Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - позивний «Стус»
Añadido 14 jul. 2024

позивний «Стус»

@oko_sayrona88
Número de suscriptores: 2 203
Fotos: 1,270
Videos: 557
Enlaces: 841
Descripción:
Хлопці з посадки🪖 Офіцер Збройних Сил України 🫡 Взаємодія https://t.me/oko_help Приєднуйся https://t.me/oko_sayrona88 - ТГ https://www.facebook.com/profile.php?id=61550105067854 - ФБ https://www.instagram.com/oko.sayrona88? -инста

👥 Número de suscriptores

2 203
Promedio/Día:: +3
Promedio/Tiempo:: +12
Promedio/Mes:: -31

📊 Mensajes por Día

0.4
Último día: 8
Promedio semanal: 1.1
Promedio por día: 0.4

Historial de cambios de nombre

позивний «Стус» 2025-01-22
Око Саурона 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 844 26-03-12 18:34
Ціни на паливо летять у космос.Для нас це дуже велика проблема.В кількох словах поясню, щоб всім було зрозуміло.Мій підрозділ, як багато інших, на самозабезпеченні. Від палива до ремонту дронів і авто. Нажаль так є на данний час.Саме тому ви бачите ці пости зі зборами, бо тупо не вистачає на все грошей.Наприклад, з паливом. Я отримаю в тиждень 20, а якщо повезе, то 40 літрів на підрозділ і його потреби.Це приблизно на пів дня, тому що на позицію на кілька діб треба 40 літрів для одного екіпажа ( генератор, вебаста). Також треба паливо, щоб доїхати туди і назад. А ще треба паливо поїхати отримати БК і дрони для роботи. Також треба паливо на полігон, щоб облітати це все перед виїздом.І коли відбуваються такі подорожчання, то для нас це катастрофа.Чому так і чому ми так мало отримуємо, можемо гадати довго, шукати крайніх та плакати, які всі козли та кудись дівають те вкрай необхідне паливо. Але це нічого не змінить. Нам воно треба зараз. Саме тому я постійно прошу вас підтримати наші збори.Ми з дуже великими силами боремося. З ворогом зовнішнім , з тими дебілами при керівництві і з тими палками в колесах, які нам постійно встромляють. Ми існуємо не завдяки, а всупереч.Тому в нас надія тільки на вас, як і у вас на нас . На звичайних солдатів, які роблять свою роботу.Ну і звичайно я залишу ще раз посилання на конверт, звідки ми маємо можливість брати гроші на ті затрати, які впали на наші горби.https://www.privat24.ua/send/3xp3z5168752137202142
👁 921 26-03-07 05:10
❗️ 760 ударів по 41 населеному пункту області.▪️19 авіаударів по Комишувасі, Зарічному, Веселянці, Трудовому, Любицькому, Різдвянці, Самійлівці, Київському, Верхній Терсі, Гуляйпільському, Гіркому, Чарівному, Воздвижівці, Цвітковому та Рівному.▪️505 БпЛА різної модифікації (переважно FPV) атакували Запоріжжя, Комишуваху, Біленьке, Зарічне, Розумівку, Червонодніпровку, Мар'ївку, Степногірськ, Приморське, Лук'янівське, Павлівку, Гуляйполе, Оріхів, Залізничне, Щербаки, Новоданилівку, Новоандріївку, Малу Токмачку, Чарівне, Білогір'я, Мирне, Святопетрівку, Староукраїнку, Зелене, Варварівку, Добропілля, Прилуки та Нове Запоріжжя.▪️4 обстріли із РСЗВ по Павлівці, Малій Токмачці, Лугівському та Чарівному.▪️232 артилерійських удари прийшлися по Червонодніпровці, Степногірську, Приморському, Лук'янівському, Павлівці, Гуляйполю, Оріхову, Залізничному, Щербаках, Новоданилівці, Новоандріївці, Малій Токмачці, Білогір’ю, Святопетрівці, Староукраїнці, Варварівці, Добропіллю та Новому Запоріжжю, — повідомив голова ЗОВА
👁 978 26-03-04 11:35
Ціни на паливо летять у космос.Для нас це дуже велика проблема.В кількох словах поясню, щоб всім було зрозуміло.Мій підрозділ, як багато інших, на самозабезпеченні. Від палива до ремонту дронів і авто. Нажаль так є на данний час.Саме тому ви бачите ці пости зі зборами, бо тупо не вистачає на все грошей.Наприклад, з паливом. Я отримаю в тиждень 20, а якщо повезе, то 40 літрів на підрозділ і його потреби.Це приблизно на пів дня, тому що на позицію на кілька діб треба 40 літрів для одного екіпажа ( генератор, вебаста). Також треба паливо, щоб доїхати туди і назад. А ще треба паливо поїхати отримати БК і дрони для роботи. Також треба паливо на полігон, щоб облітати це все перед виїздом.І коли відбуваються такі подорожчання, то для нас це катастрофа.Чому так і чому ми так мало отримуємо, можемо гадати довго, шукати крайніх та плакати, які всі козли та кудись дівають те вкрай необхідне паливо. Але це нічого не змінить. Нам воно треба зараз. Саме тому я постійно прошу вас підтримати наші збори.Ми з дуже великими силами боремося. З ворогом зовнішнім , з тими дебілами при керівництві і з тими палками в колесах, які нам постійно встромляють. Ми існуємо не завдяки, а всупереч.Тому в нас надія тільки на вас, як і у вас на нас . На звичайних солдатів, які роблять свою роботу.Ну і звичайно я залишу ще раз посилання на конверт, звідки ми маємо можливість брати гроші на ті затрати, які впали на наші горби.https://www.privat24.ua/send/3xp3z5168752137202142
