Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - АТ "Чернівціобленерго"
Añadido 14 jul. 2024

АТ "Чернівціобленерго"

@oe_cv_ua
Número de suscriptores: 22 761
Fotos: 12
Videos: 2
Enlaces: 2
Descripción:
АТ "Чернівціобленерго" Наша адреса: 58008, м. Чернівці, вул. Прутська 23-А CALL-ЦЕНТР тел. (0372) 584-980 тел. (099) 230-99-00 тел. (067) 230-99-00 [email protected]
Fuente

АТ "Чернівціобленерго" | Друзі, вже кілька тижнів ми з вами живемо в певній енергетичній стабіл...

Logotipo de la comunidad de telegram - АТ "Чернівціобленерго" АТ "Чернівціобленерго" @oe_cv_ua
8 200 Vistas/Alcance 2024-10-18 09:20 Mensaje №2245
👋 Друзі, вже кілька тижнів ми з вами живемо в певній енергетичній стабільності без погодинних обмежень (без ГПВ). Проте, провокатори не сплять і продовжують вигадувати чергові «жахачки» про роботу енергооб’єктів, тарифи та інші чутливі теми, щоб і ви не спали.👉 Коли в інфопросторі з’являється чергова «сенсація», яка розбурхує вашу емоційність, дуже просимо обурюватися не відразу. Не поспішайте поширювати «чергову зраду», бо може з’ясуватися, що це знову маніпулятивна брехня. Не дозволяйте провокаторам заробляти на собі. Візьміть паузу, спробуйте перевірити інформацію або просто користуйтеся офіційними достовірними джерелами. Будемо вдячні за вашу виваженість. Станом на 18 жовтня енергосистема працює збалансовано, дефіцит зберігається у пікові години споживання, тому будь ласка, користуйтеся потужними електроприладами здебільшого у денний період доби – з 10:00 до 16:00. Традиційно нагадуємо: у вихідні ми працюємо. Відтак 19-20 жовтня планові знеструмлення будуть за окремими адресами у Вижницькій, Герцаївській, Глибоцькій, Сокирянській, Сторожинецькій дільницях та у суботу в місті Чернівці. Інформацію про планові вимкнення знайдете на нашому сайті у рубриці Інформація про відключення. А також, ця інформація є в секретарів усіх територіальних громад краю. Окремі місцеві ЗМІ регулярно друкують заплановані знеструмлення в мережах. Дякуємо! 😎 Бажаємо вам, друзі, тихих днів. Ми працюємо.