Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Олександр Войтко «Свят»
Añadido 18 dic. 2021

Олександр Войтко «Свят»

@olvoitko
Número de suscriptores: 2 998
Fotos: 81
Videos: 39
Enlaces: 357
Descripción:
До 2014 був журналістом на «5 каналі», викладачем в «Києво-Могилянській академії», після - боєць добробату в АТО. Координатор «Спілки ветеранів війни з Росією». Зараз - 413 полк «РЕЙД» СБС. Переможемо! Зв‘язок - @Svyat_SM Моно 4441111046199919
Fuente

Олександр Войтко «Свят» | Мені сьогодні виповнилося 40 років.З 2014 воюю в тій чи іншій мірі.До ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Олександр Войтко «Свят» Олександр Войтко «Свят» @olvoitko
1 540 Vistas/Alcance 2026-06-09 05:29 Mensaje №441
Мені сьогодні виповнилося 40 років.З 2014 воюю в тій чи іншій мірі.До 2014 працював журналістом у відділі міжнародної інформації на «5 каналі».Все було, закордонні поїздки, велика зарплата. Але пройшовши Революцію Гідності, від танців з ліхтариками до боїв на Вогнехрещу і оборони Майдану 18-20 лютого, вже не зміг повернутися.Потім були добробати 2014-2017, бачив околиці Донецька і Луганська, обовʼязково туди повернемося.2017-2022 - протидія гібридному російському впливу. Бійки зі «Словʼянською стражею» і «Молодими соціалістами». З кожною поганню, хто готував сприяння російському вторгненню на повномасштабку.На повномасштабці з 24 лютого 2022. Спершу як доброволець, з 3 березня - як матрос 73 морського центру ССО. Свого корабля я так і не побачив, зате побачив бої під Києвом з мокшанською ордою, лежав під трасою з NLAWом за 5 метрів від кацапської колони бронетехніки, й наступав на Херсон у південних степах.Так сталося, що випала участь, увійти в команду, яка починала українську програму deepstrike. Осінню 2022 це були відстані в 90 кілометрів. Зараз бʼємо на більше тисячі.Брав участь у створенні 14 полку БПАК, тепер - Перший окремий центр СБС. І нашого, спершу 413 окремого батальйону, а потім - 413 полку СБС «РЕЙД».Маю пʼятьох неповнолітніх дітей. В будь-який момент міг би піти зі служби. Але буду продовжувати виконувати свій обовʼязок, поки приноситиму користь.Підтримайте в мій ДН наш Полк донатом, чи долучившись на службу. https://send.monobank.ua/jar/6paje9Ast6💳Номер картки Банки5375 4112 1015 9641https://raid.army/А якщо хтось захоче зробити подарунок особисто мені, то в прикріпленому повідомленні знайдете, як це можна зробити 👆