👁 9,980 26-01-06 14:58
❗️Сьогодні на Гуляйпільському напрямку відбулось 23 атаки росіян у районі Гуляйполя та у бік Добропілля, Варварівки, Зеленого й Прилук. Ще 13 боєзіткнень тривають дотепер. Авіаударів КАБами зазнало село Верхня Терса. На Оріхівському напрямку наразі ворожих наступальних дій не зафіксовано. На Олександрівському напрямку противник шість разів атакував у районах населених пунктів Олександроград, Вербове, Солодке, Злагода та у бік Олексіївки, Іванівки, — Генштаб ❗️"Найближчими днями почнуться запеклі бої за підступи до Оріхова": спікер Сил оборони Півдня російські війська, попри значні втрати, намагаються захопити прифронтовий Степногірськ, а також просунутись до Оріхова. Окупанти використовують як тактику малих штурмових, так і інфільтраційних груп.Степногірськ важливий для окупантів через своє географічне розташування на висоті та близькості до Запоріжжя. Якщо на цьому плацдармі розташувати певні види озброєння, то можна обстрілювати і завдавати ударів по південних, східних та південно-східних околицях обласного центру. Можна взяти під контроль логістичний шлях, який веде від Запоріжжя до Оріхова та Гуляйполя. Тобто армія рф намагається з усіх сил, не шкодуючи усіх засобів, які має, взяти цей плацдарм, — зазначив речник Сил оборони Півдня Всеволод Волошин.
👁 2,350 25-12-29 13:16
❗️Гуляйполе: Сили Оборони України продовжують утримувати позиції в більшій частині міста, але подальша оборона міста стає вкрай складною через рельєф місцевості, — аналітика DeepStateМісто перебуває повністю у сірій зоні, бо противник, як і наші сили, присутній практично всюди. В одному підвалі можуть бути бійці Сил Оборони України, а в сусідньому противник. У відкриту діють лише штурмові групи, яких у противника значно більше, тому він може дозволити собі зняти відео в центрі Гуляйполя з прапором. Але основну складність для наших підрозділів складає рельєф, адже Гуляйполе в низовині і заводити людей в місто стає складною задачею. І для ворога ситуація аналогічна, але особового складу в них більше в рази, тому їм байдуже на рельєф. Незважаючи на важкі бої за місто та його околиці, не варто забувати про те, що кимось треба вибудовувати рубіж оборони за Гуляйполем, щоб не було повторення ситуації з Авдіївкою, коли ворог просто почав сунути на Покровськ, бо "підготовлені рубежі" виявилися не підготовлені.
👁 754 25-12-17 19:35
‼️ Українська бюрократія пробила чергове дно.20-річний солдат. На війну пішов у 18. У районі Ізюмського на Харківщині втратив усі кінцівки. Високі ампутації. Ідейний, тримається. Медичний куратор нашої служби привезла його у ПриватБанк відновити картку — на неї мають надійти державні виплати. Телефон із картками був втрачений у бою.Менеджер у відділенні на проспекті Берестейському, 27-А дістає готову картку і каже:візьміть її в руки і потримайте біля обличчя для фото.У людини немає рук.Немає рук — немає картки.Тримати картку іншій людині «не можна».Єдина «альтернатива» від банку — оформити довіреність і видати картку на ім’я медичного куратора.Вдумайтеся.Людина, яка втратила на війні руки й ноги, не може отримати свої гроші, бо не має рук.Соромно було комусь? Шукали рішення? Проявили людяність?Ні. Процедури важливіші за людину, яка за них воювала.Поранений вирішив чекати на протез руки. Місяці. Можливо рік.Без грошей, які держава йому винна.Ми це так не залишимо.Держава, банки й бюрократія мають повернутися обличчям до війська. Бо інакше — це зрада, а не просто ідіотизм.‼️ Прошу про репост.Тільки публічний резонанс змусить цю систему ворухнутися.
👁 939 25-12-11 11:25
