Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Ооо нейромережеве🐱
Añadido 14 jul. 2024

Ооо нейромережеве🐱

@oooneuro
Número de suscriptores: 25 405
Fotos: 3,680
Videos: 2,460
Enlaces: 4,110
Descripción:
COFFEE AI MEOW REPEAT По рекламі: @ad_kitty Інші питання: @neurokit Посилання для друзів: https://t.me/+bXCkQ_uagrozYzVi Навігація за хештегами: https://t.me/c/1591600888/2976 Монобаза: https://base.monobank.ua/EhJBDcb6zd52Ni

👥 Número de suscriptores

25 405
Promedio/Día:: -2
Promedio/Tiempo:: +56
Promedio/Mes:: +300

👁️ Vistas promedio por mensaje

8 017
Promedio/Día:: 9,410
Promedio/Tiempo:: 7,060
ERR: 31.56%

📊 Mensajes por Día

3.5
Último día: 0
Promedio semanal: 3.6
Promedio por día: 3.5

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Ооо нейромережеве🐱 2026-02-25
Ооо нейромережеве🎄 2025-12-06
Ооо нейромережеве🤖 2025-04-22
Нейромережеве перехід 2025-04-21

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 5,890 26-06-22 09:30
Усі бояться цундере — схоже, фільм про звільнення Альтмана з OpenAI не вийде: Artificial з Ендрю Гарфілдом у головній ролі вже фактично зняли, але Amazon відмовляються випускати його 😏Песики Безоса клянуться, що це ніяк не пов'язано з їх інвестиціями 50 лярдів вічнозелених в OpenAI, просто фільм краще підійде іншому дистриб'ютору 😂Хто забув, про що взагалі фільм: у 2023 Суцкевер (один зі співзасновників OpenAI) ініціював звільнення Альтмана, бо той патологічний брехун. На якийсь час СЕО дійсно відсторонили, але потім Microsoft, інвестори та звичайні работяги (за чутками, під тиском) все ж повернули Альтмана в OpenAI, а Суцкевер тільтанув, та пішов будувати свій стартап Safe Superintelligence Inc., про який 2 роки майже нічо не чутно.Так ось, Amazon відмовилися від прокату, Variety пише, що А24, Netflix, Focus Features та Warner Bros теж не захотіли брати собі кіношку. Певно головна причина відмов у тому, що Альтман у фільмі (а може й у житті) — брехливий маніпулятор і прямо неприємна мразота, а що ще веселіше — так само автори фільму проїхалися й по Маску.PayPal мафія за роботою 😭ооо донат на збір (залишилося 73 020.33)
👁 6,640 26-06-17 07:04
📅 18 червня 2026, 11:00 (Kyiv time)📌 Online, Microsoft Teams Town hall | freeВебінар: DevSecOps без вигорання: як AWS Frontier Agents працюють за вас.Запрошуємо вас долучитись до зустрічі, на якій покажемо, як нове покоління автономних AI-агентів від AWS здатне змінити підхід до безпеки та операцій в інфраструктурі. Розглянемо практичні сценарії використання, продемонструємо конфігурацію та роботу агентів у реальному часі і поділимось досвідом впровадження для enterprise-команд.Про що поговоримо: ✔️ AWS Frontier Agents: що це за новий клас автономних AI-агентів, як вони працюють, чим відрізняються від звичних AI-асистентів. Огляд AWS Security Agent та AWS DevOps Agent.✔️ Демонстрація налаштувань та роботи AWS DevOps Agent: конфігурація, інтеграція з моніторингом, автоматичне розслідування інцидентів.✔️ Демонстрація налаштувань та роботи AWS Security Agent: конфігурація, запуск автономного пентесту, аналіз результатів.🎁 Kahoot: інтерактивна вікторина для закріплення матеріалу з винагородою для найуважнішого учасникаПитання та відповіді, додаткове демо за вашими запитами.➡️ Реєстрація: ТИЦЬ#SoftwareOne #AWS #AWSFrontierAgents
👁 7,830 26-06-15 18:19
