Fuente
позивний «Стус» | Ціни на паливо летять у космос.Для нас це дуже велика проблема.В кільк...
978 Vistas/Alcance
2026-03-04 11:35
Mensaje №5623
Ціни на паливо летять у космос.Для нас це дуже велика проблема.В кількох словах поясню, щоб всім було зрозуміло.Мій підрозділ, як багато інших, на самозабезпеченні. Від палива до ремонту дронів і авто. Нажаль так є на данний час.Саме тому ви бачите ці пости зі зборами, бо тупо не вистачає на все грошей.Наприклад, з паливом. Я отримаю в тиждень 20, а якщо повезе, то 40 літрів на підрозділ і його потреби.Це приблизно на пів дня, тому що на позицію на кілька діб треба 40 літрів для одного екіпажа ( генератор, вебаста). Також треба паливо, щоб доїхати туди і назад. А ще треба паливо поїхати отримати БК і дрони для роботи. Також треба паливо на полігон, щоб облітати це все перед виїздом.І коли відбуваються такі подорожчання, то для нас це катастрофа.Чому так і чому ми так мало отримуємо, можемо гадати довго, шукати крайніх та плакати, які всі козли та кудись дівають те вкрай необхідне паливо. Але це нічого не змінить. Нам воно треба зараз. Саме тому я постійно прошу вас підтримати наші збори.Ми з дуже великими силами боремося. З ворогом зовнішнім , з тими дебілами при керівництві і з тими палками в колесах, які нам постійно встромляють. Ми існуємо не завдяки, а всупереч.Тому в нас надія тільки на вас, як і у вас на нас . На звичайних солдатів, які роблять свою роботу.Ну і звичайно я залишу ще раз посилання на конверт, звідки ми маємо можливість брати гроші на ті затрати, які впали на наші горби.https://www.privat24.ua/send/3xp3z5168752137202142