Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - АТ "Чернівціобленерго"
Añadido 14 jul. 2024

АТ "Чернівціобленерго"

@oe_cv_ua
Número de suscriptores: 22 761
Fotos: 12
Videos: 2
Enlaces: 2
Descripción:
АТ "Чернівціобленерго" Наша адреса: 58008, м. Чернівці, вул. Прутська 23-А CALL-ЦЕНТР тел. (0372) 584-980 тел. (099) 230-99-00 тел. (067) 230-99-00 [email protected]
Fuente

АТ "Чернівціобленерго" | Дорогі краяни, поки ви снили сподіваємося – гарні сни, ми інтенсивно п...

Logotipo de la comunidad de telegram - АТ "Чернівціобленерго" АТ "Чернівціобленерго" @oe_cv_ua
6 900 Vistas/Alcance 2025-05-05 05:55 Mensaje №2693
Дорогі краяни, поки ви снили сподіваємося – гарні сни, ми інтенсивно працювали звечора та усю ніч. Рвучкий вітер та барабан дощу у вікнах буковинців приніс нам багато турбот – ми ліквідовували аварійні ситуації в мережах 10/0,4 кВ через падіння гілок та дерев на обладнання, обриви проводів й технологічні порушення в роботі устаткування. Таким чином аварійні та вахтові бригади Обленерго вже усунули 11 пошкоджень у високовольтних мережах та заживили споживачів у 17-ти населених пунктах по Вижницькій, Кіцманській, Глибоцькій, Путильській дільницях та у місті Чернівці.👉 Станом на 8:30 понеділка ще працюємо над відновленням обірваної лінії 0,4 кВ що живить частину мешканців села Ожево і маємо трохи роботи у Чернівцях, де 207 абонентів мікрорайону Садгора з п’ятої ранку аварійно знеструмлені. Ми непокоїмося, тому просимо вас при такій погоді – не наближатися до електричного устаткування, у жодному разі не торкатися його елементів: адже при надмірній вологості повітря ризик потрапити під напругу різко збільшується. Це надзвичайно небезпечно! Друзі, ви ж розумієте, що при таких погодних умовах ще будуть аварійні вимкнення, тож ми зробимо все, щоб якнайшвидше повернути вам світло.📌 Номери тел колцентру (0372) 584-980, 067 230-9900, 099 230-9900. Але пам’ятайте, якщо ви не додзвонилися відразу, це не означає, що ми не знаємо про аварійну ситуацію. Тож не хвилюйтеся, ми все-одно працюємо