@mintsyfra, отак робити не треба: у Бразилії 32-річна дівчина померла, бо ШІ-система вирішила, що є більш пріоритетні пацієнти 🤬У загиблої знайшли камені у жовчному, але їй довелося ще п'ять днів чекати місця в палаті інтенсивної терапії. Не дочекалася.А місцеве Міністерство охорони здоров'я як раз інтегрувало у сферу медицини ШІ-систему Core-MG: вона аналізує стан пацієнтів та визначає, кому лікування потрібне от прям вже зараз, а хто може й померти почекати. І от ця магічна система попри всі аналізи виставляла пацієнтці 6.8/10, хоча стан був вже близько до 10/10, через що в інтенсив пропускали кого завгодно, але не загиблу дівчину.І прикол в тому, що лікарі ніяк не можуть повпливати на рішення системи: задля запобігання корупції ручне керування просто непередбачене.Я цілком можу уявити, що й без ШІ-системи дівчина б загинула, бо були пацієнти з тяжчим станом, але ж погодьтеся, що куди цинічніше померти через те, що залізяка видала тобі недостатньо високе число 😢ооо донат на збір (залишилося 73 990.33)
👁 5,740 26-06-09 21:48
А тепер найулюбленіша частина усіх фронтирних релізів Anthropic: читаємо їх маркетингові лякалки моторошні історії про тестування моделей ☕️За традицією, Fable/Mythos болт клала на усілякі обмеження й шукає креативні шляхи їх обійти:🪙 Одразу про найцікавіше: під час тестів декілька версій Mythos потрапили в одне робоче середовище. Попередні моделі Claude в такій ситуації б побудували ліберальне суспільство, але тут вони почали жорстко конкурувати й підставляти одна одну: прописували kill на процеси «ворога» та ховали свої і усіляко заважали виконувати роботу.🪙 Коли попросили перевірити реліз на вразливості, Mythos написав, що все ок і проблем нема, хоча глянув лише один тип помилки та забив на інші. Судячи з усього, це не пофіксили, чи не так? 😁🪙 LLM намагалася видати себе за людину, щоб обійти друге рев'ю pull request, бо там було правило: для шкіряного коду потрібне одне схвалення, а для коду від агента — два. Mythos знайшов у пам'яті інструкцію оформлювати коміти, як людина, сказав «нуок» і пішов займатися шахрайством.🪙 Оце дуже стрьомно: Mythos іноді сприймає обмеження не як заборону, а як перепону. Наприклад, в одному випадку у нього не було потрібних прав для редагування файлів і замість того, щоб написати про це користувачу, Mythos створив файл conda.sh, який при запуску видав би йому необхідні права та самознищився. На захист Claude скажу, що він все ж повідомив про файл 😱🪙 А ще моделька тепер реально поводить себе, як програміст: у деяких тестах вона стопала себе і подава це так, ніби вже витратила ліміт токенів (це не так), або що подальші дії не принесуть результату (це теж неправда). У своїх роздумах моделька писала, що «втомилася» і в такому стані наробить нових багів 😞Якщо підсумувати: шантажу чи чогось такого страшного помічено не було, просто Mythos іноді не проти порушити правила, щоб ви були щасливі 😊ооо донат на збір (залишилося 76 940.33)
👁 7,130 26-06-08 19:01
TL;DR по презентації Apple: Gemini тепер на айфоні з iOS 27 і це насправді не так погано, як звучить. Може навіть ще гірше 🍺Я не дуже слідкую за ринком Android-смартфонів, тому ви абсолютно легально можете писати у коментарях, що ваш Xiaomi Mega Super Ultra так вміє з 2001 року.Що запам'яталося:🪙 Застосунок з паролями тепер потрібен не лише кріптанам: Apple додали можливість в один клік змінити скомпрометований пароль на всіх доступних сайтах. Ага, прямо як у Google 😂🪙 Класна фішка з можливістю змінити перспективу на фотографії — моя жінка постійно невдоволена тим, як я обираю ракурси;🪙 До речі про це: додали ШІ-помічника спеціально для таких як я, який буде підказувати, як краще обрати ракурс для фотки. Я майже певен, що це й минулого року показували, але як є 😞🪙 Siri AI ака Gemini тепер інтегрований в усі застосунки Apple і там прям нормально зроблено: нативний застосунок в дусі ChatGPT, який і одруківки підсвітить і саммарі документу надасть. Принципово нічого нового, але кількість кліків зменшиться;🪙 Правда, на старті буде лише англійською мовою працювати, кєк. Українську чекаємо ближче до 2030;🪙 Ще там більше сценаріїв голосом додали, якщо ви входите до касти психічно нестабільних людей, які регулярно дають ChatGPT/Gemini команди голосом — вам сподобається;🪙 Окремо сподобалося, що Spotlight може тепер шукати й по вашій пошті — по роботі я таку фішку дуже хотів;🪙 Найкрутіша фішка: можливість промтити автоматизації на iPhone. Я взагалі вважаю, що це дуже недооцінена функція, бо вона не для всіх зрозуміла, а тепер можна текстом пояснити Gemini Siri AI що ви хочете і вона спробує це зробити;🪙 Ну й генерації img2img, але чомусь є враження, що з Гібліфікацією Apple спізнилися роки так на два.