Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Олександр Коваль / Рівненська ОДА
Añadido 14 jul. 2024

Олександр Коваль / Рівненська ОДА

@oleksandrkoval_rv
Número de suscriptores: 12 915
Fotos: 6,970
Videos: 882
Enlaces: 963
Descripción:
Канал начальника Рівненської обласної військової адміністрації Олександра Коваля

👥 Número de suscriptores

12 915
Promedio/Día:: -7
Promedio/Tiempo:: -43
Promedio/Mes:: -30

👁️ Vistas promedio por mensaje

3 122
Promedio/Día:: 3,040
Promedio/Tiempo:: 2,850
ERR: 24.17%

📊 Mensajes por Día

3.3
Último día: 10
Promedio semanal: 3.6
Promedio por día: 3.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Сьогодні найголовніше – з усіма регіонами та з урядовцями ми перевіряємо роботу з об’єктами енергетики та інфраструктури. Це обʼєкти, критичні для проходження зими і які на наступний опалювальний сезон мають бути повністю функціональні та надійно захищені. Ми пройшли цю зиму, було дуже непросто. Дякую всім, хто справді працював, щоб допомогти нашим людям подолати наслідки російських ударів. Ніхто зараз не скаже, якою буде ситуація наступної зими. Ми надіємося, що дипломатія спрацює, але повинні бути готовими до будь-яких варіантів розвитку подій. Тому для кожного нашого регіону визначені об’єкти, які потребують особливого захисту, та об’єкти, які потребують першочергової відбудови після ударів цієї зими. Термін виконання всі громади знають. Графік жорсткий. Це стосується також і альтернативних джерел постачання електрики та тепла, особливо в містах, як Київ, де багато залежить від централізованого постачання, яке для Росії завжди – головна мішень. Побудувати захист, підготувати резерви, дати достатній обсяг постачання тепла та електрики – це завдання для всіх рівнів влади. Обласна влада, місцеві влади мають свою частину відповідальності й мають поставитися до цього на сто відсотків серйозно. На жаль, станом на зараз не всі області, не всі громади виконують те, що треба, але будемо слідкувати максимально, щоб кожен регіон був підготовлений.
Щойно була доповідь міністра внутрішніх справ України Ігоря Клименка по розслідуванню всіх обставин нападу в Києві на людей та бездіяльності тих двох патрульних, які були на місці злочину, але не зупинили вбивцю, самі втекли. Вже є кримінальне провадження щодо цього факту, і буде повна перевірка роботи патрульних – вони повинні були діяти в тих обставинах. ДБР займається цією справою. Розслідування щодо нападу й перевірку всіх фактів щодо вбивці, його стану, отримання ним зброї ведуть разом Служба безпеки України та Національна поліція України. Міністр зробить кадрові висновки по всій вертикалі. Треба переглянути й протоколи реагування на такі ситуації, а також добору та навчання патрульних. Зараз у лікарнях перебувають вісім людей, які були поранені. Одна людина – у вкрай важкому стані. Надається вся необхідна допомога.Ми проходимо через війну і щодня, на жаль, людські втрати від російських ударів, на позиціях. Особливо болісно – втрачати людей ось так, у звичайному місті, просто на вулиці. Вічна памʼять усім загиблим.
Слідчі Національної поліції та СБУ ведуть зараз розслідування всіх обставин нападу в Києві на звичайних людей. Нападник був ліквідований. Він тримав заручників і одного із заручників, на жаль, убив. Чотирьох людей він убив просто на вулиці. Ще одна жінка померла в лікарні: важке поранення. Мої співчуття рідним та близьким загиблих. Чотирьох заручників вдалося врятувати. Станом на цей час відомо, що 14 людей були поранені. Цифра, на жаль, може збільшитись: люди ще звертаються по допомогу. Серед поранених хлопчик, йому 12 років. Лікарі надають необхідну допомогу. Бажаємо якнайшвидшого одужання пораненим. Відомо, що нападник підпалив квартиру, перед тим як вийти зі зброєю на вулицю. Раніше він вже притягувався до кримінальної відповідальності. Довго жив на Донеччині, народився в Росії.Зараз зʼясовується все, що може бути про нього відомо і чому він таке наробив. Треба перевірити кожну деталь. В роботі у слідчих кілька версій. Усі його електронні пристрої, телефон, усі звʼязки будуть перевірені. Міністр внутрішніх справ України, Служба безпеки України та Генеральний прокурор України будуть інформувати суспільство. Уся перевірена інформація має бути надана нашим людям.
