Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Збараж оперативно
Añadido 14 jul. 2024

Збараж оперативно

@operatyvnyyshtab_zbarazh
Número de suscriptores: 6 424
Fotos: 6,840
Videos: 815
Enlaces: 1,080
Descripción:
Канал оперативної інформації Збаразької громади
Fuente

Збараж оперативно | В Україні планують ввести обов’язкову накопичувальну пенсійну системуО...

Logotipo de la comunidad de telegram - Збараж оперативно Збараж оперативно @operatyvnyyshtab_zbarazh
1 700 Vistas/Alcance 2024-10-28 11:07 Mensaje №6338
В Україні планують ввести обов’язкову накопичувальну пенсійну системуОскільки всі хочуть такі пенсії як мають прокурори в свої 35 років та судді, то Уряд вирішив як це реалізувати.Для початку всі мають і надалі відраховувати частину своєї зарплати у пенсійний фонд, адже судді та прокурори самі собі на пенсію не назбирають.Міністерство соціальної політики України представило законопроєкт «Про загальнообов’язкове накопичувальне пенсійне забезпечення», який передбачає запровадження обов'язкових платежів до державних або недержавних пенсійних фондів як для працівників, так і для роботодавців.За даними федерації професійних спілок України, проект закону пропонує зменшити ставку єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування з 22% до 17% у перший рік впровадження, до 16% у другий рік, а з третього року — до 15%.Обов’язковий накопичувальний внесок для працівників складе 1% від бази нарахування в перший рік, 2% — у другий, та 3% — у третій рік і надалі.Працівники також матимуть можливість сплачувати додатковий накопичувальний внесок в аналогічних пропорціях.Для роботодавців обов’язковий накопичувальний внесок становитиме 1% у перший, 2% у другий і 3% у третій рік.З четвертого року, якщо працівник сплачує додатковий внесок, роботодавець виділяє частину єдиного внеску на накопичувальний внесок.Самозайняті особи також зобов'язані сплачувати накопичувальні внески: 1% у перший рік, 2% у другий і 3% у третій рік. Накопичувальні внески для працівників і додаткові внески не вважаються єдиним внеском.