"Не буде ніякої угоди, поки Україна та її народ не повірять, що зможуть жити в мирі, якщо буде знайдене дипломатичне рішення. Це має бути кінцевий результат — реальність миру" - УіткоффЗнаєте, кому адресована ця заява? Тому, хто залишився останньою перешкодою для укладення мирного договору.Це не Зеленський, який ВІДКРИТО заявляє, що території повернути практично неможливо. І не росіяни, які з усіх вимог залишили ТІЛЬКИ всю територію Донецької області.Ми готові вивести війська з Донецької області - не треба тут дивуватися і обурюватися. А ворог готовий відмовитися від свого контролю над ЗАЕС і створити демілітаризовану зону - теж ніякої сенсації.І нам, і їм потрібно лише одне ЗАЛІЗОБЕТОННІ ГАРАНТІЇ покарання того, хто порушить договір, і захист того, хто зазнає нападу. І від кого ж всі чекають цих гарантій???Від Трампа - від кого ж іще! Бо його "гарантії" всіх попередніх мирних договорів, які порушувалися вже через тиждень - нам нахуй не потрібні. Він говорить багато гучних слів, але, як то кажуть - Пиздіти - не мішки перевертати. Потрібен папір, пункти, ПІБ і підписи. Можна з печаткою.А Трамп поки цього не дає. Ось його і смикають вже навіть радники!@ombr93HY
Два комбриги 93-ї ОМБр сьогодні стали генералами!Президент України присвоїв звання бригадного генерала полковнику Шевчуку Руслану Миколайовичу — командиру 93-ї бригади у 22-23-х рр., а нині — командиру 15-го армійського корпусу ОК «Захід» Сухопутних військ ЗСУ.Також звання бригадного генерала отримав полковник Паліса Павло Сергійович — комбриг холодноярців у 23-24-х рр., а нині — заступник Керівника Офісу Президента України. Під керівництвом Руслана Шевчука 93-я захищала Харківщину та Сумщину, розбила колони росіян, взяла перших полонених. Пізніше звільнила Тростянець, Гусарівку, обороняла Ізюмський напрямок.Павло Паліса перейняв «естафету» перед другою ротацією бригади у Бахмут. Найжорсткіша фаза боїв за місто, яке утримували аж до травня 23-го. Далі — участь у контрнаступі в районі Кліщіївки і Андріївки, де тримали оборону протягом кількох років. Щиро вітаємо наших колишніх командирів із заслуженими високими званнями, зичимо розвитку на нових посадах. Дякуємо вам за службу та захист нашої країни!
Дмитро і Денис долучилися до війська в травні 2025-го. «Морально був готовий – розумів, рано чи пізно служба в ЗСУ мене не омине», – пригадує Дмитро “К-2”. Разом з побратимом вони провели в районі Костянтинівки на позиції 130 днів поспіль, під час яких знищили 7 окупантів. «На позицію ми залетіли 8 серпня», – каже “К-2” та додає, що розраховували на значно коротші терміни та згодом зрозуміли – безпечних умов для виходу немає. Тож ротний прийняв рішення не виводити бійців із таким ризиком. Перший контакт з ворогом був на адреналіні, далі ж стали сприймати бій як просто частину роботи.Міркуючи про повернення до служби, Дмитро каже, що морально готовий, розуміє – рано чи пізно потрібно буде виходити на позицію. Денис додає, що сумніви щодо участі були хіба на БЗВП: «Зараз сприймаю це як неминучу необхідність. Зрештою, якщо не ми, то хто?»У 3 МБ триває збір на дрони та комплектуючі. Підтримайте батальйон:🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/7yMAJEno2A💳Номер картки банки4874 1000 2080 5704
Сьогодні, 20 січня, — День вшанування захисників Донецького аеропорту Бої за ДАП стали символом супротиву українських сил російській гібридній агресії. 244 дні військові тримали оборону під постійними атаками. В одному з перехоплень ворог жалівся, що бійців неможливо вибити, «там какие-то киборги!». Саме через цю фразу бойовика українських військових, що брали участь у боях за ДАП, стали називати кіборгами. 93-тя ОМБр була серед тих, хто тримав аеропорт у найважчий період. У вересні підрозділи зайняли позиції в старому та новому терміналах, і на диспетчерській вежі. 13 січня 2015 через обстріли вежа впала — «кіборги» витримали, не витримав бетон. 17 січня бійці 93-ї зробили спробу штурму позиції Свято-Іверського монастиря біля летовища. Зазнали важких втрат, але не здалися. «Грізно арта з піднебесся гримає! Встоїмо там, де бетон не втримає!» - це строки з гімну 93-ї ОМБр у виконанні «Тінь сонця». З тих подій карбується історія легендарного з’єднання, і назва «бригада кіборгів» міцно закріпилася за 93-ю.