🇨🇿 Делегація Чеської республіки на чолі з Генконсулом у Львові Їржі Борцелом побувала на Рівненщині. Обговорювали деталі реалізації програми Євросоюзу, що передбачає модернізацію Рівненського обласного клінічного госпіталю. 🏥 Йдеться про ремонт двох корпусів та придбання обладнання. 🇪🇺 Нагадаю, Чеська Республіка отримала фінансування від Європейської Комісії у межах інструменту ЄС Ukraine Facility – Ukraine Investment Framework для реалізації програми «Модернізація та реконструкція лікарень».Ця програма передбачає надання коштів на модернізацію шести закладів охорони здоров’я України на суму понад 100 млн євро. З них 19,5 млн євро – для Рівненського обласного клінічного госпіталю. Також учасники зустрічі, а це представники МЗС Чехії, Національного банку, Чеської агенції розвитку ознайомилися з роботою госпіталю. Дякую їм за цей візит. Крок за кроком продовжуємо розвивати госпіталь, який є важливою складовою у формуванні потужного реабілітаційного ветеранського хабу на Рівненщині.Facebook | Instagram | X
Зустріч із Головою Ради міністрів Джорджею Мелоні. Поінформував про ситуацію на полі бою в Україні, наші потреби в додатковому захисті неба. Обговорили співпрацю у сфері оборони та домовилися, що наші команди пропрацюють деталі Drone Deal між нашими країнами.Говорили про ситуацію на Близькому Сході та в Затоці через війну в Ірані. Ми обмінялися враженнями від спілкування з лідерами регіону та оцінками ключових позицій. Важливо, щоб після цієї війни безпеки стало все ж таки більше, а не менше і щоб інтереси кожного народу поважалися. Якою буде безпека після цієї війни – це глобально важливе питання. І зараз нам усім у Європі особливо варто предметно координуватися, щоб захистити і наші інтереси, і наш спосіб життя.Дякую, Італіє! Дякую, Джорджо Мелоні, за зустріч і підтримку. Італія в перші дні російського вторгнення в Україну зробила чіткий ціннісний вибір – на користь життя, на користь нашого захисту. Ми це відчуваємо в кожному рішенні, у всіх проявах підтримки та солідарності з нашим народом. Вдячний за всю допомогу для України.
Сьогодні ми з нашими громадами. Зустріч Конгресу місцевих та регіональних влад – були наші урядовці, парламентарі брали участь. Також тут, на Закарпатті, була зустріч із нашою українською угорською громадою. Важливо, що є увага й повага для всіх спільнот в Україні. Передусім я подякував кожній громаді, яка була цією зимою активною та була ефективною. Ми пройшли цю зиму завдяки всім нашим людям, які працюють на нашу державу, на свою громаду, які фахові в енергокомпаніях та в комунальних службах. Я хочу подякувати всім вам. Добре спрацював бізнес – постачання, логістика. Реально це наш спільний державний успіх, що плани Росії на зиму були зірвані. Зараз ми вже почали готуватись на наступну зиму. Треба не втрачати час. Хоч складно забезпечити всі потреби через блокування європейських коштів для України – тих коштів, які мали піти і на відновлення, і на новий захист на зиму, і на розбудову альтернативних мереж і генерації. Зараз ідемо на внутрішньому ресурсі, але ми працюємо з партнерами, щоб розблокувати цей ключовий пакет підтримки. Важливо, щоб наші громади теж були активними, говорили партнерам на своєму рівні – громадам-партнерам, – чому блокувати підтримку для нас – для України – це суто робота на Росію.
Сьогодні Сполучені Штати Америки перейшли до дипломатії в ситуації навколо Ірану, і світ це підтримує. Припинення вогню завжди додає можливостей дипломатії та повинно передувати справжньому закінченню війни. Україна з такою ж позицією завжди підходила до війни цієї – Росії проти України. Звісно, непросто це реалізувати, і зараз на Близькому Сході ще потрібні зусилля, щоб стабілізувати припинення вогню, щоб воно спрацювало. Але зрештою мета у всіх має бути одна, а саме – більше безпеки. Вже навіть оголошення про припинення вогню дозволило ринкам відреагувати позитивно – ціна нафти знизилась. І це водночас правильний сигнал щодо Росії – що окрім наших далекобійних санкцій інші інструменти також будуть працювати. Вже фактично не може бути приводів зменшувати санкційний тиск – раніше про це говорили як про начебто необхідність послабити проблеми на світовому ринку нафти. І якщо вдасться розблокувати Ормузьку протоку – а це глобальна необхідність, – російські нафтові доходи мають і надалі знижуватись. Нафта живить російську війну та робить Росію впевненою в собі. І саме через це росіяни так вкладалися в підтримку іранського режиму й намагались затягнути ту війну.
