Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Old School ✙
Añadido 02 sep. 2021

Old School ✙

@oldschoolpravda
Número de suscriptores: 17 535
Fotos: 8,510
Videos: 3,330
Enlaces: 2,820
Descripción:
Памʼятаємо стару школу
Fuente

Old School ✙ | Окремо хочеться сказати про хохляків (а іноді русаків), хто генерує фе...

Logotipo de la comunidad de telegram - Old School ✙ Old School ✙ @oldschoolpravda
6 260 Vistas/Alcance 2026-05-17 00:12 Mensaje №14455
Окремо хочеться сказати про хохляків (а іноді русаків), хто генерує фейки по мігрантамНаприклад, відос, де поліція Києва крутить взагалі рандомного тіпа з України, а підписують як «взяли агресивного індуса». Хоча за наявною інфою, перші партії індусів та бангладешців (з нових) заїхали тільки на захід України, де працюють в обслуговуванні ЖК та на лісоповалах. Причому поки що у невеликих кількостях (думаю, це ненадовго). Жодних порушень з їх боку поки що не виявили.Але ми бачимо мільйон фейків, та з різною ціллю. Росіяни то ясно, особливо коли це йде з тік току. Але є і наші індивіди, які хочуть зібрати легкі класи. Зрозуміло навіщо це русакам - викликати істерію, щоби негатив лився навіть на рандомного легіонера зі Шрі-Ланки, який хоче взяти хотдог на ОККО. Але вигідно і тим, хто просуває міграцію - кілька фейків вже використають як аргумент «та вас просто залякують, нічого там немає, а всі матеріали на цю тему скомпрометовані». В той час як прибуватимуть нові ешелони дивізій Хінду СС.Типу, якщо відос з килимами у річці - фейк, то і всі аргументи про Меркель, сплеск насильства та стагнація економік Європи після завозу мігрантів - теж фейк, охуєнно зручно, питань немає. Тому якщо бачите, як на відео крутять смаглявого Миколу, не спішить це репостить як індуса. Можна сходити у найближчий медунівер та побачити, як вони виглядають насправді).А якщо буде питання, навіщо я робив відео, якщо у нас ще не табориться 400к лікарів та інженерів, відповім очевидним аргументом - коли їх тут буде 400к, буде вже пізно.