Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Old School ✙
Añadido 02 sep. 2021

Old School ✙

@oldschoolpravda
Número de suscriptores: 17 535
Fotos: 8,520
Videos: 3,330
Enlaces: 2,820
Descripción:
Памʼятаємо стару школу
Fuente

Old School ✙ | Тим часом Усик корешится та ручкається то с ватніком Ковальовим, то з ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Old School ✙ Old School ✙ @oldschoolpravda
7 410 Vistas/Alcance 2026-02-12 10:35 Mensaje №13957
Тим часом Усик корешится та ручкається то с ватніком Ковальовим, то з кадирівцем Бетербієвим, то з Біволом, і це тільки те що відомоДавно вже ясно, що біомасам плювати на війну та кров, їм головне розваги та інфоприводи. Усик прохавав, що достатньо напяліть вишиванку та ходити з чубом, щоби бидло схавало. В той час як Макс Шмелінг стрибав з парашутом під час війни, а Джо Луїс катався з показовими матчами по ППД американців, Уся живе своє краще життя та лопатить мільйони, ніяк не наближаючи перемогу (крім чергової прикормки для бидла в стилі «он же наш флаг поднімаєт») Не повірите, ніхто ще не передав на Петріот через те, що Усик виперся з прапором.Не всі хочуть робити справжні вчинки та йти на жертви. Наш скелетоніст на цю жертву пішов, та багато хто з біомас не зрозуміє - бо жертви вони нелогічні зазвичай. Наприклад, навіщо ризикувати життям, коли можна поїхати.В цілому у нас цікавий підхід, змагаєшся з русачками та просто не потиснув їм руки - от тобі медаль від Малюка та лютий форс по всіх каналах. Загинув на війні, як Федорович або Жека Світличний - та і х…й на тебе, тебе по тєлєку не показали. У нас і Вовчанчина згадали тільки тому, що його зіграв Сашко Божий в мокьюментарі від Скелі.Тому у час війни на виживання, не будемо забувати справжні вчинки. Гераскевич такий вчинок зробив, відстояв наше право на памʼять, та знову довів, що ОІ - це продажний пітушиний куток.