Fuente
АТ "Чернівціобленерго" | Ви запитали... " Чернівціобленерго ви вважаєте нормами таку (низьку) н...
8 200 Vistas/Alcance
2024-10-23 08:59
Mensaje №2253
❓ Ви запитали... " Чернівціобленерго ви вважаєте нормами таку (низьку) напругу при таких тарифах????? Ви ще хочете підняти тарифи???? Вулиця Маланчука! Багато разів ми вже викликали обленерго і наші сусіди теж! Але це нічого не змінило!" (з допису у Фб)👉 Перше. Оскільки у нашому розпорядженні лише «вулиця Маланчука» (напевне у Чернівцях), ми перевірили звернення споживачів з цієї вулиці. Отже, до колцентру Обленерго з вулиці Маланчука не надходило ЖОДНОЇ заявки щодо неякісної напруги з початку 2024 року.👉 Друге і головне. Якщо проживаєте у багатоповерхівці, то з питаннями щодо якості напруги потрібно звертатися до балансоутримувача (керівників ЖРЕП, ОСББ, ЖБК тощо). Якщо проживає у приватному секторі – потрібно подати заявку до колцентру Обленерго. Сервіс працює цілодобово (0372) 584-980, 099 230-9900, 067 230-9900.👉 Третє (важливе): обленерго не встановлюють тарифи, усі обленерго – надавачі послуг. Друзі, просимо з питань електропостачання звертатися не до соціальних мереж, а напряму до Обленерго. Будемо дуже вдячні за це, бо ми прихильники ефективної комунікації.❗ Головне на 23 жовтня: енергосистема працює збалансовано, дефіцит присутній у години максимального споживання, тому не забуваємо про ощадливе споживання електроенергії до 10:00 і після 17:00 щодня.👍 Залишайтеся в курсі енергетичних подій. Працюємо для вас.