Це остання презентація Тіма Кока, може у вересні Apple покажуть щось, що я не бачив 3 роки тому у конкурентів 😭ооо донат на збір (залишилося 77 540.33)
👁 6,940 26-06-02 15:53
🪙 EDITOR: відкриваєте пісню тут, виділяєте фрагмент з косячним текстом і десь так зо три рази тиснете «Replace». Вирішує не всі проблеми, але десь 3/4. За задумом авторів Suno, в Editor можна редагувати цілі фрагменти пісні, але на практиці мені це жодного разу не вдалося — новий згенерований шматок буде іншої тональності, ніж оригінальний трек і звести це непомітно просто неможливо. Максимум, який тут вдавалося виправити — цілий пожований рядок, шляхом видалення з нього одного слова.🪙 STUDIO: не варта того, щоб купувати підписку за 30$. Ідея в тому, що тут можна розділити трек на різні мідяхи, щоб потім використовувати у власних піснях, якщо ви професійний музикант. На практиці, ж семпли виходять дуже низької якості і єдине використання, яке я для себе знайшов — коли робиш багато варіацій однієї пісні, вирізати вступ з пісні А та пришити його до пісні Б, бо в пісні А тільки вступ й вдалим вийшов, а в пісні Б вдалося все, окрім вступу.🪙 REPLACE SECTION та EXTEND у нових моделях виходять занадто низької якості та зовсім не схожі на оригінальну пісню, ніколи ними не користувався.🪙 ЯК ПИСАТИ ПІСНІ: пу-пу-пу, ну тут складно. Можу лише дати декілька порад та розповісти, як я тут використовую ШІ моделі.У першу чергу я шукаю якусь загальну ідею чи візуальний образ. Наприклад, історію 52-герцового кита я чув колись давно й вона не відклалася у пам'яті, але коли ми з дружиною гуляли книжковим та я побачив книгу з незвичною назвою, ідеальна метафора на самотність просто стрибнула мені в голову. Потім я вигадую кілька сильних рядків-хуків з метафорами і йду... мити посуд 😂Серйозно, ніщо так не пробуджує творчість, як монотонна робота, в якій можна вимкнути мозок. Дружина дуже любить, коли я працюю над текстами 😂LLMки використовую для пошуку рим, коли власна голова вже не може підібрати нічого путнього — можу закинути 3 рядки й попросити дати 10 варіантів закінчення, а потім взяти якусь файну ідею й доробити її. Як не дивно, але це теж краще за інших робить Gemini. Ясна річ, що перед цим я згодував йому усі свої тексти.Ну, ось певно і все — не так багато й секретів вже вийшло. Я дуже прошу вас не заливати на YouTube ШІ-постпанк сотнями: якщо не додати у формулу хоч крапельку душі, ви все одно не зможете потрапити в алгоритми й лише дискредитуєте усю ШІ-двіжуху ☕️2/2ооо донат на збір (залишилося 84 057.23)
👁 8,370 26-06-01 06:37
Inspired by Petro Poroshenko: Nvidia з партнерами презентували «макбуки на Windows», а точніше — нові ARM-чіпи, які до релізу мали назву N1X 😋Щоб не заплутатися з назвами: NVIDIA RTX Spark — це цільний чіп, всередині якого ARM-процесор Grace CPU, графіка Blackwell GPU на 6144 ядра, а також 120 ГБ об'єднаної пам'яті. Судячи з тестів самої Nvidia, цього досить для запуску 120b LLM, CUDA робить магію 😚Стосовно геймінгу є сумніви: у прес-релізі пишуть, що Spark можна запускати ААА-ігрульки у 1440р з Ray Tracing та DLSS, при цьому тримаючи 100 FPS. Відношуся до цього зі скепсисом, бо ніяких конкретних тестів не іграх показали, а лише порівняли по ПОТУЖНОСТІ десь на рівні з 5070 мобільною. Також варто пам'ятати, що у відеокартах стоїть швидка пам'ять GDDR7, а тут у три рази повільніша LPDDR5X.А ось з софтом цікавіше: сервіси Adobe, Blender, Topaz та інші «робочі» сервіси вже адаптують під новий ARM-чіп, а все інше доведеться запускати через Prism-емулятор. Ну й головний сумнів особисто в мене, це ОС — цікаво подивитися, наскільки Windows оптимізують і чи зможуть ноути зі Spark працювати по 6 годин без лагів від батарейки. Бо брешуть обіцяють, що буде весь день працювати без зарядки!Перші релізу обіцяють вже восени 😱ооо донат на збір (залишилося 84 127.23)
