто думати, що тут все вирішено, і американські друзі московії вже здалися і не обставлять оту згоду численними обмеженнями, — про це пише Financial Times.🫵🏼 Якщо ж дивитися глобально, то видача ЗСУ ліцензії на атаки західною зброєю на території РФ — це прелюдія, один лише з етапів допомоги Україні, будуть й інші. Натомість Україна повинна заземлити очікування, тобто — фактично — піти на територіальні компроміси. Власне, українська делегація збирається до Вашингтону, де, очевидно, і доповідатиме «прагматичний» «план перемоги», підказаний Блінкеним.  
👁 65,200 24-08-23 18:06
Обнявши росію, Індія "пʼятою точкою" горнеться до Заходу: навіщо Моді прибув до Києва🫵🏼 Попри взаємини з кремлем, Нью-Делі намагається звести міст ілюзорного зближення із Вашингтоном.👉🏼 Індія голосує за демократію, однак реально ставить на росію. Нью-Делі — найбільший покупець підсанкційної російської нафти, заливаючи ЄС бензином та дизелем. РФ — стратегічний постачальник зброї для індійської армії, однієї з найбільших у світі. З іншого боку, на червневому саміті миру у Швейцарії Індія проігнорувала підсумкову заяву, підігруючи москві.👉🏼 Моді, схиливши сивочолу голову, соромʼязливо утримується від прямої критики кремля. Санкції проти РФ Індія не визнає, війну продовжує називати конфліктом, а в день повітряної атаки на «Охматдит» індійський премʼєр влаштував «обнімашки» з путіним. Зеленський навіть потролив Моді: сумно бачити, як лідер найчисельнішої демократії світу обнімає найвідомішого світового злочинця. Цивілізований світ також негативно відреагував на цю інтимну близькість лідерів Індії та РФ. Особливо — американці.👉🏼 Аби «перепросити» за свою надмірну прихильність до путіна, Індія горнеться до цивілізованого світу. Квитком на цей потяг мала б стати поїздка до України. Далі Моді домовлятиметься про візит до Вашингтона, адже США визначили Індію як найвпливовішу державу Глобального Півдня для налагодження стосунків. Як нам уже відомо, Індія теж не проти стосунків, але водночас не готова випускати з обіймів москву. 🫵🏼 Для Банкової візит Моді, безумовно, — досягнення. Україна вже давно намагається переманити на свій бік ключових гравців Глобального Півдня. Моді не готовий стати справжнім миротворцем чи навіть посередником у перемовинах: Bloomberg вважає, що лідер Індії претендує на принизливу функцію листоноші, зголосившись лише передавати послання між Зеленським та путіним. Та як тільки гешефт з путіним обнулиться, Нью-Делі бігом стане під знамена демократії. І це не фантастика, зважаючи на конкуренцію між Китаєм та Індією. Варто зачекати.
👁 74,800 24-08-11 15:40
З Суджі розпочалася «совєтизація» України: декілька цікавих фактів про «звільнене» місто👉🏼 У XII столітті землі майбутньої Суджі входили до складу Чернігівського князівства, це - етнічні українські землі Східної Слобожанщини.👉🏼 Свою історію Суджа починає як козацьке містечко. Засноване у XVII столітті, воно стало одним із центрів Сумського козацького полку. Козаки, які селилися тут, були вільними людьми, які захищали українські землі від нападів татар і інших ворогів. 👉🏼 Після ліквідації козаччини в XVIII ст. Суджа опинилася під владою московитів. Місто стало повітовим центром Курської губернії. Попри спроби русифікації, українська культура та мова продовжували домінувати в цьому регіоні, понад 75% мешканців вважали себе українцями.👉🏼 1918 року, згідно з угодою між українсько-німецькими та радянськими делегаціями, територія Суджі мала відійти Україні. Проте більшовики порушили домовленість, окупувавши місто. 👉🏼«Совєтам» кортіло створити лояльну до РФ «Україну», альтернативну тій, що визнавала владу УНР у Києві. Тому більшовики створили фейкову столицю у Суджі, де знаходився більшовицький уряд, який воював проти УНР. Фактично, там створювався плацдарм для захоплення решти українських земель. «Столиця» протрималася місяць — з 29 листопада до 27 грудня 1918 р., доки армія Денікіна, а потім «батька» Махна не вибила з Курщини творців української версії комунізму.👉🏼 У січні 1919-го «совєти» вже захопили Харків, куди негайно і релокували свій маріонетковий уряд. Саме там відбулися численні промосковські з’їзди «рабочіх і крєстьян», де вони де-факто визнали зверхність РФ над українськими землями. І саме звідти відправлялися війська російських «рабочіх» на війну з українцями. На фото: отой самий уряд «робітників і селян» у Курську, дорогою з Суджі до Харкова.
