Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Oleg Helgiv
Añadido 06 dic. 2025

Oleg Helgiv

@oleghelgiv
Número de suscriptores: 654
Fotos: 745
Videos: 69
Enlaces: 28
Descripción:
Без цензури.

👥 Número de suscriptores

654
Promedio/Día:: +1
Promedio/Tiempo:: +1
Promedio/Mes:: +6

👁️ Vistas promedio por mensaje

421
Promedio/Día:: 371
Promedio/Tiempo:: 411
ERR: 64.37%

📊 Mensajes por Día

2.7
Último día: 2
Promedio semanal: 3.9
Promedio por día: 2.7

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 369 25-12-07 14:14
Обговорюють нову стратегічну доктрину Штатів, де Європа має взяти на себе головну роль в НАТО. В цей час ЄС застерігає Україну від угоди без серйозних гарантій США, інакше виникне стратегічний вакуум в регіоні. Так це ж ваш регіон в кінці то кінців, а не американський. Може ви подумаєте в ЄС про якісь гарантії безпеки. Мені здається американці їм прямо про це говорять.Пора європейцям показати однозначне бажання захистити себе фізично, а не розвернутися і тікати чи грати в ігри всіх наіпати. Тоді і американці будуть відноситися до них як до серйозних союзників, а не підлеглих, яких можна не питати.Коаліція нерішучих так і не стала коаліцією дій. Потрібно витягнути голову з дупи і подивитись тверезо. США більше не гарантує безпеку Європи. І це не фактор Трампа, а надовго. Україна фізично більше цю навалу ще роки тримати не зможе. Поки ЄС грається в плюралізм і безсильний консенсус. Горе переможеним - буде для всіх, а не тільки для українців, як дехто надіється. Якщо ЗСУ стануть частиною нової армії нападу Росії.Європі потрібно активніше входити в переговорний процес по мирній угоді, пропонувати свої гарантії, це будуть і гарантії для ЄС, тому що тоді з ними будуть узгоджувати їх, а не ставити перед фактом.Нейтралітету вже не буде ні в кого.