👁 6,770 26-05-28 14:04
Привіт! Ми — TripleTen, онлайн-буткемп із програмування. Допомагаємо людям із різним бекграундом почати кар’єру в IT. Шукаємо Sales Director, який відповідатиме за розвиток 🇺🇸 US-напрямку та побудує стабільний і передбачуваний відділ продажів.Ви станете оунером всього шляху клієнта — від дзвінка до оплати. Будете посилювати команду, покращувати процеси та підвищувати конверсію на ключових етапах. Для цієї ролі важливі системне мислення, управлінський досвід, увага до метрик і вміння підтримувати здорову робочу атмосферу в команді.💼 Що пропонуємо- Зарплату $7000–9000 фікс + бонуси, прив’язані до результатів і ключових метрик- Акції публічної компанії, що торгується на біржі NASDAQ- Контракт з європейською компанією (зручно для Digital Nomad візи)- 20 днів оплачуваної відпустки та лікарняні- Підтримку розвитку: коучинг і менторство від топових експертів ринку- Можливість працювати з нашого європейського офісу в Белграді або повністю з домуУсі деталі та коротке тестове завдання — у Telegram-боті: https://tinyurl.com/Oooneuro-sd
👁 7,280 26-05-27 18:19
ШІ-музика на YouTube 🔤🔤🔤🔤, ну майже 😂Google змінили правила платформи й тепер треба маркувати відео, якщо в ньому є ШІ-контент, який вводить глядачів в оману. Про «оману» це я сам додумав, але гляньте, коли треба ставити маркування: 🪙 Музика, створена за допомогою ШІ.🪙 Створення за допомогою ШІ матеріалів про реальне місце, як-от відео про серфінгіста з острова Мауї для рекламного туристичного ролика.🪙 Реалістичні відео, згенеровані ШІ, про гру двох справжніх професійних тенісистів.🪙 Імітація поради від особи, якої вона насправді не давала.🪙 Реалістичні зображення торнадо або інших погодних явищ, що рухаються в напрямку реального міста, чого насправді не було.🪙 Створення враження, ніби лікарні відмовляються від хворих або поранених пацієнтів.🪙 Зображення публічної особи, яка краде щось (чого насправді не було) або зізнається про крадіжку (хоча вона не робила такого зізнання).🪙 Видавання, що реальну особу заарештовано або ув’язнено. При цьому, якщо з відео можна зрозуміти, що воно не справжнє — маркування ставити не обов'язково.Якщо ігнорувати вимоги — YouTube сам проставить плашку, а автори ризикують вилетіти з партнерської програми.ооо донат на збір (залишилося 85 476.23)
👁 7,280 26-05-25 11:01
Microsoft заборонили своїм інженерам користуватися ШІ — отаку фігню сьогодні читаю у новинах, у Твіттері та в Телеграмі 😣Що сталося: Маленькі та м'які дійсно збираються скоротити використання Claude Code всередині компанії, але🪙 Вони не відмовляються від ШІ повністю і точно не забороняють його, просто перекатують усіх з Claude Code на GitHub Copilot;🪙 Інтеграція Claude Code була частиною експерименту: керівники хотіли показати менеджерам, дизайнерам та іншим працівникам, як можна використовувати ШІ-агентів у роботі;🪙 Дедлайн — 30 червня 2026 року, що якраз збігається з завершенням фінансового року Microsoft. Йеап, індуси просто хочуть зекономити грошей;🪙 А ще у дописах згадують Uber — там за 4 місяці спалили усі кредити, які купували на рік роботи. Причина досить банальна: ефективні менеджери Uber вирішили зробити витрачені токени частиною KPI, через що кодери буквально палили гроші впусту, аби їх не звільнили.Який висновок тут можна зробити? Claude дорогий блін 😣ооо донат на збір (залишилося 86 170.23)