Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 50 Hz
Añadido 14 jul. 2024

50 Hz

@opora_ukrenergo
Número de suscriptores: 2 469
Fotos: 1,270
Videos: 72
Enlaces: 2,790
Descripción:
Внутрішній Telegram-канал Укренерго. Корисна інформація для працівників Компанії
Fuente

50 Hz | У жодній методичці чи технічній літературі не написано, як діяти після...

Logotipo de la comunidad de telegram - 50 Hz 50 Hz @opora_ukrenergo
1 400 Vistas/Alcance 2026-04-10 16:20 Mensaje №3488
«У жодній методичці чи технічній літературі не написано, як діяти після масованого обстрілу… Цьому не вчать в інституті. Такого досвіду просто не існувало до повномасштабного вторгнення», – згадує перші дні великої війни наш колега пан Артем. В «Укренерго» чоловік працює вже 24 роки. Починав у мирний час, коли головними завданнями були планові ремонти та модернізація високовольтної мережі. Сьогодні ж Артем – провідний інженер з релейного захисту і протиаварійної автоматики у прикордонному регіоні, який чи не щодня потерпає від ворожих обстрілів. «Мирні часи тепер здаються іншим життям. Сьогодні наша буденність – це біг по колу: відновили, заживили, працює – прилетіло знову. І ми знову «з нуля» відбудовуємо», – із сумом констатує колега. Робота релейника – дуже відповідальна. Саме пан Артем та його колеги відповідають за те, щоб автоматика спрацьовувала миттєво, рятуючи дороговартісне обладнання від виходу з ладу. Вартість помилки тут вимірюється мільйонами, а найкраща ознака правильного рішення – стабільне енергозабезпечення для багатьох громад. «Хлопці, які прийшли нещодавно, пройшли «школу молодого бійця» за лічені тижні. Одразу під обстрілами, одразу з відповідальністю за людські життя. Це важко, але ми тримаємось разом», – розповідає інженер. Попри небезпеку і втому – пан Артем зберігає мотивацію до праці. Його рецепт стійкості простий: результат, який можна побачити на власні очі. «Коли вмикаємо обладнання і знаємо, що в оселях людей знову є світло – це радість, яку словами не передати. Наш свідомий вибір – бути корисними Україні тут і зараз», – каже він. За особисту мужність і самовідданість, виявлені під час ліквідації наслідків аварій, цьогоріч пан Артем був нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня. Втім, цю високу нагороду він сприймає як відзнаку для всієї команди, з якою працює поруч. Дякуємо колезі за професіоналізм та незламний характер. Пишаємося тим, що пліч-о-пліч з нами працюють такі люди. Незламність не згасає!