❗️ За даними ZN UA, новий «мирний план» передбачає фактичне визнання контролю РФ над Кримом, Луганською та Донецькою областями, а змінити їх статус можна буде лише дипломатичним шляхом. У Донецькій області пропонують створити 30% нейтральну буферну зону, а лінію фронту в Запорізькій і Херсонській областях — заморозити. Росія має вийти з інших окупованих територій. ЗАЕС переходить під управління США: половина виробленої електроенергії йтиме Україні, друга — без уточнень. США гарантують, що НАТО не розширюватиметься й не запрошуватиме Україну до членства, водночас зобов’язуючись «модерувати» діалог із Росією та виступати проти розміщення військ НАТО в Україні. Україні дозволять утримувати 800 тис. військових у мирний час. Передбачено гарантії безпеки від США, НАТО та ЄС за аналогією зі статтею 5 Альянсу: у разі російського вторгнення — військова допомога й санкції, у разі вторгнення України в РФ — гарантії скасовуються. План передбачає вступ України до ЄС до 2027 року та створення США й Європою інвестфонду у $200 млрд для відновлення країни. Відсоток заморожених російських активів спрямують на ці цілі, а інше — американці хочуть розморозити.ZN.UA зазначає, що підписання «плану Трампа» в нинішньому вигляді може позбавити Україну територій, гарантій безпеки й контролю над ресурсами. Бажання американців добре заробити на відновленні України нікуди не поділося.
👁 1,000 25-12-10 11:22
❗️Операція «Павутина» ледь не зірвалася в останні моменти підготовки: WSJ публікує деталі.▪️Атака готувалася 18 місяців. Було задіяно 117 дронів-FPV;▪️Її планували на день перемоги (9 травня), але водії фур понапивалися, тож усе довелося відкласти;▪️5 вантажівок з дронами вирушили з Челябінська на аеродроми в Рязанській, Мурманській, Івановській, Іркутській та Амурській областях з 23 по 26 травня;▪️Кабіни обладнали сонячними панелями та акумуляторами, дрони – системами зв’язку, що дозволяло керувати ними з Києва. Лише кілька людей знали всю картину операції;▪️На одній із вантажівок зсунувся дах, і водій натрапив на дрони. Він подзвонив власнику компанії. Це могло зірвати багатомісячну спецоперацію;▪️Загрозу ліквідували завдяки вигадці СБУ: водію пояснили, що дрони треба для спостереження за тваринами. Якби він звернувся до поліції, вся мережа в росії вийшла б назовні;▪️Під кінець підготовки сталася ще одна криза: 1 червня зник зв’язок з однією з фур. Координатори не знали, чи її зупинили спецслужби, чи трапилася аварія, що загрожувало запуску операції;▪️Ситуація ускладнилася, коли в кабіні вантажівки сталася пожежа:водій загинув, а доля вантажу залишалася невідомою. Виявлення дронів могло призвести до провалу операції та арештів;▪️Координатори операції – українці Артем і Катерина Тимофєєви, які раніше брали участь у Майдані (2014), повернулися в росію, відкрили логістичну компанію та під керівництвом СБУ збирали на складі в Челябінську дрони;▪️Вони перетнули кордон із Казахстаном за п'ять днів до початку операції. Їхнє місце розташування не розкривається;▪️За оцінкою СБУ, 41 російський літак був пошкоджений, мінімум 10 – безповоротно.Міжнародні ЗМІ назвали «Павутину» СБУ найзухвалішою операцією сучасної війни .
👁 917 25-06-11 13:16
Відкрито запис на комплексну допомогу та підтримку до спеціалістів БФ "Голоси дітей" 📌 До наших фахівців Ви можете звернутися з наступних питань: 👉До кейс-менеджера: - допомога в оформленні всіх видів державних виплат, пільг, компенсацій, соціальних статусів, у т.ч. дитини, яка постраждала внаслідок військового конфлікту; - допомога у відновленні/оформленні документів; - допомога адаптації та інтеграції в громадах сімей з числа ВПО; - інші послуги за запитом. 👉До психолога: - індивідуальні консультації для батьків та дітей;- підтримка стабілізації емоційного стану; допомога у подоланні стресу й профілактика ПТСР у дітей; - групові заняття для батьків і дітей за затвердженими МОН та Фондом програмами.👉До фахівця з організації дозвілля: - психосоціальна підтримка через залучення до творчих занять та заходів- надання психосоціальної підтримки в громадах. 👉До юриста: - представництво інтересів, супровід, консультування з будь-яких питань, які порушують права дитини, батьків, опікунів; - допомога у встановленні соціального статусу; - врегулювання спірних питань (сімейне право) та ін.👉До логопеда: - діагностика стану розвитку та особливостей мовлення дитини; - надання рекомендацій батькам та аналіз динаміки розвитку дитини; - формування індивідуальної програми розвитку дитини та ін. Запис до спеціалістів проходить через 👉РЕЄСТРАЦІЙНУ АНКЕТУ 👈 Усі послуги безоплатні! 🏠Адреса осередку: м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 39 📞Довідки: 0672006418 або у чаті #голосидітейзапоріжжя #voicesofchildren