Бійці батальйону Black Raven 93-ї бригади Холодний Яр оглядають свіжі руйнування цивільних будинків в одному з прифронтових селищ Донеччини. «Антидроновий» захист забезпечує густий снігопад. Ще зранку деякі з цих будинків були цілі, припорошені білим снігом. Нині ж після пусків російських КАБів, будівлі повністю зруйновані, їхнє «нутро» з речима, меблями, і навіть новорічними прикрасами, розкидане по гілках дерев, глибокі вирви чорніють посеред дворів, а сірий попіл вкрив цілі двори і ділянки доріг поруч. Після короткої перерви бійці вертаються до повсякденних задач: перед виїздом небезпечною дорогою воїни проглядають шлях «Мавіком» на предмет дронів-ждунів ворога. Також бійці обслуговують квадроцикл. «У разі поранення наших бійців на позиціях ближче до лінії боєзіткнення, ми їх швидко евакуйовуємо і надаємо першу медичну допомогу», – пояснює бойовий медик «Ворон». Сьогодні ще потрібно завантажити НРК водою, паливом і провізією. Цей робот підвезе на найвіддаленішу позицію дронарів все необхідне.
Якої «інтенсивності» в роботі в Києві в надзвичайній ситуації президент не бачить, зокрема, останніми днями, як він сказав?Коли після руйнівної атаки, з шести тисяч будинків без тепла за кілька днів залишається близько 400? Коли комунальники цілодобово на лютому морозі лагодять пошкоджену ворогом критичну інфраструктуру, щоб повернути людям тепло і воду? Коли енергетики намагаються, теж працюючи 24/7, повернути хоч на якісь години світло в домівки киян? Коли ми підключаємо до автономних джерел соціальні заклади - лікарні, пологові, будинки для літніх людей, психоневрологічні диспансери, соц працівники розносять гарячу їжу одиноким лежачим киянам. Коли в пунктах обігріву цілодобову чергують працівники, щоб приймати киян? Коли заживлюємо від генераторів обʼєкти критичної інфраструктури. Такі заяви, насамперед, нівелюють самовіддану працю тисяч людей, фахівців. У них, хоч і немає зброї в руках, своїми невтомними зусиллями вони теж борються за свою країну.Тим часом - суцільний хейт. Аааа, Кличко порадив тим, хто має можливість, переїхати за місто. Щоб не замерзали. Без світла і тепла. Ті, хто мають можливість тимчасово виїхати. Я, принаймні, говорю чесно і попереджаю людей про надскладну ситуацію. І мені байдуже на якісь рейтинги і примарні вибори. І в цій надзвичайній ситуації я, як мер, всі міські служби роблять все, щоб утримати забезпечення життєдіяльності міста (як і в перші дні і тижні повномасштабної війни). Щоб зберегти здоровʼя і життя мешканців міста. І робитимемо це й надалі. Відповідаю вам, вибачте, публічно. Бо за останніх 4 роки ми з вами особисто, пане президенте, на жаль, жодного разу так і не зустрілися…
«Зайшли на позицію, було все нормально, закріплювались. Був вибух, я не міг зрозуміти, куди я дивлюсь – вниз чи вгору» – каже про момент поранення боєць 93-ї бригади Холодний Яр Олег Слончак. Він отримав важкі травми голови та руки, і єдиним надійним способом була евакуація на НРК.Оператор НРК 1-го МПБ 93-ї ОМБр Дмитро «Малий» згадує: «Ми виїхали і наїхали на лєпєсток. У нас було пробите колесо, але ми вирішили, що хлопець може нас не дочекатись, тому що у нього було важке поранення. Ми вирішили їхати». Попри усі складнощі евакуація була успішною. Хлопець додає, що порятунок Олега – заслуга усієї команди 3-ї роти, залученої до місії. Олег хотів побачити рятівника особисто, тож вже невдовзі Дмитро відвідав пораненого. За бездоганну роботу він отримав відзнаку II ступеню від командування бригади, та ще одне, чи не найважливіше – обійми та слова вдячності від матері врятованого: «Ви для мене не просто воїн, ви для мене Герой. Дякую, що боролись за його життя так, як боролись би, мабуть, за власне».
