Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 46 бригада (46 оаембр)
Añadido 14 jul. 2024

46 бригада (46 оаембр)

@odshbr46
Número de suscriptores: 7 658
Fotos: 716
Videos: 217
Enlaces: 802
Descripción:
Неофіційний канал бригади. Пишемо з опорою на досвід і обстановку. Зв'язок/надіслати свій медіаконтент https://t.me/oaembr_46_bot Резервний канал https://t.me/oaembr46zsu
Fuente

46 бригада (46 оаембр) | Кацапи повністю провалили травень — найгірший приріст окупованої терит...

Logotipo de la comunidad de telegram - 46 бригада (46 оаембр) 46 бригада (46 оаембр) @odshbr46
3 050 Vistas/Alcance 2026-06-01 14:07 Mensaje №2380
🏹 Кацапи повністю провалили травень — найгірший приріст окупованої території починаючи з жовтня 2023-го, коли ворог розпочав стратегічну наступальну операцію на більшості ділянок фронту🗺 Згідно з нашою мапою, за травень противник окупував всього 14 кв км української території. Хоча варто розуміти, що в цілях безпеки ми показуємо просування Сил Оборони України із затримкою, тому без конкретики, але готові заявити, що це перший місяць за останні роки після "Контрнаступу 2023", коли приріст окупованої території для кацапів став від'ємним.🔄 Війна входить в новий етап і для Української держави важливо не втратити ініціативу. На щастя, є хороші кадрові зміни — новий Міністр Оборони Федоров, новий командувач УВ "Схід" Ніколюк, дуже багато толкових комкорів та комбригів стають на посаду, а багатьох проблемних забрали кудись на підвищення. Хочеться, щоб ці тренди тривали і надалі.🇷🇺 Цікавим фактом є приріст штурмових дій — на 37.5%. Маємо рекорд у більше ніж 7000 атак. Але результату великого нема, бо кацапська армія продовжує деградувати на тактичному рівні. Нам постійно надають відео, де кацапи проводять в кращому випадку штурмові дії двійками, а дуже часто 1 кацап штурмує в соло. Але поки він дійде, то по ньому прилетить все.👀 Тенденція з інфільтраціями залишається, але суттєво виросла реакція Сил Оборони на проникнення противника — їм все складніше здійснити флаговтик чи накопичитися.🤷🏻‍♂️ На жаль, проблемною залишається ситуація в Костянтинівці і перспективи для міста далеко не найкращі.Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Підтримати нас