Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Олександр Войтко «Свят»
Añadido 18 dic. 2021

Олександр Войтко «Свят»

@olvoitko
Número de suscriptores: 2 992
Fotos: 81
Videos: 39
Enlaces: 358
Descripción:
До 2014 був журналістом на «5 каналі», викладачем в «Києво-Могилянській академії», після - боєць добробату в АТО. Координатор «Спілки ветеранів війни з Росією». Зараз - 413 полк «РЕЙД» СБС. Переможемо! Зв‘язок - @Svyat_SM Моно 4441111046199919
Fuente

Олександр Войтко «Свят» | Сьогодні - День Гідності та Свободи.На Майдані, під час Революції Гідн...

Logotipo de la comunidad de telegram - Олександр Войтко «Свят» Олександр Войтко «Свят» @olvoitko
19 200 Vistas/Alcance 2025-11-21 18:07 Mensaje №414
Сьогодні - День Гідності та Свободи.На Майдані, під час Революції Гідності, українці билися без шансів перемогти, але перемогли.Представники нашої тодішньої опозиції, ЄС та США укладали з намісником російської орди януковичем різні угоди. А українці, попри все, продовжували битися проти його режиму.Вмирали з деревʼяними щитами під кулями, заплатили велику ціну, але перемогли, й сатрап був змушений тікати до московії.Втративши свого намісника на нашій землі, кацапи були змушені розпочати відкрите вторгнення у 2014-ому. Щоби імперія все ж таки зберегла під своєю фактичною владою бунтівну республіку.Але українці знову взяли в руки зброю і билися. З 2014-го по сьогодні проти величезної країни, набагато більшої за площею, населенням, ресурсами.24 лютого 2022-го українці знову билися без шансів перемогти. Весь світ сприйняв нашу окупацію, як доконаний факт, і готувався мати справи з рашкою, до складу якої увійшла б Україна в повних кордонах. Але українці знову перемогли. Вже нема мови про повну окупацію, йде торг навколо якихось частин території.Що я хочу сказати цим постом, яка тут мораль - якщо ми продовжуватимемо битися за Гідність і Свободу, навіть в умовах, коли не можемо перемогти, ми перемагатимемо.Якщо ж поступимемося цим задля, начебто, раціональних й прийнятних умов капітуляції перед одвічним ворогом - неодмінно програємо, й з великою імовірністю зникнемо з лиця Землі як нація.Зараз якраз надходить той час, коли робитимемо цей визначальний вибір.https://t.me/olvoitko