Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - >_OLDFAG Mobile
Añadido 14 jul. 2024

>_OLDFAG Mobile

@oldfagtop
Número de suscriptores: 571
Fotos: 2,520
Videos: 134
Enlaces: 218
Descripción:
Контент про мобільний ретро геймінг Ми офіційний канал сайту з ромами для застарілих мобільних та портативних платформ oldfag.top Решту інформації, чат та посилання на інші наші ресурси шукайте тут: https://t.me/oldfagtop/506
Fuente

>_OLDFAG Mobile | Сьогодні я дещо зрозумів. Оскільки Ретроїд Покет 4 дозволяє мені запус...

Logotipo de la comunidad de telegram - >_OLDFAG Mobile >_OLDFAG Mobile @oldfagtop
372 Vistas/Alcance 2024-10-12 14:02 Mensaje №2636
Сьогодні я дещо зрозумів. Оскільки Ретроїд Покет 4 дозволяє мені запускати ігри з Геймкуба та PS2, то я власне й вирішив побігати в щось, до чого в мене ніяк не доходили руки. І знаєте що? Не всі ігри з домашніх консолей підходять для портативного геймінга. Той же Сплінтер Селл вимагає певної точності дій та швидкої реакції. А в результаті цілитися та переміщуватися по стелсу маленькими стіками не так вже й зручно. Так, можна настроїти їхню чутливість, але це не те. Це та гра, де від твого вміння легенько надавити на геймпадний сосочок залежить чи тебе запалять вороги. Надавиш чуть сильніше і все - тебе спалили. Окей, це іграбельно, але банально неприємно та складно, настільки, що аж втомлює. Після ПС2 версії в GBA версію грати було саме задоволення і чистий кайф. Все ж, конкретно цю версію робили саме для портативного пристрою і там все максимально зручно та інтуїтивно. Їй не хватає деяких фіч, які були навіть в іграх по SC на джаві, але в цілому вона майже 1 в 1 повторює оригінал, тільки у 2D з видом збоку.