Fuente
Офіс підтримки родин військових | Це була дуже натхненна і тепла зустріч. Ми хочемо ще побути у колі сво...
563 Vistas/Alcance
2025-06-20 11:31
Mensaje №796
Це була дуже натхненна і тепла зустріч. Ми хочемо ще побути у колі своїх!, - написали нам рідні Героїв, після першого сплаву на бандарках. А що ми? Ми вдячні за емоції і вже готуємо дрова для ватри ) Тож запрошуємо на другий сплав - з новими знайомствами, піснями і… новою гостею! Хто саме - поки сюрприз 🎁 Але обіцяємо: буде душевно, щиро і драйвово. У програмі: смачна вечеря, співи біля ватри 🔥 під захід сонця, байдарки та сапи, багато щирих розмов і тепла серед своїх.Ти зможеш поспівати улюблених пісень, поговорити про важливе й просто відчути себе частиною спільноти.Якщо тобі 17–25 років і ти з родини військових або ветеранів — ми чекаємо саме тебе.☝Важливо — кількість місць обмежена, тож реєструйся якомога швидше за посиланням [https://forms.gle/5cGdzfgVUA5ffiCM9]До зустрічі на воді!Підбір учасників та організаційний супровід здійснюють кейс-менеджери ініціативи «ПідТримай: центри для родин військових»Мандрівку організовує Офіс підтримки родин військових у партнерстві із Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими, KAVA – твій формат відпочинку, Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла та Львівська обласна державна адмініс