Fuente
BRAVO SQUAD | Поставки TomahawkМайже через чотири роки війни наше суспільство не пер...
936 Vistas/Alcance
2025-10-13 15:50
Mensaje №1572
Поставки TomahawkМайже через чотири роки війни наше суспільство не перестає сподіватися на вундервафлю. ATACMS, Storm Shadow, SCALP, тепер Tomahawk. Щойно починають з'являтися новини, хтось десь щось заявив про можливі (!) поставки, наші люди вже збираються святкувати перемогу.Потрібно зрозуміти: немає такої зброї чи боєприпасу, який умить зупинить війну. Немає і ніколи не було. Ну, як не рахувати ядерну зброю. З нею для обох сторін війна закінчується.Як би важко це не було уявити, але війну виграють не лише і не стільки зброєю, скільки грамотним плануванням і підготовкою. Уявіть на секунду: якби в нашій країні було ефективно налагоджено випуск 120-мм боєприпасів, чи знадобилися б нам високоточні снаряди? Знадобилися б, але набагато меншою мірою. Лише для точкових ударів по ключових цілях: командних пунктах, складах та об'єктах логістики. Інші завдання вирішив би звичайний РСЗВ. Подумайте: наші війська мають можливість наносити до кількох сотень тисяч пострілів з «Градів». Чи змогли б ми парирувати ворожий наступ, придушувати його артилерію і не давати противнику ініціативи?Полишіть свої ілюзії. Будьте прагматиками@orb131