«Ми повинні тверезо дивитися на речі. У нас є один агресор і одна жертва. За останні 100 років Росія напала щонайменше на 19 країн, на деякі з них – по три або чотири рази. Жодна з цих країн ніколи не нападала на Росію. Тому Росії не потрібні ніякі гарантії безпеки» – Кая Каллас.
Так хулі ви сидите і очима лупите. Кожен день хуйню читаю як ці обосриші щось пиздят у своїх кабінетах. Для довідки: компенсація 38 мільярдів євро на рік, які США надавали Україні, становила б лише 0,15% сукупного річного ВВП блоку – це округлена помилка фіскальної політики. Чому б не купити зброю, техніку зараз і негайно відправити на фронт? Чому потрібно вигадувати плани про будівництво заводів в Європі, досягати якісь цілі там через 5-10-15 років? Ебануті, через 15 років у вас вже російська адміністрація в Бельгії буде сидіти такими темпами. Чому кожен ваш міністр хоче нажитися на оборонці? Ви звинувачуєте Україну в корупції, а у самих розпил на розпилі. Якщо раша захоче захопити Польщу або Фінляндію, то ви дасте їм всю вашу зброю в цей же день, без планів на будівництво 100 заводів протягом 100 років. Дегенерати.@ombr93HY
https://www.politico.eu/article/nato-ukraine-weapons-prioritized-ukraine-requirements-list-purl/1. Європейські країни сваряться між собою через те, що хтось уже вклав купу грошей в ініціативу PURL (Prioritized Ukraine Requirements List), хтось тільки обіцяє це зробити, а хтось відмовляється.2. Європейські країни сваряться між собою через те, що платити гроші американцям за зброю, яка надходить до нас, дорого і незручно. Треба збільшити виробництво всередині Європи, а це довго і дорого. Плюс все будується на відкатах, а корупціонери покладуть голову, щоб бути ближче до гаманця.3. Європейські країни сваряться з США через відмову останніх постачати нам такий самий обсяг зброї, як раніше. Платіть, і буде вам зброя. Тільки платіть за ринковою вартістю, ми вже не збираємося безкоштовно за вас все робити.4. Франція та ще низка країн не хочуть витрачати європейські гроші на купівлю американської зброї, тому що це тільки розганяє інфляцію в Євросоюзі, а всю вигоду отримують США;5. Європейські країни дуже хочуть заморожені активи рф, але не виходить.Ось така ситуація зараз. Що в цій ситуації робити, неясно, але боротьба триває.@ombr93HY
НАТО перестане розширюватися, а з Росією треба дружити: США оновили стратегію нацбезпеки
▪️Основним інтересом США є припинення бойових дій в Україні;▪️Сполучені Штати вважають відновлення стратегічної стабільності з РФ одним з головних зовнішньополітичних пріоритетів в Європі;▪️США хочуть, щоб НАТО перестала сприйматися як «постійно розширюється альянс»;▪️Сполучені Штати хочуть, щоб Європа взяла на себе відповідальність за забезпечення власної оборони;▪️Адміністрація США «перебуває в суперечності» з європейськими чиновниками, багато з яких «топчуть» демократичні норми;▪️США більше не розглядають Близький Схід як домінуючий фактор своєї зовнішньої політики;▪️Індо-Тихоокеанський регіон буде полем одних з ключових геополітичних і економічних битв у цьому столітті;▪️США повинні зосередитися на торгівлі з Китаєм тільки нестратегічними товарами.
Америка боїться рф і робить все, щоб не йти на конфлікт. Перекладає всю відповідальність на Європу. Рудому виродку завжди було байдуже на Україну.@ombr93HY