Україна бере участь у всіх форматах взаємодії з партнерами заради більшої безпеки та більшої нашої спільної сили. Ми продовжуємо працювати зараз із країнами, які перебувають під ударами іранського режиму. Є нові домовленості, Україна ще більше буде представлена в нових безпекових форматах. Це точно посилить можливості нашого експорту і український оборонний потенціал. Рустем Умєров завтра детально доповідатиме по цій роботі за цей тиждень – по кожній країні, від Затоки до Туреччини. А міністр закордонних справ України Андрій Сибіга сьогодні взяв участь у спільному форматі з європейцями та іншими партнерами по ситуації в Ормузькій протоці, по тих проблемах, які є зі свободою мореплавства, це важливо загалом для глобального стану справ і глобальної безпеки. Україна має відповідну експертизу – щодо морських шляхів – щодо захисту та відновлення руху. І якщо партнери будуть готові діяти, ми розглянемо, як ми можемо їх посилити, як ми зможемо додати нашої експертизи, знання та технологічного потенціалу. Зараз неможливо уявити реальну безпеку без України. Я дякую всім, хто це розуміє. Дякую всім, із ким уже працюємо ми разом і тільки разом. Слава Україні!
Був дуже корисний візит у регіон Близького Сходу, у регіон Затоки. Відчувається, яке хороше ставлення до України – до наших воїнів, до нашого досвіду. Висока повага до України – я вдячний за це лідерам. Є загальне бачення країн регіону працювати разом з нашою державою, з нашим захистом – разом з нашими експертами. Безпека та відновлення стабільності – це перший пріоритет для всіх. І кожен з народів заслуговує жити в мирі. Зараз уже є домовленості, це історичні домовленості: Україна та Саудівська Аравія, Обʼєднані Арабські Емірати, Катар. Ми працюємо також із Йорданією та Кувейтом. Зараз у регіоні Рустем Умєров, він продовжує перемовини на політичному рівні – сьогодні мені він доповідав, – є вже також додаткові запити від Бахрейну та Оману. І для України це не тільки питання престижу та поваги до нашого народу – це питання цілком конкретне та практичне. Ми експортуємо нашу систему захисту, уміння наших воїнів, знання, які є в нашої держави, і від цих держав – від наших партнерів – ми розраховуємо на відповідну безпекову взаємодію. Ми вже домовились про можливості посилити ППО, про спільний розвиток оборонних виробництв і також про енергетичну співпрацю. Це стосується, зокрема, дизеля та інших речей, які так необхідні нам зараз.
2,97% обласного бюджету торік було передбачено на підтримку бізнесу. Це 51,6 млн грн. 🔝 Такий високий відсоток підтримки дозволив Рівненській області очолити відповідний загальнонаціональний рейтинг. Про це йшлося під час наради під головуванням Заступника Керівника Офісу Президента Віктора Микити та за участі Міністра економіки, довкілля та сільського господарства Олексія Соболева. Підприємці з різних куточків України мали можливість поспілкуватися з урядовцями. Передувала нараді чергова обласна зустріч у форматі «Діалог влади та бізнесу». Акцент зробили на роботі АПК. Розповіли підприємцям про доступні інструменти фінансової держпідтримки аграріїв. Ось основні з них:🟠 програма «Доступні кредити 5-7-9%»; 🟠 підтримка тваринництва;🟠 часткова компенсація (25%) вартості с/г техніки;🟠 гранти для виробництв переробної промисловості;🟠 гранти для розвитку садівництва;🟠 гранти на будівництво овочесховищ;🟠 підтримка агрострахування.Закликаю бізнес користуватися цими та іншими інструментами. А тергромади Рівненщини – активніше долучатися до фінансової підтримки тих, хто платить податки та створює місця. Адже економічна стійкість регіону – наша спільна відповідальність.