Fuente
Тимчасово демобілізований. Оповіді ветерана | Після звільнення з війська мене було запрошено в комісію по закупівлям...
784 Vistas/Alcance
2025-05-22 12:46
Mensaje №1501
Після звільнення з війська мене було запрошено в комісію по закупівлям з бюджету міста Луцьк для Сил Оборони.Чесно говорячи я на початках не вірив в її ефективність про те, її склад спонукав хоча б спробувати. На зараз 5 осіб приймає рішення по запитам - мер міста, керівник ВетеранХаб Луцьк(ветеран), два волонтери(один на зараз вже в/с) і я. Рішення приймаються простою більшістю і кожен може вносити пропозиції на розгляд.Чому саме такий склад? Так склалось, за нас може говорити ефективність - на зараз жодного скандалу з незрозумілими купівлями(за час існування комісії), фактично майже уся сума виділена за минулий рік була витрачена максимально ефективно, ін. Нагадаю ще раз - більшість в комісії представники громадськості.Хоча я вважав мера до початку повномаштабної своїм ідеологічним та політичним опонентом - ми дійшли консенсусу, що будемо боротись один з одним тоді(якщо буде на то потреба), коли вирішиться справа з нашим спільним ворогом - росіянами.І поки деякі «діячі», що не вимкнули в своїй голові виборчий процес поширюють чутки за скільки я продався я роблю усе, що б в тіпів на передовій було трохи більше як ніхуя, зборами, коштом платників Луцької громади, роботою з вестернами.Так, продався, за ефективне витрачення коштів з бюджету, за можливість в якісь мірі впливати на ветеранську політику в місті. Ціна більш ніж достатня. Є речі які неможливо виміряти грошима, але не всі то зрозуміють…А поки ловіть кілька фото з крайньої поїздки на Схід, десь так на пару десятків млн гривень потрібного. Далі буде…