Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Збараж оперативно
Añadido 14 jul. 2024

Збараж оперативно

@operatyvnyyshtab_zbarazh
Número de suscriptores: 6 423
Fotos: 6,840
Videos: 815
Enlaces: 1,080
Descripción:
Канал оперативної інформації Збаразької громади
Fuente

Збараж оперативно | Польща хоче повернути собі Галичину і Волинь?Боротьба УВО, ОУН, "Карпа...

Logotipo de la comunidad de telegram - Збараж оперативно Збараж оперативно @operatyvnyyshtab_zbarazh
2 060 Vistas/Alcance 2025-08-26 16:50 Mensaje №9713
Польща хоче повернути собі Галичину і Волинь?Боротьба УВО, ОУН, "Карпатської Січі", УПА, УГВР з Польщею, Угорщиною, Чехословаччиною, Німеччиною, СССР відбувалася під синьо-жовтим прапором. З тризубом. З кличем "Слава Україні!" і відгуком "Героям Слава!".Це і є символи української державницької ідеології, яку нинішнє керівництво Польщі називає "бандеризмом" і намагається криміналізувати. Почали вони з червоно-чорного прапора збройного визволення від окупації, та прокльонів на адресу Степана Бандери та Романа Шухевича - ключових очільників руху опору.У 1940-х польська держава зі своєю АК та іншими військовими формуваннями програла українцям війну за Галичину та Волинь. І на ті терени, які вони в цій війні втратили, більше ніколи не повернулися (і не повернуться) біло-червоні прапори.Саме це, а не міфічні "100 тисяч жертв" є причиною, чому казяться польські праві й ще правіші фашизоїди. Не було б окупації Галичини та Волині на початку 1920-х - не було б трагедії двох народів у 1940-х. Вина на тому, хто захопив зброєю чуже, а не на тому, хто повертав шаблею своє.