👁 37,900 24-08-04 11:27
🫵🏼 Я помилявся, стверджуючи «Ізраїль діє всупереч волі США», ведучи свої регіональні війни. Насправді Нетаньягу робить не просто «всупереч», а на зло Сполученим Штатам.👉🏼 Це визнав навіть президент Байден: США намагалися домовитися з терористичними угрупуванням  про перемирʼя, і саме під завершення угоди Єрусалим знищив одного з лідерів ХАМАС. 👉🏼 Знаючи про перемовини, ізраїльтяни не повідомили американців про намір вбити високопоставленого хамасівця, хоча Байден приймав Нетаньягу в Білому домі всього за кілька днів до цього.🫵🏼 Лідер США сподівався, що перемовини фіналізують нинішню стадію арабо-ізраїльського конфлікту, натомість операція в Тегерані ризикує спровокувати значно ширшу регіональну війну. ☝🏼Схоже, "[не]хороша війна" Єрусалимові цікавіша, ніж «поганий мир».☝🏼☝🏼До речі, Байден вже сумнівається, що Пентагону вдасться так швидко мобілізувати сили на захист Ізраїлю, як минулого разу.ФОТО The New York Times: Під час липневої зустрічі у Білому домі Байден наполягав на швидкому завершенні угоди про припинення вогню…
👁 51,100 24-07-19 08:36
Канцлер Німеччини знову «валяє Шольца». «Не може навіть йтися», — саме так він відреагував на заклик України збивати російські ракети та безпілотники над Україною. Глава уряду ФРН також «не готовий зняти обмеження» на використання західної зброї для ударів по цілях на території РФ.Історія вчить, що вона нічому не вчить. Це загалом про людство і про Шольца зокрема. Ось погляньте самі.🫵🏼 11 березня 2022 р., Шольц: Німеччина не відмовиться від імпорту енергоносіїв з Росії. «Це зважене й аргументоване рішення». 👉🏼 З 1 серпня Німеччина не купує російське вугілля, з 31 серпня – газ, з 31 грудня 2022-го – нафту. 🫵🏼 Літо 2022 р., канцлер невгамовно повторював: армія Німеччини більше не має зброї для України. «Можливості Бундесверу для передачі Україні практично вичерпано».👉🏼 Через декілька тижнів німці знайшли десятки САУ PzH 2000, САУ Gepard, батарею IRIS-T, РСЗВ та радари.🫵🏼 Вересень 2022 р, Шольц відреагував на заяву українського посла: більше зброї не дасть, бо «це дуже дивна війна»: «Ми не хочемо доводити ситуацію до війни між Росією та НАТО». 👉🏼 5 січня Шольца дотиснули з Marder, а 25 січня – Leopard 2.🫵🏼 Січень 2023 р., Шольц відмовився відправляти F-16 до України. 👉🏼 Через пів року рішення таки дотиснули.  🫵🏼 І тепер от знову: ніколи-нізащо-ніяк «не може і йтися». Я колись навіть описав цей феномен, придумавши термін "валяти Шольца": тягнути козу за хвоста, заперечувати очевидне, а потім виконувати. 👉🏼 Оті політичні "валяння" ще можна було б обґрунтувати в перший рік широкомасштабної війни росії проти України, на другий – вони виглядали дивно, а сьогодні – дико.