Fuente
ОК «РАДУГА 20»🏘 | В Одесі стало на одне добре місце більше! Відкриття «Грант Вет»! 🐾Дру...
2 650 Vistas/Alcance
2026-04-08 17:46
Mensaje №1016
В Одесі стало на одне добре місце більше! Відкриття «Грант Вет»! 🐾Друзі, вітаємо! Ми знаємо, як ви любите своїх хвостиків, тому створили простір, де професійна допомога поєднується з щирою турботою.Запрошуємо вас на відкриття нової ветеринарної амбулаторії «Грант Вет»!📍 Де ми: м. Одеса, Лиманка, вул. Гранітна, 3 (приміщення 1).🗓 Коли: 9 квітня 2026 року. Спеціальні пропозиції для перших друзів:1. «Золотий квиток» для найшвидших! Перші 3 пацієнти, які завітають до нас на відкриття, отримують ПІВ РОКУ безкоштовних прийомів терапевта! Ваші улюбленці будуть під нашим наглядом абсолютно безоплатно.2. Подарунок до відкриття (9 та 10 квітня)Кожному, хто завітає в день відкриття (навіть просто познайомитися без тварини):Сертифікат на -50% на перший прийом, який діє протягом 2х тижнів. «Грант Вет» — це експертна хірургія, точна терапія та професійне УЗД від лікаря, який справді вболіває за кожного пацієнта.Чекаємо на вас та ваших пухнастиків! Давайте знайомитися! 🐶🐱Телефон для запису до лікаря:+380989200237+380756191942