Fuente
АТ "Чернівціобленерго" | Малий Дихтинець, 218 наших друзів абонентів поки без струму, бо працює...
7 200 Vistas/Alcance
2025-04-22 08:09
Mensaje №2670
⚡ Малий Дихтинець, 218 наших друзів абонентів поки без струму, бо працюємо на місцевій підстанції. Заміна трансформатора потребує кількох годин турботи, тому ще трохи просимо вас потерпіти. Хоча це аварійна ситуація, ми маємо запас обладнання і виробничі бригади Обленерго готові до роботи - тому трохи часу і ви матимете світло.👉 Ще зранку цього вівторка працюємо на "десятці" у селі Горбівці: тут відновлюємо обірвані проводи та заодно монтуємо додаткові проміжні опори, щоб зменшити відстань між прольотами. Роботи маємо чимало,тому працюємо. 👋 А ви, друзі, якщо незаплановано зникло світло, не терпіть пів дня, а зачекайте кілька хвилин, і якщо не спрацює автоматичне заживлення, повідомте про відсутність електроенергії нашим операторам колцентру (0372) 584-980, 099 230-9900, 067 230-9900.📌 Про заплановане знеструмлення ми вас попереджаємо на своєму сайті у рубриці Інформація про відключення - Планові. Користуйтеся на здоров'я будь-який час доби, бо ми розміщуємо інформацію за 5 діб до початку робіт 👍