Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 46 бригада (46 оаембр)
Añadido 14 jul. 2024

46 бригада (46 оаембр)

@odshbr46
Número de suscriptores: 7 658
Fotos: 716
Videos: 217
Enlaces: 802
Descripción:
Неофіційний канал бригади. Пишемо з опорою на досвід і обстановку. Зв'язок/надіслати свій медіаконтент https://t.me/oaembr_46_bot Резервний канал https://t.me/oaembr46zsu
Fuente

46 бригада (46 оаембр) | Зліва - 2023 рік, весна. Дорога, якою виходили в самому кінці з Бахмут...

Logotipo de la comunidad de telegram - 46 бригада (46 оаембр) 46 бригада (46 оаембр) @odshbr46
6 890 Vistas/Alcance 2025-11-05 13:49 Mensaje №2253
Зліва - 2023 рік, весна. Дорога, якою виходили в самому кінці з Бахмута. А 3 бат-двічі (!) заходив і виходив. Дорога була повністю під вогневим контролем. Дрони літали, але це ще був тільки початок дронової війни. У порівнянні з тим, що зараз, можна сказати, вони практично не літали. Але і тоді вихід з міста був лотереєю. Праворуч, 2025 рік, дронова війна - єдина дорога з «котла» під Мирноградом і Покровськом. Але ми все одно тримаємо людей до останнього. При цьому підконтрольні виходжувальники ОП постійно пишуть, що «на місці» і «командуванню» видніше. Нехай Маріуполь, Соледар і Бахмут були нашим першим досвідом і там все-таки лінія оборони була еластичною - у міру появи ознак оточення підрозділи відходили. Нехай Авдіївка була шоком і ніхто не думав, що рубежі оборони з 2014 року впадуть. Але ж був Вугледар. Було Курахове. Була Суджа. Навіть із горезвісних Кринок можна було винести досвід своєчасного відходу. Не кажучи про Очеретине і Новогродівку. Але ні. Кожен раз «фортеця», «ситуація напружена, але контрольована», а потім «повернемо», «не мав стратегічного значення» і таке інше. Одне й те саме з року в рік. Йшов четвертий рік війни...