Fuente
Олександр Коваль / Рівненська ОДА | Рівненщина долучилася до Національного тижня безбар’єрності. Він трива...
4 100 Vistas/Alcance
2025-05-26 06:30
Mensaje №5769
✅ Рівненщина долучилася до Національного тижня безбар’єрності. Він тривав з 19 по 25 травня. У громадах області відбулися десятки заходів, головна мета яких була підвищити обізнаність суспільства. Усі мають розуміти, що безбар’єрність — це про можливості – пересуватися, навчатися, працювати, а також про повагу до тих, хто навколо.Сьогодні безбар’єрність на Рівненщині це:🔔 388 шкіл та 45 їх філій, де відбувається навчання дітей з особливими освітніми потребами;🏥 39 медзакладів з ліфтами для крісел колісних;🚌 понад 100 одиниць громадського транспорту у Рівному, Вараші, Дубні та Костополі, що пристосовані до перевезення осіб з інвалідністю; 🏗 будівництво сховищ у 7 школах та 3 лікарнях;📶 84% населених пунктів з доступом до дротового інтернету, 96% - до мобільного;🏢 13 ЦНАПів, які мають 15 мобільних валіз для обслуговування людей вдома;🏸 76 локацій для занять спортом в межах проєкту «Активні парки», з них 7 для фізичної реабілітації ветеранів та осіб з інвалідністю;♿️ початок створення першого безбар’єрного маршруту протяжністю 4,5 км, що об’єднає низку соціально важливих об’єктів. Це лише деякі цифри, які, втім, засвідчують, що процес створення простору без бар’єрів в області активно триває. 🇺🇦 Важливо усвідомити, що безбар’єрність - це не чиясь примха, для нашої країни – це життєва необхідність. Вона потрібна не лише пораненим і людям з інвалідністю, вона потрібна кожному, щоб почуватися комфортно та вільно.