Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Official ГО «Нашого роду сила»
Añadido 14 jul. 2024

Official ГО «Нашого роду сила»

@official_volunteer_nrs
Número de suscriptores: 1 266
Fotos: 1,110
Videos: 858
Enlaces: 541
Descripción:
🏆 Ми - волонтери, які ОСОБИСТО доставляємо допомогу нашим захисникам 🇺🇦 🪐 Наші соцмережі: https://linktr.ee/nashoho_rodu_syla 🎯 Засновники: @bogdan_nrs ✨ @anna_nrs
Fuente

Official ГО «Нашого роду сила» | Три роки з початку повномасштабного вторгнення.. дивишся відео, наче в...

Logotipo de la comunidad de telegram - Official ГО «Нашого роду сила» Official ГО «Нашого роду сила» @official_volunteer_nrs
1 200 Vistas/Alcance 2025-02-23 22:19 Mensaje №2070
Три роки з початку повномасштабного вторгнення.. дивишся відео, наче вчора було. Дуже боляче.Цього дня країна-терорист розпочала повномасштабну війну в Україні.Цього дня ми згуртувалися, як ніколи, і показали собі та всьому світу, що наша нація непереможна.Цього дня ми продемонстрували, що «Київ за три дні» — це неможливий сценарій, а українці — це сила і вірність своїй державі.Зараз, коли триває один з найскладніших періодів для нашої країни, ми повинні продовжувати боротьбу, повинні робити все можливе і неможливе, що в наших силах.І нехай зараз, зважаючи на всі огидні заяви про нашу країну, нашого президента, здається, що все як ніколи втрачено. Памʼятаємо! Ми – сильні, поки ми разом, ми стоїмо, поки ми допомагаємо один одному, ми не здаємося, поки памʼятаємо, якими втратами виборюється право на існування! Ми найсильніша і найсміливіша нація у світі! Україна протистоїть сильному, значно більшому ворогу, але ми ніколи не здамося, такого в нашій ДНК не закладено.Щиро дякуємо тим, хто стояв, стоїть і буде стояти на захисті нашої країни та нас! Всім, хто першим прийняв бій! Ви все, що в нас є! І вшановуємо памʼять Героїв, які не повернулися з бою!Слова «В єдності наша сила» — це не просто слова, це могутнє кредо нашого народу!Слава Україні!